TGIF, 7F yra noras pasidžiaugti vakaru po darbo dienos žinant, kad visas savaitgalis prieš akis. Buvo „Šauni vietelė“, tapo „7 Fridays“.
Alus
Visada yra lengva vertinti, kai kažkas išvardina skonius, kvapus ar kitas savybes. Tada dauguma juos pradeda jausti, o kai kurie pradeda aiškinti, kad to nėra. Ir labai dažnai galima suklysti. Tačiau jei kažkas pasiūlytų apibūdinti alų ir neduotų jokių užuominų, dauguma apibūdinimų apsiriboja iki 5 žodžių. Bet viskas pasidaro kur kas paprasčiau kai reikia pasakyti patinka ar ne.
Šį alų ragavau ir pernai, bet šiemet jis šiek tiek geresnis. Na, kokiu pustoniu. Visų pirma, buvo įdėtas apgalvotas kiekis cinamono, kadangi pernykštė situacija buvo išties nekokia.
Gerai, kai jau iš pavadinimo yra viskas aišku - amerikietiško stiliaus pubas. O Amerikoje yra ko? Teisingai - visko :)
Vis dar yra žmonių, kurie garsiai juokiasi, kai pasakai, kad JAV yra alaus svajonių šalis. Iš tiesų, JAV yra Nr.1 alaus pasaulyje. Daugeliu prasmių ir jei esate alaus fanas - turite ten apsilankyti.
Vieną tamsų rudens vakarą patekau į Beer House vykstančią vokiečių craft bravoro BraufactuM degustaciją, su pačiu aludariu Marc Rauschmann. Sunku praleisti tokį įvykį, nes Lietuvoje tokių dalykų labai retai nutinka.
„Steampunk is a subgenre of science fiction or science fantasy that incorporates technology and aesthetic designs inspired by 19th-century industrial steam-powered machinery“. Jeigu skaitėte A. Tapino knygą „Vilko valanda“ tai vidaus interjeras neturėtų nustebinti.
Pastaruoju metu labai daug naujų maitinimo-gėrimo įstaigų atsidaro. Ši yra viena tų, kuri turi labai aiškų išskirtinumą - niekas nekainuos brangiau nei 3 €. Save jie pozicionuoja kaip „gastropub“.
Kaip ir daug dalykų susijusių su alumi, skirtingos valstybės - skirtingos taisyklės. Bendrai suvokiamas žodis „session“ alaus kontekste yra alaus gėrimas, kai išgeriama daugiau nei 2 alūs susitikus su draugais. Tiesa, žodis „draugai“ čia ne kertinis, o alaus skaičius neatsitiktinai toks.
Kai kurie stiliai labai įdomūs ir verti jūsų dėmesio. Radę pabandykite paragauti ir jei jums stiprus alus asocijuojasi su plastikiniais buteliais ir mažomis kainomis - nustebsite.
Žmonės, kurie nori greitai kažką atrasti manęs klausia: o koks alus jums skaniausias? Ir aš nežinau ką atsakyti. Aš tikrai žinau ką mėgstu ir ko ne, bet gyvenimas yra taip sutvertas, kad kuo daugiau apie kažką žinai, tuo mažiau kategoriškas esi. Kai tik sutinkate labai kategorišką žmogų - galite drąsiai abejoti jo žiniomis.
Yra jau tris kartus vykęs (ne nuo žodžio pavykęs) alaus renginys „Žmogšala“. Kaip ir reiktų džiaugtis, kad toks yra, bet džiaugtis nėra daug kuo. Pakeitus vietą į didelę, erdvę visi tikėjosi stipraus žingsnio į priekį, bet buvo viskas taip, kaip ir prieš metus. Festivalis nepatobulėjo nė kiek.
Kai tik pamatau kažkokį „Lietuvos mažųjų alaus daryklų“ asociacijos straipsnį, iškart žinau, kad ten bus pripiltą pamazgų ne tik ant didžiųjų daryklų, bet ir ant pačio alaus. Lyg būtų šios asociacijos tikslas nesąmonių kalbėjimas.
„Kalifornikacija“ mane patenkino savo kartumu, tačiau jo ne per daug ir tai suteikia galimybę paragauti neypatingai kartumu besižavinčius mėgėjus.
Pasirodo daug kas nežino kam Guinness alaus skardinėje yra plastikinis kamuoliukas. Tiesa, kamuoliuką galima rasti ne tik Guinness, bet ir kitur, tačiau pirmieji tai panaudojo būtent jie.