Dienos

tv

kažkaip pamiršau aprašyti kaip mes žiūrėjome žalgirio varžybas. ketvirto kėlinio pabaigoje vienas paskambino savo mergai ir gerom dviem sekundėm anksčiau pasakydavo ar žaidėjas pataikys ar ne. jis net neišmetęs kamuolio būdavo, o mes žinojom kaip baigsis. įdomu kodėl skirtingos kabelinės taip daug užlagina...

žadintuvas

anksčiau mano telefono žadintuvas buvo labai mielas. dabar nebe. tai pagalojau, kad visai neblogai būtų jei kažkas padarytų telefone folderį, kur sumeti visus garsus ir tau randomu kažkurią groja. kas rytą prabustum su kitokia nuotaika ir, galbūt, neatsibostų taip.

dekoracijos?

jei kas iš jūsų va-iuoja pro šiaurės miestelį tai supras. jei ne - tai verta pravažiuoti. mano telefonas negali fotografuoti, o paprastą tingiu neštis, tai tiesiog nupasakosiu. pernai kažkas sugalvojo papuošti vietą šalia domus galerijos. realiai tik vieną kampą. kažkokių kūgių pridarė. atrodė labai labai levai, bet šiandien galėčiau sugalvoti, kad ten gal eglučių imitacija buvo ar panašiai. taigi, kažkam tai labai patiko (tikrai nesuprantu to kažko) ir nusprendė, kad šiemet reikia prasuplėsti. padarė iš abiejų lukšio gatvės pusių ties domus galerija. matyt patiko ne šiaip, o labai labai, bes net į verkių gatvę užsuko. taigi, pridarė cilindrų ir kubų. jų primėtė pilną pakelę. kad nebūtų taip baisu, į vidų po spalvotą lemputę įsuko. manau, kad tai niekuo nepagerino reikalo. taigi, tie daiktai pakeitė formą, kurią galima buvo kažkaip interpretuoti į formas, kurios visiškai nieko nereiškia. patingėjau prieiti arčiau ir pažiūrėti ar karkasą sukalė ir lantgalių ar iš metalinių strypų išlankstė. aptraukė visą reikalą agro plėvele. štai jums ir kalėdinės dekoracijos. o man tai gatvės prišiukšlinimas. net tikraio susidaro vaizdas, kad pilna gatvė šiukšlėmis apkrauta...

blogas

pagalvojau, kad blogas.lt komentavimas yra sux. nežinau kaip registruotiems vartotojams, bet man tai užnisa įvedinėti skaičių iš paveikslėlio... negi kitaip nuo spamerių negalima apsisaugoti? manyčiau galima :P

teatras

buvau spektaklyje „urvinis žmogus“. labai daug prisiklausiau, begales pagyrų ir pan. gal todėl nepaliko tokio „nerealaus“ įspūdžio. nors negaliu sakyti, kad spektaklis prastas. tiesa, vaidino kazlauskas. gal užkliuvo perdaug maivymosi. taigi, bendras verdiktas - spektaklis neblogas. iš ten sužinojau vieną dalyką: vyrai yra medžiotojai, o moterys - rinkėjos. vyras jei medžioja, tai turi vieną auką ir ją persekioja, bei sumedžioja. moterys gi neturi vienos aukos, jos nori matyti viską ir daug. todėl jos viską renka. :)

senukai

nežianau kaip kitur, bet jei įmanoma nieko nepirkti senuokuose - taip reikia ir padaryti. aš praleidau užvakar ir vakar po valandą ten ir mačiau daug nepatenkintų žmonių.

man prireikė plokštės 700x4300 garažo lentynai. užvakar nuvažiavau į senukus. prastovėjau eilėje prie pjaustymo skyriaus. pasirodė, kad pas juos yra visokios plokštės, o osb yra statybos skyriuje. tas skyrius už trijų metrų. tada ten paklausiau ar turi. jie pažiūrėjo, išrašė lapelį su kuriuo vėl grįžau prie pjaustymo. jie išrašė sąskaitą ir pas juos už viską sumokėjau. niekaip nesupratau, kodėl visko negalima buvo padaryti vienoje vietoje. taigi, kiek daugiau nei valandą praleidau senukuose. atsiimti turėjau vakar 15:30. nuvažiavau po darbo, nusipirkau ko reikėjo ir 19:00 privažiavau pasiimti. po 5 minučių priėjo darbuotojas ir pasakė, kad atvažiuočiau rytoj, nes plokštės užkrautos. na ga ir užkrautos, tačiau supjautos turėjo būti jau pries 3,5 valandos ir man jos reikėjo vakar. kai tai jam paaiškinau liepė palaukti. supratau, kad jie geriausiu atveju dabar tą plokštę pjaustys. pasirodo esu kantrus ir pralaukiau 40 min. nieko. nuėjau vėl. nusiuntė į parduotuvę. ten teko palaukti. po to jis lakstė po sandėlį. galų gale pasakė, kad niekuo man padėti negali ir turiu atvažiuoti rytoj. taigi, vien laukimo dar valanda. einu paieškosiu kur skundą kokį parašyti galima.

keliai

kaip kelininkai prisigalvoja tokių nesąmonių tai nesuprantu. važiuojant pro akropolį nuo viršuliškių sankryžoje galima tiesiai važiuoti iš trijų juostų. sugalvojo ir padarė vieną tik autobusams. ten gi buvo juosta „gudriems“, kurie kamštį aplenkdavo... šiandien pastebėjau ir dar vieną nesąmonę. sankryža ozo-kalvarijų-kareivių važiuojant nuo akropolio buvo pirma juosta tik į dešinę. ten net žalia rodyklė kabėjo. dabar padarė autobusų juostą. jie dabar ten sustos ir niekas negalės sukti į dešinę...

telefonas

kai kada telefonai turi niekam nesurantamas funkcijas. vieną labai ryškią turi ir nokia telefonai. galima padaryti, kad po kažkiek sekundžių telefonas pats užsirakintų. na tarkim naudingas dalykas, bet kaip paaiškinti, akd jis užsirakindamas vėl pradeda šviesti? kam to reikia? jei tarkim mašinoje numeti telefoną, po pusės minutės jis vel pradeda šviesti ir tai tikrai nervina.

mašina

na va. pardavė saab kažkam kitam. kaiptik kai buvau nusprendęs pirkti jį. bet kai pagalvoju iš kitos pusės - gal ir gerai. sutaupysiu daug pinigų. geriau sklypą nusipirksiu :)

mašina

apklausoje golfas pirmauja. jaučiu reik nepirkti kitos :)

arbata

pasirodo nusipirkti arbatos parduotuvėje nėra taip paprasta. pasižiūrėjau į sudėti ir beveik visose arbatose yra punktas: „kvapniosios medžiagos“. brr.. tikrai tikėjau tuo, jog arbatos yra natūralus produktas be jokių priemaišų. na gal išskyrus maišeliuose.

kaunas

savaitgalį aplankiau kauną. nuėjau i bo ir ten sugebėjau sutikti 3 pažįstamus. aš juk ne kaunietis :) po to paklausiau moteriškų ir ilgai vaikščiojom ieškodami kito kabako. supratau vieną dalyką - jei gerai kru esi, neskubėk niekur eiti. ypač jei moteriškos to nori :) gyveni ir mokaisi.

mokesčiai

blyn kaip sudėtinga yra mokėti už butą. kažkaip atsidariau knygelę inete ir ten eilutė 1. elektra. aišku ten ir įrašiau. pasirodo, akd ne ten reikėjo, o už elektrą reikia „10. už elektrą bendram naudojimui“. o dar yra laukelis „2. elektra (nakt., šešt., sekm.)“. o dar labai įdomu yra „3. dujos“ ir „4. dujos“. blyn kaip sudėtingai viskas.

mašiniukas

šiandien nepraėjo mano golfukas technikinės apžiūros. viskas gerai, tik vienas galinis ratas blogai stabdo. taigi, teks dar kartą važiuoti.

pasiūlė man vakar naują mašiną pirkti. apie 23 000 litukų. saab 1999 m. 2.3 variklis, 230 ag, juoda. būtų tikrai gerai, bet labai jau brangi. todėl papuoliau į žiaurius apmąstymus.

nesąmonės

kažkokia nesąmonė. gal dar padarom dieną be tualeto, nes teršiame gamtą? gal padarome valandos trukmės akciją, kur galima būtų įkvepti ne dažniau kaip kas 5 sekundes? arba dieną užsimerkus?

„Minint pasaulinę kovos su lėtine obstrukcine plaučių liga (LOPL) dieną, trečiadienį siūloma pabandyti minutę nekvėpuoti ir taip pajusti, kaip jaučiasi dūstantis žmogus.“