UAB

Baras. Pavadinimas

2017-04-05 09:32   kategorijoje:   UAB

Kai eini gatve ir pamatai baro ar įmonės pavadinimą, nėra sunku pasakyti jis geras, blogas ar neutralus. Tačiau jei kas yra galvojęs pavadinimus renginiams, įmonėms ar internetiniams projektams - tai didelis galvos skausmas. Kaip šį kartą tai darėme mes?

Skaityti daugiau »

Knygų verslo ypatumai

2015-07-16 11:15   kategorijoje:   UAB

Knygų versle stebinti gali labai daug dalykų. Tačiau su knygomis dirbančius ilgai nustebinti labai sunku. Kartas nuo karto vis „iššauna“ knygų „verslininkai“. Kadangi vadovėliai, pratybos yra žiaurus biznis - karas vyksta pilnu tempu. Norint patekti į tą „verslą“, turi išeiti iš ten.

Skaityti daugiau »

Darbo įrankiai įmonėje (ir ne tik): El. paštas

2014-07-09 08:18   kategorijoje:   UAB

Visada stebina įmonės, kurios neatsakinėja į laiškus, ar atsako kas kelias dienas. Dažniausiai taip nutinka todėl, kad sėdintis žmogus prie įmonės pašto dėžutės nenukreipia laiško tam, kam reikia. O jei nukreipia - kas gali garantuoti, kad tas kažkas kažką atsakė?

Skaityti daugiau »

Darbo įrankiai įmonėje (ir ne tik): Trello

2014-05-20 09:13   kategorijoje:   UAB

Ilgai ieškojom įrankio, darbų pasidalinimui, planavimui. Jums to nereikia - manau, kad klystate, bet jei taip manote - nebeskaitykite. Ši info tiems, kas vis dar nerado, arba nežino kaip tą gerai ir patogiai daryti. Tiems, kas nori keistis. Jei turite pilnai jus tenkinantį įrankį - pasidalinkite komentaruose. Kuo daugiau alternatyvų - tuo lengviau bus rasti tinkamiausią.

Skaityti daugiau »

Apie kitą Knygų mugės pusę

2014-02-20 05:44   kategorijoje:   UAB

Čia užkulisiai, kurie, tikiuosi, nė kiek nesugadins pačios Knygų mugės lankytojams. Linkiu puikaus 4 dienų savaitgalio ir daug daug gerų knygų.

Skaityti daugiau »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »