Dienos

Svoris

Pradėjus apsivalgyti per Kūčias, dar nebaigiau. Kasdien kalnas skanaus maisto. Jei nesuvalgysi - suges gi  :) Taigi, priaugau 5 kg tik per šventes! Kaži kodėl visiškai tuo nesidžiaugiu?

Tekstai: Zigmas miega šaltai

Zigmas nemėgsta karščio. Jam tinkančią temperatūrą jis vadina „geriausia temparatūra“. Miegoti Zigmas mėgsta taip pat kai būna „geriausia temperatūra“. Viskas būtų kaip ir gerai, bet kartais nutinka taip, kad Zigmui tenka miegoti ne namuose. Tada temperatūrą nustato dauguma, o dauguma, kaip taisyklė, mėgsta šilumą. Vieną šaltą žiemos vakarą susiginčijo:

- Nebešildykite patalpos, nes bus per karšta miegoti.
- Nebus per karštą - atsako draugas.
- Tai tada tariamės, kad jei bus virš 25 - mes atidarysime langus ir palauksime kol nukris žemiau.
- Tu visada gali eiti į mašiną ir ten miegoti. Ten visada vėsu. Tik nepamiršk pasiimti termometrą, kad žinotum, kada bus žemiau 25.

Zigmas į mašiną nenuėjo ir miegojo name.

Geriausia Kalėdų dovana

Spėkit ką mano žmona pasakė kai jos paklausė ką man padovanoti? Atspėjote - alaus.

Gavau dovanų alaus ir dar Juozas man lauktuvių atvežė. Nežinau ar reikia susirūpinti, bet tokios dovanos man tikrai labai patinka.  :)

Kalėdų maistas

Neverksiu kaip blogai apsiryti, nes tai kiekvieno reikalas. Nesugebate pavalgyti saikingai - kaltinkite save, bet ne Kalėdas. Lietuvių stalai visadaa buvo nukrauti gausiai, o jau kiek valgyti - kiekvienas pats turi pasirinkti.

Kažkaip nepastebėjau niekur rašant apie tai, kokius specialius Kūčių ar Kalėdinius patiekalus gamina žmonės. Pas mus per Kūčias verdami virtiniai su grybais. Juos valgome tik per Kūčias, todėl šio patiekalo visada laukiame. Per Kalėdas mes valgome medaus pyragą. Anksčiau jį mama darydavo tik per Velykas, o dabar ir Kalėdoms. Niekur kitur nesu valgęs net kažko panašaus. Močiutė pasakojo, kad tokį pyragą gamindavo jos senelė (o gal ir prosenelė).

Kažkoks ypatingas patiekalas mano šventėms suteikia daugiau išskirtinumo.

Šviesoforai

Kas per ... daro šviesoforus Vilniuje? Nerandu jokio gražaus žodžio pavadinti, tai rašau ...

Laisvės - Viršuliškių g. sankryža. Tokių kamščių šitoje sankryžoje per 20 metų dar nemačiau. Na gerai, teisybės dėlei pasakysiu, kad mačiau, bet tik kartą per metus - vėlines. Normalu, nes šioje gatvėje yra kapinės. Bet koks ... sugalvojo padaryti šviesoforą su rodyklėmis? Niekada jų nebuvo, niekada nebuvo ir kamščių. Nekalbu apie rytinius ar podarbinius pikus. Bet kas darosi dabar... Reiktų ... liepti pabandyti pravažiuoti rytą, dieną, vakarą. Jei aš važiuoju ir suku į kiemą, tai man sustojus užsikišą visa sankryža. Taip, anksčiau to nebuvo. Ir šiaip buvo nerealiai faina sankryža iki tol, kol pertvarkė ir padarė šviesoforus su rodyklėmis.

Višuliškių - Laisvės sankryža prie bažnyčios. Ši sankryža buvo žymiausia tuo, kad veikdavo visą parą. T.y. šviesoforus išjungdavo spaudos rūmų sankryžoje, rygos sankryžoje, o čia ne. Jis veikdavo. Jei ne šalia esanti mokykla ar vykstančios pamaldos - šviesoforus apskritai galima būtų čia nuimti. Nepatikėjau - čia pridėjo rodyklių. Ar tas ... bent kartą matė šią sankryžą?

Ozo - Ukmergėsišsišakojimas. Tiesiai į Akropolį, o dešiniau leisitės nuo Šeškinės kalno. Ten yra pėsčiųjų šviesoforas. Niekada nesupratau kam jis ten. Kasdiena ten važiuodavau ir ne po kartą, bet pėsčiuosius mačiau kartą per porą mėn. Na yra - tik to.Dabar jį perdarė ir ten važiuojant kas antrą kartą privalau sustoti degant raudonai šviesai. Pėstieji eina? Ne, nes jų nesimato.

Narbuto - Laisvės sankryža, važiuojant nuo Pedagoginio link Pašilaičių. Ten stovėjo su rodykle. Kartais trumpam užgesdavo, bet blogiausia tai, jog kai degdavo žalia rodyklė sukti dešinėn, žalia degdavo ir važiuojančioms Laisvės prospektu nuo Karoliniškių. Kelis kartus pats vos nepalindau, nes jei man dega žalia - aš važiuoju, o kitos stovi. Pasirodo taip yra visur, bet ne čia. Kažkas padaręs nesąmonę tiek laiko nieko nedarė. Realiai padarius avariją, drąsiai galima būtų prisiteisti už tokius „teisingus“ šviesoforo signalus. Pagaliau kažkam „daėjo“ ir pakeitė degantį šviesoforą į nupieštą rodyklę.

Kalvarijų - Ozo - Kareivių sankryža važiuojant nuo Žalgirio pusės. Savaitgalisi pabandykite vidury dienos. Rodyklė dega vos kelias sekundes ir visa gatvė užkišta.

Gal dar kokių „teisingų“ sankryžų žinote?

Aštrumas

Nusipirkau netyčia žiauriai aštrių didžiųjų alyvuogių. Nesuprantu kodėl jas valgau, nes suvalgęs giliai kvėpuoju, užkandinėju, užgerinėju. Gal dėl paskutinio?

Dar apie Kalėdinius atvirukus ir sveikinimus

Tęsiant temą apie Kalėdinius atvirukus ir sveikinimus, tai nėra nieko blogiau kaip gauti atviruką emailu, o adresatų sąrašas begalinis arba visai nerodomas (pats sau siunčia ar pan). Suprantu Jūsų norą mane pasveikinti ir suteikti man galimybę dar labiau susireikšminti, bet... Geriau du kartus kitą pažįstamą įtraukite. Arba tris.

Moterys ir kompai

Windowsai turi gerą dalyką - userius. Sukuri userį ir jis tvarkosi savo aplinkoje kaip nori. Moterys visada nori naudotis tavo aplinka ir joms netrukdo daugybė atidarytų programų, levų piktogramų ir pan. Man žinoma negaila - tegu naudojasi. Slėpti taip pat neturiu ką, bet man sunkiai suprantama tai. Aš visada geriau turėsiu savu userį vien dėl savo tvarkos.

Pirmas Kalėdinis atvirukas

Gavau pirmą Kalėdinį sveikinimą. Nuo Vytenio. Pamirškime, kad iki jų dar visa savaitė... Kažkas keista jame... Ar tai reiškia, kad aš jam rūpiu taip pat kaip ir jo žmona?

Garantinis

Pradžia čia. Šiandien paskambina iš remonto ir sako: reikia keiti tą, aną trečią, tepalų pripilti dart kažką ten... Leidau išsikalbėti žmogui, o po to:

- Tai man dzin, jūs viską keiskite, nes ji garantinė

- Kaip garantinė? O dokumentai?

- Viską palikau senukams, su jais aiškinkitės.

- A... gerai, pasiskambinsime

Kažkaip labai didelis liūdesys balse buvo. Matyt suplanavo, kad gerai čia prikalbėsiu ir pinigų ištrauksiu iš lochelio  :)

Garantinis laikotarpis

Visi labai giria Makita įrankius, bet man vos kelis kartus pasinaudojus bulgarke - ji ėmė ir sulūžo. Ji buvo pirkta kartu su kitais įrankiais, taigi 2007 m. balandį. Ant garantinio lapelio parašyta, kad garantinis laikotarpis yra 1 m. Kaip ir pasibaigė? Pasiskaičiau ir... pasirodo visai butinei technikai ir pan. dalykams yra ne mažiau 2 metų. Visiškai nesvarbu tai brangi ar pigi įranga, kiniška ar japoniška, didelė ar maža. Tiesa, jei ji svetia virš 10 kg, tai pardavėjas dar turi pats pasiimti iš jūsų namų.

Nuvažiavau į mano labai mėgstamus Senukus ir garantinis priėmė net nieko nepasakęs apie tai, kad tik metai. Taigi, tokiu būdu jie atsijoja kokių 90-95% žmonių.

O kas nežino, tai batams irgi dveji metai garantija yra  :)

Ar jis mane ves po 14 dienų?

Yra debiliškų reklamų, yra šiaip nepatinkančių, bet yra tokių, kurios nepasiduoda jokiam apibūdinimui. Sakyk kokį norį apibūdinimą ir jis tiks. Viena reklama mane ypač blogai veikia. Tekstas iš atminties, bet tai esmės nekeičia:

po 14 dienų man pasimatymas. Tikriausiai jis man pasipirš. Bet mano dantys nepakankamai balti.

Paskutinis sakinys gal ten su šypsena ar pan, bet esmė tokia, kad apie dantis. Reklamuoja dantų pastą.

Logika geležinė:

  • jis jai ruošiasi pasipiršti, o pasimatymas po 14 dienų. Pasimatymai kas dvi savaites labiausiai verčia pasipiršti.
  • jis jai ruošiasi pasipiršti, bet dėl jos dantų greičiausiai to nedarys. Žinoma, kai tik pagaliau pamatys jos dantis - iškart apsigalvos.

Kibininė

Kartais tenka apsilankyti Kaune. Grįžtant namo, dažniausiai būnu pavalgės Kauno „Pas Paolo“, todėl naujai atsiradusioje kibininėje (prieš Grigiškes) nesustodavau. Šiandien nutarėm sustoti ir pažiūrėti kas ten ir kaip. Pasirodo kibinai lygiai tokie pat kaip senojoje kibininėje Trakuose. Ko gero savininkai tie patys. Padaryta ale „karališkai“ viskas, bet kičo neišvengė. O aš jam kažkaip alergiškas labai. Taip, kad...

Dar vienas dalykas: jei jau karališkai nori, tai šildymą galėtų įjungti, nes nešildomoje patalpoje sėdėti ir laukti maisto yra žiauriai blogas ženklas. Taip, kad daugiau ten gal ir nevažiuosiu  :)

Google reader

Mano atmintis labai nekokia. skaitau krūvą rss ir pastoviai pysktu kiek šūdo skaitau. Blogiausia, kad nepamenu ar tai pirmas blogo įrašas šūdinas ar n-tasis? Jei būtų kažkoks google readeryje vertinimas įrašų (sau), labai greitai atsirinkčiau.

Reklama, kuri ...

Gal matėte coca cola reklamą, kur sakoma, kad nuo kiekvieno butelio Alytaus mokyklos stadionui atiteks 5 ct. Nežinau ką galvoja reklamos užsakovai... Čia panašiai kaip:

Pirkite naują automobilį ir nuo kiekvieno automobilio 2 Lt atiteks Panevėžio mokyklos langams keisti.

Na dar suprantu kur tipo vaikų namams aukoja, nes žaidžia per jausmus ir jei aš pats tingiu vaikų namams pervesti pinigų, tada pirksiu coca cola, kur mano net 5 centai buspaaukoti. O jūs pabandykite patys nunešti vaikų namams ar Alytaus mokyklai 10 centų (dvigubai daugiau) ir pasakyti, kad čia aukojate. Ar nebus gėda? Manote priims? Iš kitos pusės man tas Alytus yra.... Panašiai kaip ir mokyklos stadionas...