Omnitel - atia...

Šiandien Omnitel prarado dar 3 abonentus. Sveiki Tele2.

Išsikalinėjimai ir aiškinimai, kad jie pirmaujantys, inovatyviausia manęs neįtikina kodėl reikia mokėti už tai, ko tau nereikia. Šiandien paskaičiau dar, kad Omnitel blokuoja trumpąjį numerį, kuriuo paskambinus galima pereiti į Tele2. Mums jis veikė, bet tokie bajeriai man iš principo visiškai nepriimtini. Kuo jie ilgiau užsispyrę laikysis savo kvailos strategijos „kaip nesumažinti pajamų“, tuo daugiau praras.

Palikite komentarąKomentarai
 • tai aisku,

  kad isbandeme. del to ir rekausiu - tele2 absoliuti nesamone, butu geda prisipazint, kad esu ju kliente. susikniso savo varda, kai tik atsirado, su savo rysio kokybe, ne ka ir tepataise. o dar dabar garantuotai ir kainas uzkels, kur jiems beliks detis, eis salia koja kojon su bite.

 • nuo

  Kalbėtojai jūs. Ar bent išbandėte, kad taip kalbate? Aš buvau Bitės, Omnitel, dabar Tele2 klientas. Didžiausias skirtumas tarp jų yra tam tikros vietos, kur vienas ar kitas netraukia. Bet iš esmės su Tele2 neturiu jokių problemų. Man viskas veikia gerai.

 • kuku

  Tele2 geriausiai veikia sms'ams, kaip sakant, isvystyto nykscio turetojams, uztat jei nori skambint... pravalas! RTT tyrimas aiskiai tai parodo, o T2 straipsniuose viska iskreipia i savo puse. jiems super atsistoti i viena linija su kitais operatoriais prisidengiant fraze "musu rysys toks pat geras", bet tai, atsiprasant, juokinga.

 • to Omnitel

  funny :) bet ziurint i statistika, tai tikrai susidaro panasus ispudis apie rysio kokybes skirtumus :)

 • Omnitel

  TELE 2 neveikia po vandeniu!. TELE 2 neveikia TV! TELE 2 telefonu didziausia radiacija. Omnitelis veikia net marse, saturne ir pabaiske....

 • to Jolanta ir nuo

  tik nereik pudrint smegenu del gero tele2 rysio... neseniai buvo atliktas tyrimas ir paaiskejo, kad tele2 rysys turi daugiausiai nesekmingu skambuciu ir ilgiausia sujungimo trukme.. ypatingai sitie "privalumai" isryskeja vaziuojant masina.. todel nereikia saves ir kitu apgaudineti, ok? :)

 • as

  Seip visi operatoriai didins kainas, omnis padare tai pirmas, todel visi ant ir varo, kai pakels kiti - varys ant kitu. o burbula pucia del to, kad klientus is omnitelio vilioja. slykstus zaidimai.

 • tomuco

  Aš irgi apturėjau linksmą įšėjimą iš OMNITEL'io. Su visais grąsinimais ir t.t. Tai va, kol tu esi lojalus jų klientas (mano atveju 12 metų), tai jie mandagūs. O kai, dėl jų pačių sumąstytos durnos kainų politikos, nusprendi juos palikti, tada prasideda grąsinimai ir t.t. :)

 • :DDD

  pagal lochą ir tele2 :D

 • Jolantai

  Labas, Jolanta, Kodėl apsimetinėji ir jau dabar apgaudinėji savo klientus? "man patiko", "as patenkinta" - nei tu ėjai į tą saloną, nei gavai kokį pasiūlymą. Pardavinėji savo paslaugas tik daina. Ir viskas su tuo gerai - šaunuolė, kad darbą dirbi. Tik būk gera, nelaikyk tu mūsų kvailiais ir nevaidink protingesnės. Nes protingo žmogus su normaliom bapkėm ant tokių triukų napaimsi. Tai tiek. Sėkmes.

 • Jolanta

  DEMESIO DEMESIO!!!!!!!!!!! Klientai, kuriems jau nuo kvo 15d. isigaliojo "Asmeninis" planas turi: 1) rastu informuoti Omnitel, kad nesytinka su ivykdytais pakeitimais ir ketina nutraukti sutarti perkeliant savo numeri i kita operatoriu. Pranesima klientas turi issiust kuo skubiau, nes apmokejus saskaita su padidintais ikainiais klientas patvirtins, kad su jais sutiko. 2) galite kreiptis i Tele2 salona Vytenio g.9/25 ten istikruju padeda nes as pati vakar perkeliau 4 numerius ir man padejo nes maniau kad nuo kovo 15 isigalios tarifai bet pasirode viskas netaip. Jai kam idomu ir nesutinkat su Omniteliu tai mano patarimas atvykt i Vytenio g.9/25 Tele2. Man patiko ten aptarnavimas beto pasiule pigius tarifus i visus tinklus 4Lt prakalbamas mokestis ir po 0.17ct i visus tinklus beto tarpusavyje isliko nemokami pokalbiai. Valiooo as patenkinta. Iki tol turejau pildyk numeri daug keliauju po Lietuva ir tikrai kazkaip Tele 2 rysys geras as patenkinta

 • nuo

  RIM: tu niekada nesinaudojai tele2 matyt, o prisiklausęs mitų. Puikiai naudojuose jau kokis 4 metus, va-inėju ir nematau jokio skirtumo. Tai, ya vietų, kur tele2 netraukia, bet yra vietų, kur omnitel netraukia, o tele2 puikiai. Dabar visi operatoriai padengimą panašų turi, todėl teritorijos padengimas čia mitas.

 • Gintux

  Šiandien nutraukiau vieno iš 4 abonentų sutartį. Jokių problemų, omnitelis pasiruošęs blanką, kuriame parašyta, jog aš nesutinku su nauju manęs netenkinančiu Asmeniniu planu. Ir jokių netesybų. Dar bandė kalbinti, bet iš principo nutraukiau, nes negaliu pakęsti, kai be mano noro ir žinios tyrinėjami mano įpročiai ir esu verčiamas 3,3 karto daugiau mokėti. Taip, kad jei pats omnis prašosi, tai traukite sutartis :) Visiems sėkmės, ginkime savo teises, neleiskime tyčiotis, negana to, kad valdžia iš visų tyčiojasi, tai dar ir privatininkai... Teks ir zabuliams diržus susiveržti...

 • RIM

  Ričardui: 10 metų, ar ne 10 - mieste sėdint visi operatoriai geri, o pasivažinėk po Lietuvėlę - pats pamatysi kaip su TELE-2 yra ;-(

 • vincas

  ryt keliauju i bite omnitelyje buvau 9 metus , gaila o taip nesinori ,asmeninis planas nebetenkina

 • nuo

  pigiau tele2 yra. O aš pats jais kelis metus naudojuosi ir neturiu problemų

 • vaidas

  As taip pat pabegau , bet ne i Tele 2 , o i bite . Man kaskodel bite normaliau atrodo . 5 litukai men. , kuri prakalbi ir 0.18 centu i visus tinklus .

 • Linui

  Linai, tikrai, paskabino T2 ir pasakė, kad tu jiems skambinai??? T.y., operatorius meluoja??? Ar aš ne taip supratau?

 • BMW

  Nu bet tu Ricardas tai kai parasei tai ne viens nei trylika?Kad siais laikais turejimas sustra mobiliaka ne prestizas,tai ta visi puikiai zinom!Bet kad siais laikais prestižas nemokėt vairuot,ir teisiu neturet,tai cia tavo kaip besmegenio sapaliones!Reik visisku degradu but jei nevairuot siais laikais!

 • Bambizas

  Kas dėl Omnio viršinykų politikos - tai jiems visais laikais buvo visiškai nusispjaut ant paprastų vartotojų (tik tai aišku nebuvo afišuojama, bet Omnio viduje tai visi žinojo). Šiandienos pavyzdys - tik dar vienas įrodymas. Omnitelis normaliai elgiasi tik su verslo klientais. Įmonei, kurioje dirbu, Omnitelis pasiūlė sąlygas, kurių kiti operatoriai nesugebėjo pasiūlyti. Aš asmeniškai esu prieš Omnį, jokių sentimentų jam nejaučiu, asmeninį ryšį palaikau Bitėje, bet valdiško telypono tarifai šiuo metu tikrai mane nustebino (pvz.: su visais Lietuvos Omnitel verslo klientais kalbame nemokamai). Tačiau dar kartą pasikartosiu - asmeninį planą Omnitelin perkelčiau tik tuo atveju, jei nebebūtų kitų ryšio tiekėjų :)

 • Ričardas

  Originalas dar gaila kad gyveni 10 metų atgal. Jeigu toks Tele2 tau failas, tai jaučiu ir su BMW važinėji ir dar tikriausiai krekžde, nes dabar prestižas nemokėt vairuot, o darb užsimušusių populiariausia būtent ši mašina (neskaitant golfų)... Vienu žodžiu kvailas mąstymas dėl brand... O dėl Omnitel sutinku, pasidarė nesąmonės sau ir tiek.

 • Originalas

  Senovės išmintis sako: "Nuo vilko bėgo, ant meškos užšoko"? :D Nesuprantu, kad ir krizė, bet nusidegraduoti iki Tele 2 yra visiškas FAIL. :p Ypač dėl tokių dalykų. +1 rep prie lochas. :D

 • Verslas

  Smalsutis rimtai taip buvo ? :))))))))

 • smalsutis

  siandien Zabulis verslo ziniose atsimusinejo nuo klausimu, i gala "pavargo" mete ir isejo... kantrybe plyso :) Nei vienos geros reakcijos...

 • studentas

  as ir noriu :)

 • jonasss

  as irgi jau seniai is ju pabegau i tele 2

 • Linas

  Apie blokuojamą numerį šįryt ir aš girdėjau. Šiandien sulaukiau skambučio iš TELE2, kad aš skambinau minėtu numeriu. Nebuvau skambinęs. Bet manau, kad TELE2 sulauks dar vieno kliento.

 • tomukas

  asmeniniu telefonu pastaruoju metu vidutiniškai per mėnesį paskambindavau porą kartų, už tai sumokėdavau 20lt minimanlų mokestį. Man, žinoma, omnitel asmeninio plano nepaskaičiavo. Tada ant durniaus paskambinau jiems ir paprašiau asmeninio plano :) Tai padarė tą asmeninį - dabar už tuos kelis skambučius turėčiau mokėt ne 20, o 30 lt :D Tai aš aišku irgi sakau sudiev Omnitel :) Šitie jų asmeniniai planai įeis į verslo vadovėlius kaip pavyzdys, kaip 20 metų kurtą brandą sušikti per vieną mėnesį.