TV serialai, kuriuos žiūriu (žiūrėjau). 3 dalis

2012-03-30 16:14

The Wire

 

Kartas nuo karto vis atsiranda naujų serialų, aš atrandu senų ir pan. Geras serialas tai kaip geras filmas tik malonumas kur kas ilgesnis.

Pirmiausia apie tai, kas pasikeitė:

The Killing

Po praėjusio mano serialų aprašymo labai pakeičiau nuomonę. Tai labai neblogas serialas. Kartais nereikia daryti skubotų išvadų. Šiuo atveju apsilochinau. Pripažįstu ir labai laukiu naujojo sezono.

 

Sherlock

Antrasis sezonas tikrai nustebino. Tik trys serijos, bet dvi iš jų labai stiprios. Po pirmojo sezono tikrai neplanavau žiūrėti, bet gerai, kad netyčia pažiūrėjau. Tikrai labai geras antras sezonas ir laukiu trečiojo.

 

Spartacus

Baisus trečiasis sezonas. Akivaizdžiai lygių teisių ar galimybių institucijos užvaldė serialo kūrėjus. Bobos diktuoja ką daryti, kaunasi geriau už vyrus ir t.t. O jau aktorius... Suprantu, kad reikėjo pakeisti, bet ne į tokį berniuką saldainiuką. Nevykęs sezonas ir jei nieko nepakeis - gali nebebūti ketvirtojo.

 

Dabar apie tuos, kurių galite nežiūrėti:

 

Alcatraz

Kai nėra ką veikti. Realiai idėja gal būtų ir visai nieko... Pats visa rišantis siužetas vystosi tokiu greičiu, kad kiekviena serija atrodo lygiai tokia pat kaip ir prieš tai buvusi.

 

American Horror Story

Kažkur skaičiau, kad yra žmonių, kuriems patinka. Niekada nebuvau siaubo filmų mėgėjas, todėl esu žiauriai šališkas. Gal todėl ir nerašysiu vienu žodžiu ką apie jį manau  :)

 

Case Histories

Angliško stiliaus detektyvas. Gerai, gerai - australiško. Bet kuriuo atveju viskas vyksta lėtai, kasdieniškai, jokių super herojų ar super galių nebus. Man per lėtai, per nykiai. Nors kitame seriale (Awake) pagrindinis aktorius atrodo visai kitaip.

 

Grimm

Vampyrai, vilkolakiai... Ačiū ne.

 

Terra Nova

Kita planeta, dinozaurai. Pirmoji serija nežadėjo daug blogo, bet po to supratau, kad viskas yra labai blogai. 3 ar 4 serijas pamatęs galutinai nusprendžiau nebežiūrėti.

 

The River

Dingo mokslininkas, niekas nerand,a bet šeima išvyksta ieškoti. Ir randa. Čia stebuklai tik prasideda. Nemėgstu siaubo, nelabai mėgstu mistiką. Ate po pirmosios serijos.

 

The Secret Circle

Patiko Heroes? Gal patiks ir šis. PEr daug mistikos, burtų ir dar visokių dalykų. Skip.

 

The Tudors

Kostiuminė drama, kokių yra ne mažai. Tačiau, kaip ir dauguma, pastatyta pigiai ir visiškai neįdomiai. Atsiprašau tų, kam patiko, bet šis serialas yra nevykęs.

 

Person of Interest

Šaudo, gaudo, bėga, muša. Policija nepagauna, banditai nenugali. Nemirtingas superherojus jūsų tuščią laiką šiek tiek praskaidrins. O šiaip galite ir nežiūrėti.

 

Na o dabar apie tai, ką verta žiūrėti ir kas įdomu:

Wilfred

Visiškai nuplaukęs ir pamišęs serialas. Labai labai nuplaukęs, perspėju. Kažkuo panašus į „United States of Tara“. Jei nebijote drąsaus požiūrio į gyvenimą, jei norite kažko stipriai kitokio - pažiūrėkite. Man labai patiko.

 

Awake

Peržiūrėjau 4 serijas ir iki galo nesuprantu ar jis bus geras ar ne. Kažkas turi keistis, nes dar po 4 serijų jis labai atsibos. Detektyvas, tiriantis tą pačią bylą skirtinguose savo pasauliuose: vienas be šeimos, antras be sūnaus, trečias be žmonos. Kuris tikras?

 

Hell on Wheels

Vesternas. Tikrai geras, tikrai įdomus, tikrai vertas dėmesio. Man atrodo viskas įtikinama, ir pakankamai tikroviška. Štai ir Domui labai patiko. Jis nepatingėjo daugiau parašyti.

 

Luck

Rekomenduoju ir šį. Arkliai yra labai gerai, hipodromas įtraukia, mafija kariauja. Ne visai taip, bet tikrai dėmesio vertas ramus ir tuo pačiu labai azartiškas serialas. Vien tik pagrindinio aktoriaus pavardė turėtų paskatinti žiūrėti - Dustin Hoffman.

 

Homeland

Wow... Superįspūdingai. Sezono pabaiga šiek tiek nuvylė, bet iš esmės super serialas labai arti tikėtinos tikrovės. Šnipai, slaptieji agentai neįdomu? Pažiūrėkite ir pamatysite kad tai yra kažkas. Labai rekomenduoju.

 

The Wire

Šis įrašas su daug stiprių serialų. Tačiau pagalvojęs nutariau pirmąją vietą skirti šiam. Jis pakankamai senas, bet tikrai labai geras. Taip arti žemės, kad kartais liūdesys persikelia į sapnus. Policija ir narkotikai. Labai rekomenduoju.
 

Taip pat žiūrėkite

 Komentarai
2014-08-19 09:11 Vytautas
The Vire vis dar neiškrenta iš IMDB topų, jis ir mano #1, o Treme, tikrai perkelia į kitokius pojūčius, nors ir nesu melomanas, bet po to serialo į muziką kitaip žiūriu.
2013-01-24 16:00 Nėrgyvenimo
Lengvai suerzino mane Jūsų sąrašai, nors sunku pasakyti kodėl :)

gal todėl, akd į neptinkančių sąrašą pakliuvo prktiškai visi mano mėgstami serialai :D bet gal jei nepatinka fanastika/siaubas, reiktų liautis tai žiūrėjus? :)

Nes... na... man vesternai nepatinka, bet dėl to aš jų ir nežiūriu.
2012-07-10 11:46 Mindaugas
PAtariu paziureti Prisilietima (Touch) - nerealiai patiko ! http://www.imdb.com/title/tt1821681/
2012-03-31 23:23 breaking bad
Pats geriausias serialas kokį esu matęs.Jau nuo pirmos serijos įtraukia.
2012-03-31 01:37 John Loke
Mano favorites, kuriu čia nemačiau:

Twin Peaks - unikalus ir paslaptingiausias, panašiu gaila ne filmuoja, ne madinga :(

LOST - geriausias visu laiku, gal istemptas, bet pirmi 3 sezonai labai intriguojantis. Ši serialą reikia žiūrėti dėl proceso, procesas labai skanus.
2012-03-30 23:40 Python
sopranų trūksta liste ;)
2012-03-30 22:12 Romas
Matau, kad skoniai panašūs. Tai gal patiks ir šie:

In Treatment - drama. Labai įdomi pateikimo koncepcija. Būtina pažiūrėt bent 10 epizodų (jie neilgi)

Downton Abbey - britų melodrama. Bet tikrai kokybiškai padaryta.

Justified - šiuolaikinis "vesternas". Įsimintini ir gerai išdirbti personažai.

The Hour - vėlgi britų drama su konspiracijos teorijomis.

Treme - drama - The Wire komandos darbas. Ypač patiks jei prijauti džiazui, folk ir kitai "gatvės" muzikai.

Ir keletas mini-serialų (visi iš HBO):

Band of Brothers - karinė drama ala Saving Private Ryan

Pacific - beveik kaip tęsinys Band of Brothers, tik vietoj nacių japonai.

Generation Kill - apie Irako karą iš paprasto kareivio perspektyvos.

John Adams - istorinė drama apie vieną iš JAV nepriklausomybės "tėvų".
2012-03-30 21:17 Siaip
The Killing reikia ziureti originalu daniska varianta o ne amerikietiska kopija.
2012-03-30 18:26 silas
Spartacus: 4 gali ir nebūti nes nu juk visi žinome kaip ši istorija baigiasi :-)
+   Vardas:
Url:
El. paštas: Nerodoma.
Įrašykite tik tuo atveju, jei norite, kad informuotų apie naujus komentarus po šiuo įrašu.
Komentaras: