dantistė

2007-04-18 20:03   kategorijoje:   Dienos
na baigėsi mano baimė. liko tik skausmas arba tabletės nuo skausmo. kai gulėjau kėdėje, labai labai bijojau, nedaug trūko iki nualpimo. nenormaliai bailus esu :) tai sugalvojau mintis nukreipti į kitą pusę. pradėjau svajoti ir, kiek įmanoma, negalvoti apie tai ką daro. o darė ojojoi... kirpo dantenas, gramdė kaulą dar kažką. ilgai truko. tiesa, prieš tai labai daug nuskausminamųjų suleido. labai. taigi, kai pradėjo siūti, galvojau jau nebaigs. ką tik įsidrąsinau ir pasižiūrėjau veidrodyje. tai siūlės per keturis dantis tęsiasi. matyt neblogai ten papjaustė... negana to, atsikėlus dar į šikną suleido vaistų. nepaklausiau kokių, bet po to kurį laiką sėdėti skaudėjo :) taigi, dabar vėl kurį laiką būsiu labai piktas, man reikia gerti antibijotikus, labai labai saugotis peršalimo.

bijau dantistės

2007-04-18 13:41   kategorijoje:   Dienos
rrrr... kaip bijau. po 48 min. turėsiu sėdėti kėdėje, kur mane žalos. jei ji nebūtų papasakojusi, kad man prapjaus, atkels dantenas nuo kaulo, uždės kažkokių kristalų, ant jų gaubtą ir viską susius, tai gal ir px būtų. bet dabar juodai bijau. kai pas ją kėdėje gulėsiu teks virpėti kaip lapui. rrrr

akropolis

2007-04-16 10:11   kategorijoje:   Dienos
šeštadienį buvau kauno akropolyje. ko nesitikėjau, akd mane jis užveš. afigenai ten. visų pirma, man patiko kaip ten viskas sugalvota. jiems neleido nugriauti buvusių pastatų, tai jie puikiai sugebėjo tą dalyką integruoti į savo pastatą. įėjęs jautiesi kaip mažam miestelyje su daug namukų. pastatas atrodo yra trijų aukštų. vietoj to, kad padaryti tokią nesąmonę kaip vilniaus europoje, kur norint patekti į parduotuvė priešais, turi eiti pusė rato aplink centrą, jie padarė daug daug praėjimų. ten viskas patogu. esu akrofanas :)

dar patiko negirdėtos parduotuvės. nėra labai didelė paslaptis, kad nešioju 47 dydžio batus. paskutinė mano kelionė po vilniaus akropolį baigėsi tuo, kad radau vieną porą 47-o dydžio batų. nelabai man jie patiko, tai nepirkau. taigi, čia visame akropolyje. kaune nuvarėm į skechers batų parduotuvę. pirmiausia nuėjau pas pardavėją ir paklausiau ar turi 47 dydžio batų. ramiu balsu pasakė, kad turi iki 48. nustebau. antras logiškas žingsnis buvo paklausti kurių turi. dažniausiai būna parodoma viena batų porą, retais atvejais - dvi. atsakymas nustebino, kadangi man pasakė, jog beveik visų turi. atsistojau priešais daugybę batų ir nežinojau ką daryti. nuo tokio pasirinkimo senokai atpratau. išsirinkau man labiausiai patikusius ir nusipirkau. tiesa, ne 47. o 47,5 :) tai ką, dabar batų teks važinėti į kauną?

teatras

2007-04-16 10:08   kategorijoje:   Dienos
šeštadienį buvau dramos teatre ir žiūrėjau spektaklį helverio naktis. du aktoriai, kurių vienas sakalauskas. jis vaidina neišsivysčiusį vaikiną. blogiausia yra tai, kad jo personažas yra rimtas. jis vaidina gal ir neblogai, bet... per teliką jį rodo pastoviai kaip juokingą, o čia... mane tas nevežė...

savaitgaliais

2007-04-16 10:07   kategorijoje:   Dienos
savaitgaliais žiauriai tingiu rašyti blogą. nežinau kodėl.
« 1 ··· 38 ··· 76 ··· 114 ··· 143 144 145 146 147 ··· 152 ··· 190 ··· 228 ··· 266 ··· 304 ··· 338 »