Čekija: Hardcore

Vakar buvome klube, kur dafiga metalo. Viskas iš metalo. Panaudota armatūra, automobilių dalys... Atrodo nerealiai gerai. Lietuvoje tokiam kabake tikrai būtų pilna žmonių jei... Jei negrotų hardcore  :)  Publika buvo vien jaunimas (15-22 metų taip). Mes vyriausi. Stovi prie kiekvieno įėjimo į salę po berniuką, kurie geria alų ir pučia. Apsauginiai jau vyresni ir didesni, bet jie irgi alų geria. Ir dar pamačiau kaip šokama pagal tokią muziką. Taip ir aš moku: linguoji sau į šonus plačiai išskėstomis kojomis. Bet iš esmės tikrai įdomus ir teisingas klubas.

Dar visai įdomus dalykas yra kai kuriuose kabakuose - kai užsisakai, jie tau ant stalo padeda lapuką ir ten pažymi ką užsisakai. Po to jei pakartoji, tai prideda brūkšniuką. Ir taip tu žinai kiek išgėrei. Žymi ne tada kai užsakai, o kai atneša ir taip išvengiama nesąmonių kai užsakai, neatneša ir priskaičiuoja.

Metro ir tramvajai čia, rodos, niekada nesibaigia. Žmonės ramūs, nelekia, nebėga. Veža tas ramumas.

Palikite komentarąKomentarai
  • TJB

    Reikia butinai i pasiulymu dezute "Alaus namuose" pamesti tokia ideja! :D

  • Ieva

    Kinijoj kai kuriuose kabakuose irgi yra panaši lapukų sistema: tau duoda "suprastintą" meniu ant lapuko, tu pažymi, ko ir kiek porcijų nori, ir pagal tai atneša. O jeigu užsisakai papildomai, padavėja pati pripaišo dar vieną porciją. Paskui šalia kiekių surašo sumas ir susimoki;)