Cookie Consent by TermsFeed

Pilietybės dalinimas

Per žinias sako:

Lietuvos pora gavo teisę važiuoti į olimpiadą, bet tam gali sutrukdyti Valdas Adamkus

Suprask, kad gali nesuteikti pilietybės dailiojo čiuožimo poros moteriškajai pusei. Jis negali sutrukdyti, nes ji nėra Lietuvos pilietė. Pilietybę suteikinėti tik tam, kad važiuotų į olimpiadą su Lietuvos vėliava... Pilietybė nėra tik leidimas važiuoti su kitos šalies vėliava save parodyti. Kaip gali būti piliečiu, jei tau ta valstybė... Nežiauriai seniai buvo istorija su Kate Douglas (Teo krepšininke), kuri irgi norėjo pilietybės būdama amerikiete ir turėdama vyrą graiką. Na patiko jai čia žaisti, bet ar pati šalis jai bent kiek reiškė? Kitą sezoną žaidė jau kitoje šalyje. Dar buvo toks žaidėjas Lietuos ryte Erikas Elliotas. Prašė pilietybės - negavo, nuvažiavo žaisti į Lenkiją - ten vėl prašė pilietybės.

Kiti sako, kad garsins šalį. O man atrodo juokinga kai šaliai atstovauja „natūralizuota“ pora. Čia kaip Rusijos krepšinio rinktinė su savo įžaidėju. Visi juokiasi ir visiškai nesvarbu, kad kažką laimėjo.

Palikite komentarąKomentarai
 • nuo

  Tie, kas nemyli savęs kaip lietuvio gali važiuoti gyventi į kitą šalį. Ten galės kas mėnesį būti kitos valstybės piliečiu savo svajonėse ir pan. Niekada nesakiau, kad blogai yra kitataučiai, kad reikia jiems daryti kažką blogo, kad reikia juos niekinti. Tikrai ne. Man nesvarbu kokia žmogaus tautybė ar pilietybė. Man svarbu, kad žmogus mylėtų tą valstybę, kurios piliečiu yra. Atvirumas pasauliui niekaip nesusijęs su meile savo tėvynei.

 • na

  su lietuvaitem nedirbama:)nes toks kur turi pinigu dazniausiai netalentingos ir ciuozimas jiem tik pomegis. Paskaitau ir man baisu.Taip sureiksminat ta zodi LIETUVIS,tarsi tai vos ne leidimas i roju.Buten po tokio sureiksminimo ir musami kitatauciai,kitaspalviai,kitakalbiai. Puikiai mate visi kaip litovcai prancuzus pagerbe per rungtynes. Reikia buti atviriems pasauliui,nes virti tik savo sultyse labai jau ksenofobiska.

 • nuo

  Man atrodo geriau nečiuožtų nei su užsieniete. Reikia su lietuvaitėm dirbti

 • Arvena

  Bet kai tas pats klausimas buvo dėl Drobiazko, tai viskas gerai buvo, ne? Stagniūnas gi vienas nečiuoš...

 • TJB

  Cia kiekvieno atvejo neisoperuosi.. Esminis skirtumas yra tik tas, kai zmogus nori buti "lietuviu" kai jam tai patogu, ir kai zmogus yra lietuvis visa laika..

 • 2 TJB

  O tu girdėjai, kaip kiti sportininkai kalba? Lavrinovičiai vos palemena lietuviškai, imtyninkas čia vienas per teliką anonsuoją - baisu klausyt... jų duona ne kalbėt, o sportuot :)

 • TJB

  Zilvinai> o tu girdejai, kaip Drobiazko lietuviskai "varo"? man asmeniskai, tai geda.. Bet vis tiek cia skirtingi atvejai, mano nuomone, ta amerikiete tikrai savo ateities nei su Lietuva, nei juo labiau su lietuviu nesieja.. :)

 • Žilvinas

  o Margarita Drobiazko neužkliuvo? Kiek metų už Lietuvą čiuožia - visi patenkinti. Berods turėjo susituokti su Lietuviu ir tik tada gavo pilietybę. Žinoma, kiekvienas atvejis skirtingas, bet minėta pora juk jau berods 4'is metu kartu šoka. Tiesiog prarasim eilinę progą savo šalį pareklamuot...

 • TJB to na

  Nuo to, ar suteiks amerikietei pilietybe ar ne, daugiau talentu nei atsiras, nei prazus.. O okupacija cia ne prie ko: maziau bambeti reikia, o daugiau patiems daryti, tada gal ir pasaulis isgirs ne tik apie banditus..

 • na

  esme tame,kad lietuva savo uzkampyje ir rusijos pasoneje daugumai PASAULIO gyventoju yra nezinoma ir nereiksminga. Sabas paseno,vanagas irgi tad lietuvius kaip pavadinima palinksniuos vardinant prostituciu bei banditu nuopelnus.Tai gal jau metas lietuvai pagarsint save ir kitam kontekste.Savu talentu beveik nera.Tai suteiks pilietybe tai ciuozejai ir gal po keliu metu paskui ja ateis dar talentingesni.O nesuteiks tai ir toliau liks pasipute kaip kalakutai ir prisimins gerus tarpukario laikus ir kiek talentu lietuva neteko per okupacija. Tesiog reikia gyventi sia ir rytojaus diena.o lietuviai gyvena tik grazaiais prisiminimais.

 • TJB to na

  o suteikineti pilietybe i kaire ir desine- tai jau "placiai" suprantamas patriotizmas butu, ar ne?

 • na

  ir kur tas jusu patriotizmas buvo kai zmones piketavo prie seimo?itariu suwalkuose pirktos lenkiskus kumpius. tesiog lietuviai labai siaurai supranta ta zodi patriotizmas.

 • TJB

  Visiskai sutinku! Kad ir kaip miela, kai kazkur LT veliava plevesuoja, vis delto patys ja ir turime garsinti, o ne kazkokie atejunai, kurie sunkiai net prisimintu, kurioje zemelapio vietoje ta musu Lietuvele yra..

 • Justas

  "Čia kaip Rusijos krepšinio rinktinė su savo įžaidėju. Visi juokiasi ir visiškai nesvarbu, kad kažką laimėjo." Na čia nesąmonę parašei. Man irgi nepatinka "naturalizavimas", bet kaip tik Rusija tik padarė tą, ką daro visas pasaulis, ir nematau priežasties šaipytis būtent iš rusų. Pvz., futbolo pasaulio čempionų Italijos komandoje irgi žaidžia bent vienas naturalizuotas žaidėjas.

 • heh

  ot litovcai:)eliotas siaip gavo lenkijos piletybe ir sekmingai kazkiek laiko atstovo lenkijai. ir po visos borisovo istorijos lietuvos piletyve ir grasio neverta.todel metas dalinti ir siekti is to naudos.