Čekija: vietiniai nevietiniai

Pirmi įspūdžiai ne visada būna teisingi. Vakar apėjom visą Prahos senamiestį per 9 valandas. Užsukome į porą vietų pavalgyti ir alaus atsigerti. Beveik visi kabakai atsidaro nuo 11. Turistų mažiau lankomose vietose maisto kainosyra panašiso kaip pas mus (na gal šiek tiek pigiau), o alus kainuoja 25 kronas (apie 3,4 Lt). Keista, tačiau skirtumas tarp alaus parduotuvėje ir kabake nėra didelis. Parduotuvėje kaina yra apie 17-21 kronų (apie 2,5 Lt). Todėl ir kabakų žiauriai daug ir dauguma jų pilni.

Vakar apsilankėme klube, kuriame renkasi vietiniai nevietiniai. T.y. ne čekai, bet gyvenantys Čekijoje. Tokios margumo reikai paieškoti. Įspūdingiausiai atrodė vienas gorila: priskačialinęs iki begalybės, merga su dideliais papais ir du zuikučiai. Tie šoko dviese, po to papingąją linksmino, po to gorilą. Kai gavo komandą, visi pašoko ir išėjo paskui. Dar kol buvau tulike man už nugaros negriukai narkotikus pardavinėjo. Vienas bičiukas ramus sėdėjo sėdėjo, po to staiga kažkas pasidarė ir pašokęs davėsi šokių aikštelėje. Jam nereikia nei draugų, nei mergų - narkotikai visagaliai  :)

Prahoje yra šunų. Su šeimininkais, bet tikrai yra. Nemačiau nė vieno su antsnukiu. Visur parkeliuose leidžiama juos vedžioti. Prie daugelio šiukšlių dėžių yra maišeliai išmatom ir jie nemokami. Niekam nekyla problemų.

Martynas papasakojo, kad čia tamsų Kozel alų labai mėgsta rusai. Vakar nuėjom į kabaką, kur buvo Kozel tamsus. Užsisakius padavėja iškart pasisiūlė atnešti rusišką meniu. Tikrai rusai jį mėgsta.

Palikite komentarąKomentarai
  • Rytis

    teko man to alaus KOZEL estijoje ragauti, nelabai is man patiko