ryto pasilakstymai

2007-03-23 09:54   kategorijoje:   Dienos
važiuoju ryte į darbą. pravažiavau akropolio sankryžą (link šiaurės miestelio), priekyje kamštis, todėl greitai važiuoti negalėjau. netyčia pastebėjau, kad kažkoks lochelis bėga labai greitai. juokingiausia, kad viduriu gatvės. praėjo kelios sekundės kol susipratau, kad tai mano bendradarbis ir jis vejasi mane :) na sėkmingai pasportavo iš pat ryto :)

mokymai

2007-03-19 15:41   kategorijoje:   Dienos
hehe... užsirašiau į mokymus „verslo kūrimo ir įmonės steigimo pagrindų kursas“ ir nuo kitos savaitės jau vaikščiosiu. kazkaip labai noriu :)

dantistai

2007-03-18 17:56   kategorijoje:   Dienos
rrrr.. vakar išrovė dantį. priekinį. dabar juokinga, nes kai kalbu, matosi skylė. ten prapjovė, kaulo dalį pašalino ir užsiuvo. dabar po 5 savaičių vėl prapjaus viską, prikiš kažkokių kristalų ir užsius. taip priaugins kaulą per kokius 3-5 mėnesius. tada jau galima bus dėti implantą ir protezą :) taip, kad ilgokai būsiu be danties :)

policija

2007-03-15 22:31   kategorijoje:   Dienos
istorija tęsiasi. šiandien ėjau į policija atpažinimui. pirmas atpažinimas:

įeinu į kabinetą. sėdi tryse dešinėje ir policininkė kairėje. pirmas su gūzu (randu) ant kaktos, antras tvarkingai apsirengęs, išsigandusiu veidu, o trečiasis su randu per visą veidą. trečiasis man pasirodė psichinis kažkoks. taigi, atpažinau vidurinį. tada liepė rodyti pirštu į atpažintąjį, bei žiūrėti į fotoaparatą. kol policininkė surašinėjo kažką, tai kiti policininkai už pravertų durų kalbėjo. nerealiai užvežė vienas policininko pasakymas: "jeigu vyras gavo į snukį ir atbėgo į policiją, tai jis ne vyras". jo jo, tokie žmonės dirba policijoje.

po to liepė eiti į antrą atpažinimą. kai daviau parodymus pirmą kartą, tai sakiau, kad galiu atpažinti tik vieną, bet kažkodėl mane pasikvietė ir antram. gerai. tik atsidarė durys ir nusprendžiau pajuokauti - iškart pirštu parodžiau ir pasakiau: "šitas". policininkė labai nustebo, kad taip greitai ir užtikrintai. aš jo neprisiminiau, bet atpažintu sunku nebuvo. kodėl? pirmas sėdintis buvo su kelio darbininko uniforma, antrasis tvarkingas, o trečiasis bomžas visiškas. ot sunku atskirti kuris. aišku, po to pasakiau, kad jie lochai, nes mane pasikvietė, kai jau esu sakęs, jog atpažinti negalėsiu. trečiam atpažinimui nekvietė.

laukiau po to trečiame aukšte. pasirodo pas juos normalu rūkyti koridoriuje, vaikštant tai į kabinetą, tai į koridorių. ne pirmas kartas. dar paprašiau išrašyti man pažymą apie policijoje praleistą laiką. kai pripažins kaltu, tai paduosiu prašymą atlyginti man už neatidirbtą laiką, kurą, kurį pravažinėjau. tokios istorijos policijoje.
« 1 ··· 37 ··· 74 ··· 111 ··· 146 147 148 149 150 ··· 185 ··· 222 ··· 259 ··· 296 ··· 333 ··· 338 »