Čekija: Karlštejn

Vakar nuvažiavom traukiniu iki Karlštejno. Ten yra dyyyydelė pilis. Deja, bet pamatyti gali tik nedaug patalpų. Į patį pagrindinį pastatą neleidžia visai. Paaiškino, kad įleidžiami tik iš anksto užsirašę ir tik pora vasaros mėnesių. Visą kitą laiką ten uždarę laiko. Gal ir teisingas sprendimas į pilį neleisti be gido, nes taip bent kažką sužinai. Ypač kai žiūrėti nesiaubingai daug ką yra.

Užvakar matėm gerą vaizdelį. Yra ant kalno lankytinas objektas ir reikia palipėti laipteliais. Vieni lipa lėtai, kiti greičiau, kiti pailsi. Lipa mergina: maikutė su Jav vėliava, bet to nereikia norint suprasti kad ji amerikietė. Tokio storumo dar reikia paieškoti. Jai apie 22. Po to matėm jos brolį ir tėvus - visi jie stori, bet abu vaikai nenormaliai. Lietuvoje sunku pamatyti tokį vaizdą. Po kelių laiptelių sustojo ir galvojau, kad ji užsilenks. Juokinga, kad sustojusi prideda pirštus prie kaklo ir žiūri į laiktodį - suprask pulsą matuojasi. Virgis pro šalį eidamas tepasakė: gal dar vieną hamburgerį?

Palikite komentarąKomentarai
 • m

  tu teisus, į šią pilį be gido tikrai nėra ko eiti :)

 • TJB

  Oj, as tai pakeliui lipdama i pili dar nusitraukiau ir su didziausia peleda Europoje [ten toks dedule kaip is Robino Hudo filmo uz 30Kr kadra leido padaryti]! Jega! :)

 • Ieva

  Tik tokiems amerikonams po Prahą ir vaikščiot:)) Grįš gerokai numetę:)))

 • Auris

  Tikiuosi Virgis garsiai ir angliskai jai pasake? Bet jauciu butu garsiai pasakes, tai istorija tuo nesibaigtu, nes del tokiu nesamoniu amerikonai megsta pasigincyti :)

 • Povilas

  Buvęs aš toje pilyje, fainai :)