Cookie Consent by TermsFeed

Dienos

Mažytė mažytė rubrikėlė

Jau kuris laikas galvoju, kad man reiktų aprašyti savo draugus ir šiaip pažįstamus. Tada rašydamas galėčiau į juos sudėti linkus ir būtų aišku apie ką kalba. Pirmasis toks - Virgis.

Manau, kad su laiku ištobulinsiu aprašymų struktūrą. Na o dabar - kaip yra taip. :) 

Virgis

VirgisSusipažinimas:

Susipažinome pirmame kurse (1997 m.). Jam tai buvo antras pirmas kursas, man taip pat. Grupėje buvo tik 5 vyr. lyties atstovai:

 1. ryžas, mažas svyruojantis į šonus
 2. kvardatine galva ir dideliais storais akiniais
 3. atsisėdęs į pirmą suolą
 4. Virgis 

Virgis buvo normaliausias. Jis pats priėjo prie manęs ir paklausė ar gali sėstis šalia. Aš sėdejau auditorijos gale.

Trumpai apie: 

Draugas Virgis iš tisų yra Virginijus. Taip reikia į jį kreiptis, kai norite pagerbti ar išgirsti rimtą atsakymą į rimtą (būtinai) klausimą. Nors pats baigiau matematiką-informatiką, tačiau mano ilgoji atmintis labai trumpa. O va pono Virginijaus visai kitaip. Matematika jam visiškai nebaisi.

Dar Virgis moka gerai išaiškinti pamokas. Universitete paskaitas lankiau prastai, todėl visada pas jį mokydavausi. Kartais atvykdavau ir pirmą nakties, nes ryte kontrolinis. Niekada dar neišvarė :)

Geros savybės:

 • kai reikia visada padeda
 • linksmas
 • šiaip maladec 

Blogos savybės:

 • visada vėluoja. Dažnai stipriai
 • labai dažnai nekelia telefono, kai jam skambini

Citatos ir frazės:

pasakyk apibrėžimą (visada išgirsi šitą klausimą besimokant pas jį)

būna gražios merginos, būna protingos, o būna pardavėjos (citata pataikius į parduotuvę, kur visos pardavėjos žiauriai gasdino mus) 

Nuotykiai:

Virgis nuomavosi kambarį pas bobutę. Ji buvo kažkokia tolima jo giminaitė ar pan. Su ja buvo daug nuotykių, bet vienas geriausias. Virgis susiruošė kažkur eiti. Bobutė buvo jo kambario balkone. Buvo jau vėlyvas ruduo, taigi - šaltoka. Virgi atidarė duris, pasakė bobutei, kad išeina ir nežino kada grįš, uždarė ir išėjo. Kai grįžo namo, bobutės nerado. Skambina namų telefonas. Kaimynas: „Daugiau taip nedaryk“. Po to atėjo bobutė. Pasirodo jis ją užrakino balkone. Sušalusi kažkaip prisikvietė kaimynus ir jie ją iškėlė.

Mokytojai streikuos

Gerb. mokytojai,

prašau ne streikuokite, o visi išeikite iš darbo. Darbą pakeisti sunku, bet nuo to dar nė vienas nenumirė. Jei manote, kad nieko daugiau nesugebate - užuojauta.

 

Kažkaip čia padiskutavau su Judita ir supratau, kad pakels atlyginimus po 100, 200 Lt ir nifiga niekas nepasikeis. Daugiau kelti atlyginimų niekas nekels, todėl galite būti ramūs. Aš ir pats dirbau mokykloje ir žinau kas ten dirba. Yra tikrai labai gerų mokytojų, bet jie dirba per kelias mokyklas arba mokykla jiems antras darbas. Ten sueina daug vos vos pabaigusių mokslus. Mano kursiokių dalis nuėjusios moko informatiką. Tai, kad jos nežino kas tas kompiuteris, o moko programavimo ir kitų dalykų. Jei visi išeitų, tai nori nenori tektų kardinaliai visą sistemą keisti. O to mokykloms ir reikia.

Jei būtumėt mokytoju - jūsų klasėje, greičiausiai, būtų vienas ar keli locheliai. Jie nieko neveiktų, rašytumėte dvejetus - jiems vienodai. Dar kartais ateitų girti. Kartais pasiųstų garsiai jus nachui. Iš klasės išmesti negalite, nes jei jis išėjęs paklius po automobiliu ar gaus į snukį nuo kito panašaus - atsakysite jūs. Fainas darbas? :)

Man kažkaip tik viena mintis kyla - pradėti nuo vienos ar kelių mokyklų. Jų mokytojams pakelti labai stipriai algas. Tą daryti paeiliui kas kažkiek laiko mokyklų sąrašą pildant. Mokykla, kurioje mokytojo atlyginimas būtų 3000-4000 Lt labai greitai susirinktų geriausius mokytojus. Manau visi norėtų dirbti už tokią algą. Ten norėtų mokytis visi mokiniai, todėl atranka būtų griežtesnė. Taip po kelias, po kelias mokyklas ir susitvarkytų visa sistema.

Blogas oras ir atostogų pabaiga

Kadangi oras tikrai blogas, tai šiandien grįžau į darbą. Likusias dvi laisvas dienas pasiimsiu kažkada kai bus geras oras ar reiks daug laiko.

Pastebėjau, kad ryte keltis kai reikia į statybas lengviau nei kai reikai į darbą. :)

Policija

Šiandien teko apsilankyti policijoje, bet apie viską iš pradžių.

Kadangi mane apvogė, tai dabar gavau kvietimą. Paskambino jauna moteris ir švaria lietuvių kalba labai maloniai pakvietė. Buvau žiauriai nustebęs, nes kiek turėjau reikalų su policija - ten visi rusakalbiai, beraščiai ir jiems tikrai trūksta mandagumo. Taigi, atvykęs buvau dar labiau nustebintas, kadanti tai buvo maždaug 25 mergina, labai tvarkingai ir skoningai apsirengusi. Ji labai iškrito iš viso policijos konteksto. Surašė viską kaip buvo, o kai baigė aš paklausiau kaip ji čia dirbą, nes labai jau netinka prie aplinkos. Pasijuokė, papasakojo, kad jai įdomu buvo išbandyti, nes ji baigė teisę. Žodžiu dar pusvalandį linksmai prakalbėjom. Labai jau keistas apsilankymas policijoje.

Sužinojau, kad:

 • nuomonė apie policiją yra nekokia, bet taip ir yra :)
 • jų skyriuje dirba tik du žmonės su teisiniu išsilavinimu. Yra tokių, kurie nieko bendro su tokiu darbu neturi.
 • šiandien labai mažai kas atėjo į darbą, nes vakar buvo angelų sargų diena ir visi paiėmė poilsio dieną
 • jei su jais pradėsi baliavoti, tai gersi kasdien

 

Telefonas Nokia 6300

Jau rašiau, kad turiu naują telefoną. Dabar galiu surašyti šio telefono trūkumus. Nežinau ar verta vardinti pliusus, nes aš juo tikrai labai patenkintas.

 • Trumpas laikas nuo pakrovimo iki pakrovimo. Realiai man užtenka apie 4-5 dienom kai kalbu nedaug ir muzikos nesiklausau.
 • Skambučių sąrašas. Nokia (dėl kitų tel. nežinau) turi tokią savybę, kad savo skambučių sąrašą lengva pasiekti paspaudus žalią mygtuką. Anksčiau ten rodydavo tik tuos numerius, kuriuos aš rinkau. Dabar čia atsirado ir tie numeriai, kurie man skambino. Man jų nereikia, nes man skambina ir tie žmonės, kuriem aš niekada neskambinu. Ne gana to, vardai sąraše kartojasi.
 • sms. Išsiuntus sms manęs kaskart klausia ar noriu jį išsaugoti. Pakaktų konfigūravime tą nustatyti.

Tiesa, šiam telefonui nusipirkau 1 GB kortelę už 50 Lt. Muziką įsirašau per bluetooth. Minusas - labai lėtai viskas vyksta.

Nojus

Vakar buvau Nojaus (berots Darius Mileris tikrai iš Airijos) koncerte. Atrodo jis albumą solinį išleido. Prisiminiau kaip mane veža jo balsas. Net jei dainuotų visišką šūdą - vistiek gerai skambėtų. Ir kaip veža elektrinis smuikas (Eimantas Belickas)... Labai vykęs koncertas.

Daunai ir jų bajeriai

Ble ble... vakar galvojau, kad prasidūriau kažkur padangą. Šiandien ryte radau jau kitą tuščią, o praeinanti kaimynė paklausė: kelinta jau?

Fak... kažkoks daunas pjausto automobilių ratus. Mano abiejų remontas kainavo 80 Lt. Pasirodo, kad dar bent 7 mašinos supjaustytos pastaruou metu buvo. O vieni sakė, kad į servisą nuvažiavus sakė, kad labai daug tokių atveža iš mūsų namo pusės. 

TV, Valinskas ir Kernagis

Valinskas toliau kelia savo reitingus, rengdamas koncertą Vytautui Kernagiui. Nu dalyvauja daug žmonių, žinau, kad jis sunkiai serga, bet fak, kodėl žiūrėdamas koncertą negaliu atsikratyti jausmo, lyg jis būtų miręs?

Ir dar... jo kolegos paskelbė akciją, kurios metu renkami pinigai Kernagiui operuoti ar gydyti. Jei jau Valinskas taip stengiasi dėl Kernagio, gal paprasčiau būtų padengti šias išlaidas?

Mano naujas telefonas

Mano sutartis su Tele2 (taip, aš esu tele2 vartotojas) pasibaigė prieš 9 dienas. Turėjau pokalbius pirmus metus po 18 ct, o kita pusmetį po 36 ct į visus tinklus visą parą. Na po 36 ct jau nėra mažai. Taigi nutariau pasirašyti sutartį dviem metams ir kalbėti visą tą laiką po 18 ct. Plius gavau nuolaidą telefonui. Taigi, mano naujasis telefonas yra Nokia 6300:

 

 

O iš tiesų pradžioj norėjau tik užlenkiamo telefono. Nuvažiavus neradau nė vieno gražaus telefono. Po to pastebėjau šį. Jis labai simpatiškas, bei labai plonas. Mane tai pvergė. Beje, jis turi galimybę browsinti, bei mp3 groti. To man pilnai pakanka. 

Kodėl Hansabankas yra gerai?

O Hansabankas yra gerai, nes man pasiūlė tapti auksiniu klientu. Esu tinginys, todėl gavęs laišką jo neperskaičisu, o numečiau į krūvą su šurnalais, popieriais. Praėjus savaite man skambina iš banko ponia Danguolė ir klausia ar gavau laišką. Pasakiau, kad gavau, bet kažkur nukišau. Papasakojo man apie tuos auksinius klientus. Pasirodo ji būtų mano vadybininkė ir aš jai galėčiau skambinti, klausti visko, man nereiktų eilėse stovėti, pavedimą darand į hansabanką nenuskaičiuos pinigų, gavus iš kitų bankų irgi nenuskaičiuos. Nu nežinau kiek visa tai naudinga, bet svarbiausia, kad man tai nieko nekainuoja. Kadangi aš pasakiau, kad užvažiuosiu vakare po darbo, o užvažiavęs radau nerealiai daug žmonių, tai nieko nelaukiau ir išvariau alaus su Šilu gerti. Tada ji man skambino dar kartą. Pasakė, kad galiu faksu atsiųsti. Sutikau, bet, aišku, pamiršau. Na ir kai paskambino dar kartą man pasidarė gėda. Aš jai išsiunčiau viską.

Tęsiam istoriją, kodėl man taip užvežė. Turiu aš kreditinę kortelę ir ja pirkau lėktuvo bilietus. Tiksliai nežinau kiek nuskaičiavo ir nežinau kiek persivesti į tą sąskaitą pinigų. Jei to nepadarysiu - man skaičiuos procentus. Pasiskambinau į banką ir paklausiau kaip galiu pažiūrėti sąskaitos būklę. Pasirodo galima pasijungti prie savo hanza.net accounto, bet tam būtinai reikia atvykti su pasu į jų skyrių. Bankuose eilės, o eilių aš nemėgstu. Po poros minučių gavau laišką, kad aš jau padarytas auksiniu klientu. Ten buvo nurodyti Danguolės telefonai. Na jei jau aš esu auksinis klientas, galiu apsimesti durniumi ir dar kartą jos paklausti apie kreditinės sąskaitą. Pasiskambinau, paklausiau ir ji man pajungė netik kreditinės, bet ir paskolos sąskaitas. Apie tai, kad paskolos sąskaita yra atskira ir aš ją galiu matyti niekas man niekada net nesakė. Ji mane išgelbėjo nuo važiavimo ir laukimo eilėse. Va todėl Hansabankas yra labai gerai!

Dovanos

Pastaruoju metu man sekasi su dovanomis. Virgis grįžo iš Škotijos ir parvežė daug alaus. Na taip jau yra, kad geriausios lauktuvės - alus :)  Ne gana to, jis man parvežė ilgas kojines ir kiltą. Kas blogiausia, kad aš tikrai, pasitaikisu progai, su juo kažkur išeisiu  :)

Vakar Raimonda iš Belgijos parvežė ne tik alaus, bet ir dvi taures. Mane tuo veža Belgija, kad ten yra begalė skirtingų formų taurių. Neveža tuo, kad alus mažais buteliukais ir labai stiprus :)  Dar nespėjau paragauti, bet jau mačiau, kad jis 8,1%  :)

Apie šeimininkes ir darbininkus

Taip jau yra, kad dažnai tenka lankytis Ermitaže ir Senukuose. Vakar Ermitaže vaikšto juokingai apsirengusi moteriškė. Jos kelnės ryškiai per trumpos, nešiojasi maišelį, ranokse laiko lapelį. Ant lapelio jai surašyta ko reikia nupirkti: montažinių putų, putų polistirolo... Tiek spėjau išgirsti. Pasigauna vieną pagalbininką ir klausinėja. Matosi, kad ji nesupranta kas tai, kam to reikia ir nesupras, bet ji vistiek klausinėja. Vienas pagalbininkas neapsikentęs jai pasiūlė: tegu ateina darbininkai ir nusipirks viską greitai. O ji su tokiu pasipiktinimu: „taigi aš šeimininkė, aš turiu viską supirkti!“. Pasirodo Tarybinės moterys dar gyvos!