Dienos

Atostogos? Taip, atostogos Čekijoje

Mano žmona sugalvojo manimi atsikratyti ir ilgai ieškojo kur mane išsiųsti dar iki gimdymo. Variantai buvo: Anglija, Belgija, Čekija... ko gero tiek. Anglijoje gyvena Vilius, Čekijoje - Martynas, o Belgijoje... niekas, bet ten labai dėl alaus noriu patekti. Į Čekiją irgi dėl alaus. Taigi, radom bilietus po 199 į vieną pusę, susitariau su Martynu ir pasiėmiau Virgį. Kadangi vasarį nebuvo, tai skrendame kovo 18-24 d. Tikiuosi tuo laiku nepradės gimdyti ir spėsiu grįžti  :)

Susiderinkime laikrodžius

Mama pasakojo istoriją kaip jie nuėjo į parduotuvę vakare ir norėjo nusipirkti alaus. Taip, dabar nuo 22:00 alaus parduot inegalima, bet... Prie kitos kasos žmonės alų pirko. Ir pardavė. O viskas todėl, kad laikas kasos aparatuose skiriasi maždaug 3 minutėmis.

Kasa Nr X - alų pirkite

Kasa Nr Y - alaus neparduodame

Su mano humoro jausmu viskas gerai... turbūt...

Vis mačiau anonsus apie naują laidą „Humoro klubas“.

Šiek tiek nuklysiu... Televizorių žiūriu tada, kada man norisi jį žiūrėti. Niekada nežiūriu tv programos ir jei nepažiūriu kažkokio serialo ar laidos, kuri man lyg ir patinka, neverkiu. Jų bus ir ne viena.

Taigi, dėl anksčiau paminėtos priežasties niekada nepataikiau laidos rodymo metu įsijungti laidos rodymo kanalo. Vakar atsisiunčiau visas tris rastas dalis ir nutariau pasižiūrėti kas gi gero toje laidoje.

Ši laida būtų numeris vienas, jei įtrauktumėm: dzin, sekmadienio šou, ambrozijos tv. Ko gero pagal ką lygiuojamės - tą ir turime. Salėje gal kas juoko dujų paleidžia, nes ten visi juokias, o man nejuokinga? Sumeluočiau, jei pasakyčiau, kad nenusišypsojau nė karto, bet... 

Prisiminiau senesnę istoriją kai buvau Kauno dramos teatre ir žiūrėjau spektaklį „Savižudis“. Man buvo gėda būti salėje, o dalis išeinančių liaupsino spektaklį.

Su mano humoro jausmu viskas gerai... turbūt...

Alkoholį vartojote?

Vakar vakare iš Vytenio grįžinėjome su Raimonda. Žvėryne daug policijos - visus stabdo. Sustabdo ir mus:

- Alkoholį vartojote?
- Aš vartojau - sakau.
- Jums galima. Važiuokite

Dokumentų taip ir nepatikrino.

Teatras

Kai esi teatre ir kažkam suskamba telefonas - pagalvoji, kad kažkas pamiršo išsijungti. Kai po to jis pradeda skambėti antrą kartą, pradedi pykti, nes reikįjo išsijungti po pirko suskambėjimo. Kai suskamba trečią kartą - supyksti. Kai ketvirtą - galvoji, kad kaimynai, sėdintys šalia to žmogaus, yra lochai, nes nesugeba telefono savininko išvaryti lauk iš salės. Kai penktą kartą - pasidaro nebejuokinga. Kai šeštą pradedi galvoti apie skambinančiojo nenormalų užsispyrimą. Kai septintą - norisi atsistoti ir garsiai pasakyti kur tam žmogui eiti. Kai aštuntą - atsiranda kaimynas, kuris paima telefoną ir išjungia. Ačiū, žiūrime toliau.

Šiaip gyvenime nemėgstu smurto...

Šiaip gyvenime nemėgstu smurto, bet kaip sukyla kraujas kai ryte išeini ir kažkoks pideras pradūręs abu priekinius ratus.

Taip, pastačiau priekiniais rašais ant tos vietos, kur būna žolė, bet dabar ten krūva sniego, netrukdo praeiviams ir t.t.

Vistiek jis susilaužys vieną kartą koją...

Taip, taip skaičiau...

Ką tik man pasakė, kad aš nieko nepasakoju. Man atrodo, kad aš viską visiems pasakoju ir jau nebėra žmonių, kurie kažko nežino. Tada susimąsčiau. Dažnai būna ir taip, kad pradedu pasakoti kažką, o man atsako:

- taip, taip skaičiau jau...

ir tada supranti, kad blogas nėra vien gėris. Reikia pasakoti visiems, o po to rašyti? Bet tada pamiršiu. Tikrai.

Betvarkė prie seimo ar seime?

Nerašau apie politiką, nes dažniausiai tai nuobodu, o ir yra žmonių tikrai išmanančių tai. Kaip tik šiandien labai teisingai parašė:

Nepykit mielieji, bet protestuoti reikia žinant dėl ko protestuoji. Antraip viskas tampa farsu…

Deja, šiandien nenuėjau, nors ir planavau. Dabar džiaugiuosi, nes smurto nepateisinu. Nepateisinu ir langų daužymo, laužymo ir pan. veiksmų. Manau, kad galima savo pasiekti savaitę kasdien renkantis masiškai prie seimo. Efektas būtų daug didesnis.

Ar žinau kodėl eičiau protestuoti? Taip. Man atsibodo visi vagys. Seime jų ne dauguma. Kiekvienoj valdiškoj įstaigoj jų pilna. Rašiau apie leidimo statyboms gavimą, kuris mane palietė tiesiogiai. Man pakanka proto matyti kaip kai kurie gyvena ne pagal pajamas, bet tai visiškai neįdomu toms tarnyboms, kurių tiesioginis darbas tai yra. Ir niekas nepasikeis pakeitus vieną ar du žmones. Reikia iš esmės permainų. Aš už protestus.

Tvarka ant stalo

Niekaip nesuprantu kaip galima dirbti, kai stalas idealiai tvarkingas? Kad ir kiek besistengčiau, jis vistiek „užsikrauna“ daiktais. Bet aš jį kartas nuo karto susitvarkau idealiai kokiai dienai.

serveriai.lt

Ne paslaptis, kad dirbau „Interneto vizijoje“. Šiuo metu serveriai.lt yra, ko gero, vienintelė jų veikla. Bet kai kurie dalykai ne tik, kad nustebina, bet labai nustebina.

Tiesa, pasakysiu, kad Arvydas manęs neapgavo ir negaliu niekuo skųstis. Santykiai buvo geri. Dabar jokie, bet kadangi jokių blogumų nebuvo, tai kaip ir jokie su pliusiuku  :)

Taigi, apie ką mes čia... Aaaa apie bendravimą... Suprantu, kad yra klientų lochų ir kai kada kai kuriuos norisi pasiųsti, bes čia konfliktą provokavo pirmas serverių laiškas ir po to sekusi diskusija verčia atsilošti. Ją skaitykite čia. Nebendraukite taip su klientais, jei bent kiek rūpi jūsų įmonės įvaizdis.

Mineralinis vanduo

Pastaruoju metu Maximose mineralinio buteliai visi būna tik išpakuoti. Anksčiau būdavo dalis supakuotų, dalis išpakuotų. Mes mineralinį perkame ne po vieną butelį, o po daug.

Matau vienintelį variantą - jie nori priversti pirkti daugiau maišelių.

Kinas, kinas, kinas...

Juk būna, kad norisi gero filmo, bet nežinai kokį parsisiųsti? Tai čia tokiems atvejams rekomenduoju:

Стиляги. Netikėtai tikrai geras rusiškas filmas. Jokio šaudo-gaudo. Atrodo nesu toks senas, tačiau mokykloje mums liepdavo nusikirpti ilgus plaukus, bardavo jei „negerai“ apsirengdavome. Viskas pateikta žiauriai gražiai ir be nostalgijos. Sunku apibūdinti, bet labai rekomenduoju.

Slumdog Millionaire. Siužetą jungia žaidimas „Kas laimės milijoną“ ar „Kas nori tapti milijonieriumi“ nebepamenu. Pas mus rodė ir vedė Kernagis. Veiksmas Indijoje. Šiek tiek žiauru, bet tikrai įdomu.

The Departed. DiCaprio, Damon, Nicholson - garsios pavardės, kurios visiškai nereiškia gero filmo. Iki pat pabaigos tai buvo visiškai eilinis filmas. Ne, jis nebuvo blogas, bet kažko labai gero negalėjau pasakyti. Tačiau jei pažiūrėsite iki galo - nesigailėsite. Labai netikėta pabaiga.Tik tiem, kam patinka policininkai, mafija ir pan...

Keisti žodžiai

Mano žmona turi keistų žodžių. Dalį jų esu girdėjęs, o kai kurie išlenda retai ir sukelia juoką.

Pvz. po valiai, sutverti ir pan. man buvo niekada negirdėti. Gal todėl jie atrodė keiti. Bet kai kurie: sodynė ir vakar išgirstas buldiūras mane prajuokina. Tikrai pralinksmina  :)

Ačiū tv3

Tv3 sugalvojo kaip galima pasipelnyti. Eurolygos rungtynes rodo per mokamą kanalą. Tada bando jį prakišti kitoms kabelinėms ir... kol kas visos nepasirašė. Ir puiku. Tikėjausi, kad nepasirašys nė viena ir jie pasprings. Taigi, jau šią savaitę nematysime Eurolygos rungtynių.

Bet to tv3 dar mažai ir jie nusprendė pasityčioti: „jau šį ketvirtadienį eurolygos rungtynių aptarimas iškart po žalgirio rungtynių tik per tv3“. Užsi...

Kai neturėsiu ką rašyti

Kai neturėsiu ką rašyti:

  • dėsiu blogo lankomumo statistiką
  • talpinsiu savaitinius įrašus, kuriuose bus linkai į kitus puslapius
  • talpinsiu populiariausius mėnesio įrašus reguliariai
  • kartais parašysiu, kad neturiu apie ką rašyti
  • paverksiu, kad jau senokai nerašiau, atsiprašysiu ir pažadėsiu artimiausiu metu daugiau rašyti
  • rašysiu pažadus ateinantiems metams arba artimiausiam mėnesiui...
O aš ir šiaip dažnai neturiu ką rašyti, bet nedarau taip, kad atsisėdu ir galvoju ką parašyti. Kai kas šauna į galvą - parašau. Gal todėl nelabai kas ir skaito  :)