UAB

Verslo idėja tortų, pyragų gamintojams

2019-10-22 09:48   kategorijoje:   UAB

Nebūna gimtadienio, vestuvių be torto. Man labai sunku išsirinkti tortą, pyragą parduotuvėje, jei nematau pjūvio. Labai dažnai parduotuvėse net pjaustomi pyragai pjaunami iš pardavėjos pusės. Klientas mato tik glazūrą ir gėlytes ant viršaus.

Skaityti daugiau »

Baras. Pavadinimas

2017-04-05 09:32   kategorijoje:   UAB

Kai eini gatve ir pamatai baro ar įmonės pavadinimą, nėra sunku pasakyti jis geras, blogas ar neutralus. Tačiau jei kas yra galvojęs pavadinimus renginiams, įmonėms ar internetiniams projektams - tai didelis galvos skausmas. Kaip šį kartą tai darėme mes?

Skaityti daugiau »

Knygų verslo ypatumai

2015-07-16 11:15   kategorijoje:   UAB

Knygų versle stebinti gali labai daug dalykų. Tačiau su knygomis dirbančius ilgai nustebinti labai sunku. Kartas nuo karto vis „iššauna“ knygų „verslininkai“. Kadangi vadovėliai, pratybos yra žiaurus biznis - karas vyksta pilnu tempu. Norint patekti į tą „verslą“, turi išeiti iš ten.

Skaityti daugiau »

Darbo įrankiai įmonėje (ir ne tik): El. paštas

2014-07-09 08:18   kategorijoje:   UAB

Visada stebina įmonės, kurios neatsakinėja į laiškus, ar atsako kas kelias dienas. Dažniausiai taip nutinka todėl, kad sėdintis žmogus prie įmonės pašto dėžutės nenukreipia laiško tam, kam reikia. O jei nukreipia - kas gali garantuoti, kad tas kažkas kažką atsakė?

Skaityti daugiau »

Darbo įrankiai įmonėje (ir ne tik): Trello

2014-05-20 09:13   kategorijoje:   UAB

Ilgai ieškojom įrankio, darbų pasidalinimui, planavimui. Jums to nereikia - manau, kad klystate, bet jei taip manote - nebeskaitykite. Ši info tiems, kas vis dar nerado, arba nežino kaip tą gerai ir patogiai daryti. Tiems, kas nori keistis. Jei turite pilnai jus tenkinantį įrankį - pasidalinkite komentaruose. Kuo daugiau alternatyvų - tuo lengviau bus rasti tinkamiausią.

Skaityti daugiau »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »