Sunki ta dėstytojo duona

Šiandien grupiokas atsiuntė nuorodą. Citata:

Praėjusio penktadienio vakarą, įtariant kyšio reikalavimu bei kyšio priėmimu, Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Vilniaus valdybos pareigūnai sulaikė Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Matematinio modeliavimo katedros dėstytojas V. K.  Plačiau čia

Labiausiai nustebau tada, kai sužinojau kas jis. Ogi mano kursiokas. Jis buvo vargšelis, kaip reta, o tapo dėstytoju. Matyt tada atsirado valdžios pojūtis. Žiauriai keista  :)

Palikite komentarąKomentarai
 • gh

  Vargšeliuojames davai, autorius irgi vargšelis, jei daro savo kursiokus vargšeliais. Keista jis toks pasipūtęs, taip vertina savo nuomonę kuri yra nevargšelinė neabejotinai ir todėl neginčijama, kad kitus žmones gali daryti vargšeliais visais įmanomais metodais - morališkai ,ką dabar matome, o kai reikia ir fiziškai tur but. Tik tycharia būtinai, nes policija kai sužinos oi blogai gali būti, žinai dar zonoje patį vargšeliu padarys ,ups ar aš irgi vargšelis jau??

 • viena is vargseliu:)

  patikslintas vardas

 • vienam is vargseliu:)

  Visiskai sutinku su tavim, Vidmantai. Kai isgirdau per zinias, kad Vaidas itariamas paemes kysi, net issiziojau, nes jis buvo ir mano kursiokas. Aisku, zmones keiciasi, gal dabar jis tikrai eme ta kysi. Bet jei grizt i studiju laikus, tai niekaip tuo nepatikeciau (dabar irgi sunkiai patikejau, kol neperskaiciau visu straipsniu su neabejojamais irodymais). O jis buvo tikrai geras matematikas...

 • nuo

  Kiekvienas vienaip ar kitaip rūšiuojame žmones

 • Tvarka

  Ka turejote omenyj "jis buvo vargselis" ?

 • Stirlic

  Supratau, kad pas tamsta žodžio tolerancija žodyne nėra. Tai paaiškinsiu tik tiek, nesi ponas Dievas, kad žmones skirstytum.

 • nuo

  Jis buvo vargšeliu kai mokiausi dar ir to neslėpiau. Abejoju ar jis pasikeitė, nes žmonės nesikeičia. Valdžios pojūtis niekuo nesusijęs su kyšiais. Jei tu gali žmogui sušikti gyvenimą ir tuo mėgaujiesi tai yra blogai. Po mokyklos visnas nuėjo į policiją. Irgi visiškas vargšelis buvo. Po to susitikęs klasiokus pasakodavo ir girdavosi kaip savo valdžią įrodinėja. Žema. Kaip iš tiesų buvo - aš nežinau, todėl ir žodelis „matyt“ pavartotas. Ar džiaugiuosi tuo, kad papuolė - ne. Man jis nepadarė nieko blogo ir gyvenimo nesugadino. Džiaugsiuos tikrai jei jis kaltas. Ne dėl jo, bet dėl pačio fakto. O dėl to, kad jis yra vargšelis aš nekaltas. Gyvenime visokių žmonių yra. Ir užknisa argumentai: „o tu...“, „o pats...“ :)

 • Stirlic

  Justui: Aš ir esu prieš kyšininkus. Už kyšio ėmimą konkrečiai šituo atveju atsakis jį ėmęs V.K. Kaip ir bet kuris kyšį imantis turėtų atsakyti. Bet šituo konkrečiu atveju matau Vidmanto Nuolaidos akyse, jis dar būdamas kursioku patapo jam "vargšeliu, kaip reta". Ir jau tada atsirado "valdžios pojūtis". Čia išvis juoką kelia tokie išvedžiojimai. Jei nemėgai savo kursioko taip ir sakyk, o ne vadink "vargšeliu". Kiekvieno žmogaus vertinimo kriterijais skiriasi ir tikrai galima būti Vidmanto Nuolaidos vadinamu "vargšeliu" ir gyventi ramiai ir laimingai. Daugumos visuomenės atstovų (galbūt ir Vidmanto Nuolaidos) nepakantumas ir tolerancijos stoka taip pat yra problema.

 • Skaitytojas

  "Jis buvo vargšelis <...>, o tapo dėstytoju". O kuo Tu tapai, žinutės autoriau?

 • Justas

  Stirlicui: keliu policininkai daznai praso. Medikai taip pat, bet ne visi, o tie, nuo kuriu sprendimu kazkas priklauso. Pvz., pries pora savaiciu uosvis del invalidumo pensijos pas kazkoki gydytoja buvo nuejes. Pries tai keli gydytojai ziureje berods kardiograma be jokiu abejoniu pasake, kad invalidumas privalo buti paskirtas, o sits pareiske, kad absoliuciai nieko blogo nemates ir nusiunte pas sesele. O sesele atviru tekstu pasake, kad jei nori invalidumo - duok bapkes. Ir dar daugiau tokiu pavyzdziu is savo gyvenimo turiu.

 • Stirlic

  Savižudžiui: Policininkai, medikai ir dėstytojai dažniausiai kyšio neprašo. Jiems juos pasiūlo. Terminas "vargšelis" buvo panaudotas apibūdinant ne kyšininką, o kursioką. Ir jis čia panaudotas gan paniekinamu tonu. Na nereiktų taip niekinti savo kursioko. Na bet kiekvienas tą dalyką supranta savaip.

 • savizudis

  kas galėtų paneigti, kad mentai ir medikai neturi "šiokio tokio valdžios pojūčio". O reikalaujantis kyšio visada yra vargšelis, juk jam iki pilnos laimės trūksta kažko.

 • Mantas k

  Žiūriu kad sumos didėja :) Visais laikais buvo vienokie ar kitokie kyšiai, žmogus nevietoj ir nelaiku pasimaišė, niekas nepasikeis taip po vieną gaudant reikia keisti pačių žmonių sąmonę, tų kurie duoda kyšį...

 • studentas

  Vidmantai dziaugiesi, kito nelaime. Padare zmogus klaida, bet sakyti vargselis ir kitaip izeidineti yra nekorektiska, nes tokiu valdzios pojuti pajutusiu zmoniu yra minios pvz Keliu eismo pareigunai...

 • Stirlic

  "Valdžios pojūtis" ir buvimas "vargšeliu" neturi nieko bendro su kyšio ėmimu. Tai ką kyšį imantis medikas taip pat "vargšelis" ir su "valdžios pojūčiu"? Žmogui paprasčiausia pinigų reikėjo. O tamsta labai norite kažką pažeminti ir tai man žiauriai keista.

 • nuo

  Apie tai ir rašau :)

 • Mantas

  Toks klausimas, tamsta kartais neturėjot tokio kursioko Vaido Kebliko? :)