Cookie Consent by TermsFeed

Dienos

Jei manote, kad esu lochas - galite taip ir pasakyti

Man labai juokinga būna, kai nueini į kokį rimtesnį susitikimą, o ten visi su kostiumais ir apie save labai gerai begalvojantys. Didžioji dalis taip galvoja, nes taip jiems leidžia galvoti kostiumas. Aš, dažniausiai, einu papratai apsirengęs. Dažnai net specialiai taip darau.

Šiandien nueiname tryse į susitikimą su vienos įmonės vienu iš vadovų. Du su kostiumais, o aš paprastai. Pirmiausia pasisveikina su kostiumais, po to su manim. Vyksta apsikeitimas kortelėmis - specialiai neduodu. Vienas padavė advokato kortelę. Jau galvojau apsimyšiu koks palankus žvilgsnis, šypsena ir nusilenkimas vadovui pavyko. Per visą pokalbį kelis kartus mestos replikos mano pusėn ir lyg tarp kitko atsiprašymas. Nesijaučiau dėl to blogai, o net priešingai, nes galėjau stebėti viską iš šalies. Susilaikiau nepasakęs: Jei manote, kad esu lochas - galite taip ir pasakyti.

Apklausos

Vakar buvome kabake, o ten visu ant stalų apklausos. Matyt ta proga, kad alų gerokai pabrangino, o maistą net trim litais. Bet nedarykite tokių nesąmonių kaip anketoje, kur paprastas darbuotojas gali pasirinkti tik „tarnautojas“ (nors tai bus melas), atlyginimo intervalai negali būt tokie kaip amžiaus tik su dviem nuliais - pvz.: 1000-2500 ir 2600-3500 ir galų gale nedėkite prie klausimo „kaip dažnai lankotės čia“ atsakymo „niekada nesilankau“.

Ne į temą, bet jau senokai buvo tokia šlykšti ir mane nervinanti reklama kaip maximos: (buvaū sūnely stebūklyngam...) brr..

Laiškas tiems, kuriem jis skirtas

Gerb. draugai, pažįstami, kolegos

Kreipiuosi į jus nes matau, kad bus kažkas blogai. Mano vestuvės yra rugpjūčio 15-ą dieną, todėl dabar organizuotis kažką tikrai dar anksti.

Man čia iš visų galų pareina pasisakymai, ir po to keistai mykiama. Vytenį - tu savo bernvakario ilgai laikytą kerštą pasilaikyk Nasai. Jis kaltas dėl visko, kas buvo blogai. Ir tą mentą jis surado, jei būčiau aš ieškojęs, būčiau suradęs mažą ir labai silpną. Jis tikrai būtų tau davęs dujokaukę ir paprašęs, kad tu jam ją uždėtum ir tada jį muštum. Tas pats galioja kitiems - nieko blogo Jums nedariau ir manęs kaip kokio locho nereikia perrenginėti ir gainioti po miestą. Nekenčiu miesto ir labai myliu kaimą.

Tiem, kas nesuprato, tai man geriausia dovana būtų pirtelė su kokiu baseinuku ar bala ir geras pagėrimas be bobų. Visi pasityčiojimai manęs visai neveža.

Jei ir po to kažkas nesuprato, tai siūlau pasiskambinti man ir paaiškinsiu.

Lietuvos paštas

Šiandien Lietuvos paštas mane sužavėjo. 7:35 skambina iš apačios (domofonu), pasako, kad laiškas man (pasakė net pavardę). Įleidau. Laukiau, bet taip ir neatėjo. Galvoju: įmetė į dėžutę. 13 val. išeidamas patikrinau dėžutę. Spėkit ką radau - pranešimus, kad ateičiau į paštą atsiimti laiškų. Tai liftu į 8 aukštą užvažiuoti nebesugeba?

Sliekų dienos

Šiandien pamačiau, kad prasidėjo sliekų dienos. Tomis dienomis sliekai iššliaužia ant šaligatvio ir visi turi juos traiškyti.

Atspėkite mįslę

Šiandien 15 minučių buvo reklama. Juokėmės, kad negali suprasti ką ten reklamuoja:

  • internetinis adresas
  • pavadinimas pusiau angliškas, pusiau lietuviškas
  • mobilus telefonas
  • skaičius 24

Sugalvojome, kad čia gali būti maisto pristatymas visą parą. Bet labai jau kliuvo tie paveisklėliai dešinėje.

Grįžęs nuėjau į jų puslapį ir... labai nustebau, kai pamačiau, kad jie užsiima virtuvės baldų gamyba. Taip, mane privertė pasidomėti, bet aš tikrai tokioje įmonėje neužsakinėsiu baldų.

Google mane supranta

Šiandien įvežiau į google paiešką „Vidmantas nuolaida“ ir gavau labai mane pralinksminusį rezultatą:

Labiausiai man patiko trečias meniu punktas :)

Tele Bim-Bam „Voro vestuvės“

Vakar pabuvojau Tele Bim-Bam „Voro vestuvės“. Žinoma, kad beveik visi ėjo su vaikais (tap jiems ir reikia), o mes be. Apturėjom nerealiai gerą laiką. Tiek dekoracijų ir tokių gražių seniai nematęs. 100 žmonių scenoje tikrai turi kažką pasakyti tiems, kas nebuvo. Tikrai supr renginys.

Tiesa, renginys tikrai per ilgas vaikams. Todėl didžioji jų dalis pabaigoje zyzė, kalbėjo, negalėjo nusėdėti vietoje. 

BlogIn: pranešimai

Trumpai labai apie pranešėjus ir pranešimus.

Džiugas Paršonis. Normaliai viskas. Aiškiai, suprantamai.

Virgis Valentinavičius. Kažką pakalbėjo apie duobkasius žurnalistams... Normaliai visai.

Aurelijus Katkevičius. Labai teisingas, geras ir aiškus pranešimas. Maladec.

Vanessa Witkowski. Ne labai čia, ne labai laikas :)

Deividas Talijūnas. Apie reklamą kalbėjo, kalbėjo, reklamavo, reklamavo, bet nieko normaliai neatsakė, nepasakė.

Diskusija apie soc. tinklus. Boring... Nesupratau, kodėl blogas.lt yra socialinis tinklas...

Jonas Nyvang, Riku Vassinen. Nenormaliai vien tik myspace.com reklama.

Irena Smetonienė. Super duper pranešimas. Vienas iš dviejų tikrai gerų.

Virginijus Savukynas. Kai buvau skaitęs šią jo temą inete kažkur, galvojau, kad nesuprantu nieko. Dabar gyvai tuo įsitikinau. Kaip kalbėjo kiti - tas pats ir jiems.

Diskusija apie verslą ir tinklaraščius. Žiauriai neįdomu. Gal nevykę.

Darius Bagdžiūnas. Nesupratau ar Gauminai trūksta žmonių tekstams ar jie nenori pinigų mokėti normalių. Taigi, daug maivymosi ir nieko normaliai apie blogus.

Blogerių pranešimai. Davai kitamet nebeleiskite reklaminių pranešimų, nes žiauriai užpisa... Visi ir be to pavargę per dieną.

 

Renginys suorganizuotas puikiai. Maladec.

BlogIn: maistas

Ačiū labai konferencijos rengėjams, nes maistas buvo skanus ir jo buvo daug. Manau būčiau pravalgęs 30 Lt, kuriuos būčiau (?) už bilietą. Po to kai bilietai pabrango iki 50 Lt, tai jau nebežinau. Jei bilietai kitais metais nebrangs, o maisto kainos kils, tai ko gero it 50 bus verta mokėti.

BlogIn: tualetai

Na aš suprantu dar, kad nespėja išnešti šiukšlių ir šiukšlių dėžių nesimato per popierinius rankšluosčius. Bet tai fak, davai kokių kvapų ten papurškite, nes smarvė blogiau nei viešuose nemokamuose tualetuose.

BlogIn: sms pažintys

Atėjus į konferenciją visi gavo Omnitel Extra korteles su 10 Lt papildmu. Ačiū jiems, nes juos išnaudosiu. Kadangi esu pakūręs eksperimentinį projektą „sms pažintys“, tai yra gera proga papildyti projekto sąskaitą :) O iš tiesų nutariau išbandyti ir tai, ar efektyvu bent kiek ten skelbtis. Taigi, jei pavyks - paskelbsiu rezultatus. :)

BlogIn: 1

Prasidėjo BlogIn konferencija. Pirmas siurprizas po kažkuriom kėdėm buvo priklijuoti vokai su „dovanėlėmis“. Fak... ot dovanėlė, 50% hostingui (net 6 Lt per mėn.). 321.lt labai „rimti“ rėmėjai, nes google surinkite „50% serveriai.lt nuolaida“ ir gausite ją nedalyvaudami konferencijose :)