ŽALGIRIS, ŽALgiris, žalgiris, ...

2009-02-20 15:08   kategorijoje:   Dienos

Jei yra žmonių, kurie nežino kas darosi su Kauno Žalgiriu, galite pasiskaityti čia, čia, čia...

Dabar visi suskubo, sukruto gelbėti legendinę komandą. Sutinku, kad Žalgiris yra Lietuvos...ėėė... gerai... buvo Lietuvos garbė, pasididžiavimas. Dabar Sąjūdis gelbės Žalgirį, fanai renka pinigus ir pervedinėja į sąskaitą, kažkas išleis kažkokius popierius, kuriuos galės įsigyti versilinkai ir taip paremti... Žodžiu visi kalba, kažkas duoda, bet...

Aš neremsiu Žalgirio!

Kad Žalgiris užsidarys vieną dieną sakiau daugiau nei prieš metus. Reikia būti aklam, kad nesuprastum, jog visiškas nesusipratimas Navikauskas nesąmones ne tik kalba, bet ir daro. Kai pamačiau šių metų surinktą komandą - mano tikėjimas bloga komandos ateitimi dar labiau sustiprėjo.

Ar gali būti kažkas blogiau, nei žaidėjų boikotas, kurie anksčiau atsisakė vykti rungtyniauti į užsienį palikdami komandą, kurią tikrai myli?

Sergu už Lietuvos rytą, kai jie žaidžia su Žalgiriu, tačiau tai nėra priežastis, nes Žalgiris man yra Lietuvos komanda su žiauriai įdomia istorija.

Priežastys kur kas paprastesnės:

 • Man atrodo, kad Žalgirio savininkai su vadovais prasiplovė nemažai pinigų
 • Man labai nepatiko, kad pinigus leido į priekį. T.y. jų dar negavę, jau pirko žaidėjus
 • Turėdami didelių skolų iš praėjusio sezono, jie surinko protu nepaaiškinamą komandą (pinigų prasme)
 • Sabonis atvažiavęs į Lietuvą, net neužsuka pakalbėti su savo komandos žaidėjais

Galų gale pats baisiausias dalykas - Žalgirio skolos. Jei yra tiesa, kad komanda minuse 30 milijonų, tai kiekvienas Lietuvos gyventojas turėtų padovanoti po 10 Lt. Bet kodėl žmonės vėl turi aukoti Žalgiriui, kai:

 • Niekas nepasako realios padėties. Padėkite Žalgiriui, bet mes nesakysime nieko. Mes vėl jūsų pinigus iššvaistysime. 
Kol nebus atvirai paskelbta visa Žalgirio finansinė padėtis ir atskleisti visiems finansiniai dokumantai, manysiu, kad kiekvienas remiantis Žalgirį yra kvailys.

Kai tau ant slenksčio 30

2009-02-19 14:11   kategorijoje:   Dienos

Čia kažkur paskaičiau apie tai, ką reiktų padaryti prieš tai, kai tau sukaks 30 metų. Kadangi ten buvo surašytos nesąmonės, tai papildau.

Kodėl 30? Pagal vieną teorijų moterys iki 30 dar gali džiaugtis dėmesiu, o po 30 ji tampa senmerge. Baisu ane?

Moterims

 1. Permiegoti su geru vyru. Tokių nėra, todėl kartelę greitu tenpu leiskite žemyn, kol pamatysite tą, kuris tinka. Nepamirškite, kad jums jau tuoj 30.
 2. Prisigerkite, nes kai bus 30 tai darysite dažnai. Jei to nepadarysite, nežinosite koks skirtumas kai nebūni 30-ies ir jau būni.
 3. Lėkite automobiliu milžinišku greičiu. Jei užsimušite, visi jus prisimins jauną ir gražią. Je isustabdys policija - jus greičiausiai paleis kai tik paliksite telefono numerį, juk jums dar nėra 30.
 4. Nusikirpkite plaukus trumpai ar nusidažykite. Jūs vis dar atrodysite žaviai ir niekam nekils mintis, kad taip norite atjaunėti. Po 30 bus kitaip.
 5. Apsirenkite aptemptais odiniais drabužiais. Jūs atrodysite be proto seksualiai. Po 30 atrodysite nekaip.

 

Vyrams

 1. Permiegoti su moterimi, kuri to nori. Nepanikuokite, jei nerasite tokios, juk jums dar nėra 30.
 2. Prisigerkite kol dar nėra 30, bet neliūdėkite jei nieko neatsiminsite. Po 30 dar turėsite progų ir ne vieną.
 3. Lėkite dideliu greičiu. Jei užsimušite - būsite eilinis lochas. Jei sustabdys policija - nubaus. Ko gero nieko nepasikeis ir po 30.
 4. Užsiauginkite ilgus plaukus ar nusidažykite. Viską aplinkiniai suvers nebrandumui. Lygiai taip pat darys ir po 30.
 5. Apsirenkite odiniais drabužiais. Atrodysite juokingai. Po 30 atrodysite labai rimtai.

Kai nesiseka nei prekyba, nei matematika

2009-02-18 08:30   kategorijoje:   Dienos

Kai nieko nesupranti apie prekybą arba taupai pinigus, nutinka taip, kad pusantro mėnesio pvm negali susitvarkyti. Kai mokykloje nesimokai matematikos, gali tave apgauti. Kai rašai su klaidom, atrodo netvarkingai. O štai citata iš vienos „internetinės parduotuvės“, kur visi trys atvejai kartu:

Dėl techninių kliūčių svetainėje kol kas rodomos senos knygų kainos (su 5 proc. PVM, galiojusiu iki 2008 m. gruodžio 31 d.). Tikroji dabartinė kaina susidarytų prie senosios pridėjus 4 proc. (viso - 9 proc. PVM).  Atsiprašome lankytojų už nepatogumus.

Kaip aš automobilio sėdynę taisiau

2009-02-17 21:19   kategorijoje:   Dienos

Automobilyje gale yra trys sėdynės. Visos jos yra išimamos. Kažkada reikįjo atlenkti vieną, bet tai labai sunkiai pavyko. Po to nebesifiksavo atlošas. Pagaliau prisiruošiau, išėmiau ją ir atsinešiau namo. Atsukau plastmasinį uždengimą, kad galėčiau matyti kas ir kaip. Pasirodo viskas veikia. Uždėjau atgal - veikia. Nunešiau į mašiną, uždėjau - nesifiksuoja atlošas. Taigi, apžiūrėjęs pamačiau, kad kai rankenėlę keli - gale kita irgi keliasi, o šiai nusileisti neleidžia bagažinėje esanti dėžė. Patraukiau šiek tiek toliau ir viskas. Štai taip sunkiai remontuota sėdynė jau vėl gera.

Tiesa, aš rašau sėdynė ir prisiminiau, kad kiti sako sodynė ar pasostė.

Parduotuvių darbo laikas

2009-02-11 14:49   kategorijoje:   Dienos

Bandė seimo narriai apriboti prekybos centrų darbo laiką. Kilo skandalai ir pan. Man šis ribojimas atrodė bukai sugalvota kažkieno akcija, kuri neturi jokių protingų argumentų.

Pasirodo viskas kur kas paprasčiau - reikėjo tik uždrausti prekiauti alkoholiu. Maxima, dirbusios visą parą,pradėjo nebedirbti visą parą, rimi trumpina darbo laiką. Manau ilgai netruks ir visi pradės dirbti iki 22 valandos. 

Galime prognozuoti ateitį, kad akylūs seimo nariai sugalvos, kad ryšys tarp prekybos alkoholiu irparduotuvių darbo laiko yra. Aišku, kad per mėnesį kokį sunkiai sugalvos, bet vis tiek pastebės. Arba spauda jiems parašys. Ir tada uždraus prekiauti alkoholiu sekmadieniais. Tfu...

« 1 ··· 37 ··· 68 69 70 71 72 ··· 74 ··· 111 ··· 148 ··· 185 ··· 222 ··· 259 ··· 296 ··· 333 ··· 338 »