Teatras

2009-01-23 10:11   kategorijoje:   Dienos
Kai esi teatre ir kažkam suskamba telefonas - pagalvoji, kad kažkas pamiršo išsijungti. Kai po to jis pradeda skambėti antrą kartą, pradedi pykti, nes reikįjo išsijungti po pirko suskambėjimo. Kai suskamba trečią kartą - supyksti. Kai ketvirtą - galvoji, kad kaimynai, sėdintys šalia to žmogaus, yra lochai, nes nesugeba telefono savininko išvaryti lauk iš salės. Kai penktą kartą - pasidaro nebejuokinga. Kai šeštą pradedi galvoti apie skambinančiojo nenormalų užsispyrimą. Kai septintą - norisi atsistoti ir garsiai pasakyti kur tam žmogui eiti. Kai aštuntą - atsiranda kaimynas, kuris paima telefoną ir išjungia. Ačiū, žiūrime toliau.

Šiaip gyvenime nemėgstu smurto...

2009-01-20 16:21   kategorijoje:   Dienos

Šiaip gyvenime nemėgstu smurto, bet kaip sukyla kraujas kai ryte išeini ir kažkoks pideras pradūręs abu priekinius ratus.

Taip, pastačiau priekiniais rašais ant tos vietos, kur būna žolė, bet dabar ten krūva sniego, netrukdo praeiviams ir t.t.

Vistiek jis susilaužys vieną kartą koją...

Taip, taip skaičiau...

2009-01-19 22:12   kategorijoje:   Dienos

Ką tik man pasakė, kad aš nieko nepasakoju. Man atrodo, kad aš viską visiems pasakoju ir jau nebėra žmonių, kurie kažko nežino. Tada susimąsčiau. Dažnai būna ir taip, kad pradedu pasakoti kažką, o man atsako:

- taip, taip skaičiau jau...

ir tada supranti, kad blogas nėra vien gėris. Reikia pasakoti visiems, o po to rašyti? Bet tada pamiršiu. Tikrai.

Betvarkė prie seimo ar seime?

2009-01-16 14:50   kategorijoje:   Dienos

Nerašau apie politiką, nes dažniausiai tai nuobodu, o ir yra žmonių tikrai išmanančių tai. Kaip tik šiandien labai teisingai parašė:

Nepykit mielieji, bet protestuoti reikia žinant dėl ko protestuoji. Antraip viskas tampa farsu…

Deja, šiandien nenuėjau, nors ir planavau. Dabar džiaugiuosi, nes smurto nepateisinu. Nepateisinu ir langų daužymo, laužymo ir pan. veiksmų. Manau, kad galima savo pasiekti savaitę kasdien renkantis masiškai prie seimo. Efektas būtų daug didesnis.

Ar žinau kodėl eičiau protestuoti? Taip. Man atsibodo visi vagys. Seime jų ne dauguma. Kiekvienoj valdiškoj įstaigoj jų pilna. Rašiau apie leidimo statyboms gavimą, kuris mane palietė tiesiogiai. Man pakanka proto matyti kaip kai kurie gyvena ne pagal pajamas, bet tai visiškai neįdomu toms tarnyboms, kurių tiesioginis darbas tai yra. Ir niekas nepasikeis pakeitus vieną ar du žmones. Reikia iš esmės permainų. Aš už protestus.

Tvarka ant stalo

2009-01-16 10:56   kategorijoje:   Dienos
Niekaip nesuprantu kaip galima dirbti, kai stalas idealiai tvarkingas? Kad ir kiek besistengčiau, jis vistiek „užsikrauna“ daiktais. Bet aš jį kartas nuo karto susitvarkau idealiai kokiai dienai.
« 1 ··· 38 ··· 71 72 73 74 75 76 ··· 114 ··· 152 ··· 190 ··· 228 ··· 266 ··· 304 ··· 338 »