Cookie Consent by TermsFeed
 

Alus

Maisel & Friends Marc's Chocolate Bock

Labai vertas dėmesio stoutas. Verta pirkti, verta kartoti. Ragavau prieš tai dvi kitas rūšis, bet neskaitant jų tirštumo, skoniu neblizgėjo. Šitas labai neblogas.

Maisel & Friends Jeff's Bavarian Ale

Alaus skonio sodrumas ir tirštumas - aiški užuomina į jo laipsnius - 7,1. Tikrai daug yra skonio, bet negaliu sakyti, kad jis labai malonus.

Maisel & Friends Stefan’s Indian Ale

Ne kad ir koks jis būtų pilnas visko, bet bendras vaizdas man nepatiko. Negaliu sakyti, kad labai blogai, bet kad gerai ir verta - taip pat negaliu.

Vilkmergės Senovinis Grand Cru

Rinkčiausi paprastą neišlaikytą, nes jis mažiau saldus. Ko gero tai pagrindinis skirtumas. Tiesa, šiek tiek daugiau skonio šis taip pat turi. Minimaliai.

Vilkmergės Senovinis

Mėgstantiems tamsų paprastą alų - ši tiks. Jie rašo, kad ypač turtingo skonio, bet tie, kas gėrė alaus ypatingai turtingo skonio - supras, kad tai lyginimas su kažkuo kitu. Galite pirkti ir ragauti.

Hoppy Poppy Ipa

Tikrai gerčiau dar ir dar kartą. Kartumas pradžioje jaučiasi stipriau, tačiau į galą butelio jis nebe stiprus, skonis susibalansuoja iki maksimumo.

Firestone Union Jack IPA

Labai skanus ir geras alus. Nuo iki. Net man kiek didokas kartumas, bet tuo pačiu suprantu, kad tokio lietuviško ilgai nerasi pirkti.

Jennings Cumberland Ale

Jei ne kartumo atsiskyrimas nuo viso skonio, alus būtų komercinis paprastas, bet tvarkingas. Čia jo didžiausias minusas

Ringwood Fortyniner

Galima atsigerti laisvalaikiu, nenorint nei daug skonio, nei daug malonumo. Tiesa, kaina tokia, kad tokius pat jausmus galima patirti su dvigubai mažesne kaina.

Mochaccino Messiah

Mėgstantiems kramtyti kavos pupeles - turėtų patikti. Tas lengvas rūgštumas nežavi. Gal geriau būtų saldumas.

Erdinger Dunkel

Jei ne tas rūgštelėjęs šokoladinis poskonis, tai atsirastų dar už ką jį peikti. Iš tiesų labai prastai vykęs alus. Tikrai nerekomenduoju pirkti.

Tucher Urfrankisch Dunkel

Gali gerti tie, kad mėgsta saldų nesubalansuotą alų. Tie, kas mėgsta šokoladą - taip pat.