Garantinis laikotarpis

2008-12-16 11:14   kategorijoje:   Dienos

Visi labai giria Makita įrankius, bet man vos kelis kartus pasinaudojus bulgarke - ji ėmė ir sulūžo. Ji buvo pirkta kartu su kitais įrankiais, taigi 2007 m. balandį. Ant garantinio lapelio parašyta, kad garantinis laikotarpis yra 1 m. Kaip ir pasibaigė? Pasiskaičiau ir... pasirodo visai butinei technikai ir pan. dalykams yra ne mažiau 2 metų. Visiškai nesvarbu tai brangi ar pigi įranga, kiniška ar japoniška, didelė ar maža. Tiesa, jei ji svetia virš 10 kg, tai pardavėjas dar turi pats pasiimti iš jūsų namų.

Nuvažiavau į mano labai mėgstamus Senukus ir garantinis priėmė net nieko nepasakęs apie tai, kad tik metai. Taigi, tokiu būdu jie atsijoja kokių 90-95% žmonių.

O kas nežino, tai batams irgi dveji metai garantija yra  :)

Ar jis mane ves po 14 dienų?

2008-12-16 11:05   kategorijoje:   Dienos

Yra debiliškų reklamų, yra šiaip nepatinkančių, bet yra tokių, kurios nepasiduoda jokiam apibūdinimui. Sakyk kokį norį apibūdinimą ir jis tiks. Viena reklama mane ypač blogai veikia. Tekstas iš atminties, bet tai esmės nekeičia:

po 14 dienų man pasimatymas. Tikriausiai jis man pasipirš. Bet mano dantys nepakankamai balti.

Paskutinis sakinys gal ten su šypsena ar pan, bet esmė tokia, kad apie dantis. Reklamuoja dantų pastą.

Logika geležinė:

  • jis jai ruošiasi pasipiršti, o pasimatymas po 14 dienų. Pasimatymai kas dvi savaites labiausiai verčia pasipiršti.
  • jis jai ruošiasi pasipiršti, bet dėl jos dantų greičiausiai to nedarys. Žinoma, kai tik pagaliau pamatys jos dantis - iškart apsigalvos.

Kibininė

2008-12-14 15:45   kategorijoje:   Dienos

Kartais tenka apsilankyti Kaune. Grįžtant namo, dažniausiai būnu pavalgės Kauno „Pas Paolo“, todėl naujai atsiradusioje kibininėje (prieš Grigiškes) nesustodavau. Šiandien nutarėm sustoti ir pažiūrėti kas ten ir kaip. Pasirodo kibinai lygiai tokie pat kaip senojoje kibininėje Trakuose. Ko gero savininkai tie patys. Padaryta ale „karališkai“ viskas, bet kičo neišvengė. O aš jam kažkaip alergiškas labai. Taip, kad...

Dar vienas dalykas: jei jau karališkai nori, tai šildymą galėtų įjungti, nes nešildomoje patalpoje sėdėti ir laukti maisto yra žiauriai blogas ženklas. Taip, kad daugiau ten gal ir nevažiuosiu  :)

Google reader

2008-12-10 18:21   kategorijoje:   Dienos
Mano atmintis labai nekokia. skaitau krūvą rss ir pastoviai pysktu kiek šūdo skaitau. Blogiausia, kad nepamenu ar tai pirmas blogo įrašas šūdinas ar n-tasis? Jei būtų kažkoks google readeryje vertinimas įrašų (sau), labai greitai atsirinkčiau.

Reklama, kuri ...

2008-12-03 09:00   kategorijoje:   Dienos

Gal matėte coca cola reklamą, kur sakoma, kad nuo kiekvieno butelio Alytaus mokyklos stadionui atiteks 5 ct. Nežinau ką galvoja reklamos užsakovai... Čia panašiai kaip:

Pirkite naują automobilį ir nuo kiekvieno automobilio 2 Lt atiteks Panevėžio mokyklos langams keisti.

Na dar suprantu kur tipo vaikų namams aukoja, nes žaidžia per jausmus ir jei aš pats tingiu vaikų namams pervesti pinigų, tada pirksiu coca cola, kur mano net 5 centai buspaaukoti. O jūs pabandykite patys nunešti vaikų namams ar Alytaus mokyklai 10 centų (dvigubai daugiau) ir pasakyti, kad čia aukojate. Ar nebus gėda? Manote priims? Iš kitos pusės man tas Alytus yra.... Panašiai kaip ir mokyklos stadionas... 

« 1 ··· 37 ··· 74 75 76 77 78 ··· 111 ··· 148 ··· 185 ··· 222 ··· 259 ··· 296 ··· 333 ··· 337 »