žalgiris

vakar teko pabūvoti kauno sporto halėje. salė pilna, nors bilietų kainos 40-80 lt. vaizdelis tikrai nekoks. kai matai viena žaidėja, kuris žaidžia (mačiulis), dar vieną, kuris bando (kalnietis), o visus kitus miegančius ir žaidžiančius be jokio noro... na taip nelaimės...

dar man labai keista, kad vilniuje yra daug levų picerijų, kurių picos niekuo nesiskiria. gal išskirčiau čili ir submariną. kaune yra arena, kur picų kraštai skanūs, nes įkepa sūrio arba dešrelę, yra pas paolo, kur picos fantastiškos. o galima į vilnių juos?
Palikite komentarąKomentarai
 • w

  mda .. esu tokiu kalbu girdejas apie ryta ir zalgiri... o ypac tu kalbu buvo kai rytas zaide ulebe o zalgiris eurolygoi .. tada zalgiriui nesekesi o rytui sekesi .. ir visi kaunieciai reke .. va rytas visvien levakai nes lyga silpnesne .. va komandos levesnes .. dabar jau kaip ir lyga ta pati .. bet visvien taip jau papuole kad rytas visvien levakai nes komandos silpnesnes .. ash kazkaip labai laukiu top16 .. ka gi tada puls sneketi .. ai nors jo .. persiprasau .. kadangi rytas iseis pirmoje vietoje o zalgiris 4toje .. tai velgi rytui bus silpnesnes komandos .. :))) bet tai gal che zalgiris pats kaltas ypac po vakaryksciu rungtyniu?

 • nuo

  bla bla bla

 • Agne

  Nevarykit ant Kauno Žalgirio, geriau pasižiūrekit į L. rytą žaidžia su silpnom komandom eurolygoje kur ten nelaimėsi

 • mk

  geriausios vilniuje picos yra "focus" picerijoje, ypač storapadės, mm ;)