TV serialai, kuriuos žiūriu (žiūrėjau). 5 dalis

2013-07-02 09:25

 

 

House of Lies

Konsultantai padeda įmonėms atlikti tam tikrus sprendimus. Kaip jie sako patys - mes nieko nedarome ir mums už tai labai daug moka. Laisvalaikiui tinkantis serialas, nes gilios prasmės ar prikaustančio scenarijaus nerasite. Rasite daug sekso ir tarpuose tarp jo - konsultavimo.

 

Luther

Iš tiesų — tai visiškai eilinis detektyvas. Pagrindinis herojus vaikšto visą laiką ant ribos ir tai jį turėtų padaryti išskirtiniu? Tačiau tokie 95% detektyvinių serialų ir jei juos žiūrite - patiks ir šis.

 

Scandal

Problemų sutvarkymo, pagalbos įstaiga. Čia kreipiasi patys žinomiausi ir ne tik. Serialas ramiam laisvalaikiui.

 

Shameless

Prasigėręs tėvas ir kalnas vaikų, kurie puikiai išgyvena be jo. Ne gana to — rūpinasi ir tėvu. Toks savotiškai kažkuo žavus. Tiesa, pažiūrėjus daugiau serijų supranti, kad nieko naujo nebeparodis, o važiuos „ant to paties“. Bet pažiūrėti pirmą sezoną, kad pajaustumėte tokį jausmą, kažkuo panašų į svetimos gėdos.

 

A Young Doctor's Notebook

Pagal M. Bulgakovo knygą pastatytas serialas. Labai netgi neblogas ir todėl siūlau visiems pažiūrėti. Po šio serialo parsisiunčiau rusišką filmą. Nusivylimas buvo didelis, nes serialas geresnis nei kinas. Anglija laimėjo prieš Rusiją statydami kiną, pagal rusų autorių.

 

Bates Motel

Laisvalaikiu galima žiūrėti, bet po pirmojo sezono taip ir nesupratau kame viso serialo esmė ir kur link jis eina. Pagal linijos nebūvimą jis panašus į muilo operas. Tik tik, kad yra įtampos. Antro sezono nebežiūrėsiu, bet gal jums patiks?

 

Top of the Lake

Detektyvė ieško dingusios mažos mergaitės. Jos ieško ir tėvas. Klausimas tik tame — ką jai padarė tėvas? Anglišku, australišku stiliumi pastatytas serialas. Tiesa, nelabai įsivaizduoju ką rodys antrame sezone, jei toks bus.

 

Boss

Tikrai neblogas serialas. Sužiūrėjau visas serijas ir laukiu kada bus dar. Jei įdomūs politikos juodieji keliai - tai jums. Valdžia pririša ir nepaleidžia.

 

Broadchurch

Tikrai ne Holivudinis detektyvas. Anglai stebina savo sugebėjimu sukurti atrodytų visiškai snobišką serialą, kuris prikausto. Detektyvas. Nužudomas vaikas. Kažkuriais momentais primena „The Killing“, bet po to supranti, kad tai visai kitoks. Beje, pirmas sezonas su pabaiga.

 

The Bridge (Bron, Broen)

Dar vienas detektyvas. Lavonas randamas ant tilto, pusiau Švedijos, pusiau Danijos teritorijoje. Matyt taip išspręstas statytojų konfliktas. Tikrai primena anglišką detektyvą, gal net aukščiau minėtą Broadchurch. Mano manymu labai neblogas detektyvas, mėgstantiems ramų, ne šaudau-gaudau, stilių.

 

Call the Midwife

Žiauriai kietas moteriškas serialas. Aš nebaigiau jo žiūrėti, nes jis toks moteriškas, kad net nejauku. Bet aš įsivaizduoju kaip jis turi patikti moteriškajai auditorijai. Iš pavadinimo aišku, kad viskas apie gimdyvių priežiūrą. Visos moterys privalo bent jau pabandyti pradėti žiūrėti!

 

Orphan Black

Pažiūrėjęs visą sezoną taip ir nesupratau ar noriu jį toliau matyti ar ne. Na antrojo sezono kelias serijas pažiūrėsiu ir, tikiuosi, tada apsispręsiu. Serialas apie klonus, kaip jos viena kitą suranda ir kaip aiškinasi iš kur, kas, kaip.

 

Vikings

Pradėjus žiūrėti tikėjausi labai daug. Gal net kažko panašaus į Game of Thrones. Pradžioje šik tiek nusivyliau, bet po to viskas įsibėgėjo. Įdomus ir kitoks serialas. Labai laukiu antrojo sezono.

 

Hunted

Šaudo ir gaudo. Tačiau nemažai įtampos. Jei ne keli epizodai - sakyčiau, kad labai geras serialas. Tačiau mėgstantiems veiksmo filmus jį pažiūrėti būtina.

 

John Adams

Jei nežinote kas toks John Adams - pasižiūrėkite. Istorinis mini serialas apie istorinę JAV asmenybę. Tikrai nenuobodžiausite.

 

House of Cards

Juodoji politika. Įdomus tuo, kad pavadinimas labai puikiai parinktas. Viskas statoma kaip kortų namelyje ir viskas, kas pastatyta, yra labai greitai sugriaunama. Labai neblogas serialas ir jei patinka ši tema — drąsiai žiūrėkite.

 

Carnivale

Cirkas. Tikras cirkas keliauja. Tačiau ne apie pačius numerius, o apie kovą velnio ir ... Aiškinimasis kas ir kaip. Netikėtai gerai ir įdomiai padaryta. Tikrai gaila, kad nutrauktas.

 

Deadwood

Geras serialas Vesternų ir laukinių vakarų mėgėjams. Neką atsilieka nuo „Hell on Wheels“. Labai gaila, kad tik 3 sezonai ir nutrauktas.

 

Black Mirror

Nuostabus mini serialas visom prasmėm. Jei mėgstate nekomercinį kiną, jei lankotės „Kino pavasariuose“, jei norite, kad pažiūrėjus kažkas užsiliktų galvoje — tai jums. Labai rekomenduoju. Kiekviena serija kaip atskiras filmas, kuriuos jungia tik pati idėja. Kaskart vis kiti aktoriai, kitas scenarijus. Didelis atradimas ir didelis malonumas.

 

 

Šlamštas:

  • Fringe. Daug matytų aktorių, bet visiškai belekas.
  • Beauty and the Beast. Kažkoks ale detektyvas. Bet jau pats pavadinimas viską pasako.
  • Cult. Tv šou persipynęs su realiu gyvenimu. Negali suprasti kas ir kur. Tai ir nereikia.
  • Go On. Visiškai banalus ir nykus ale humoro serialas.
  • Once Upon a Time. Tiesiog.
  • The Following. Detektyvas. Blogietis kalėjime, gerietis policininkas. Labai banalu ir neįtraukiančiai.
  • Transporter. Orientuotasi į filmo fanus, bet mano nuomone stipriai pro šalį. 

Taip pat žiūrėkite

 Komentarai
2013-11-11 21:43 norgas
Del vikingu labai sutinku. geras serialas. ir mane uzkabino. Kitas sezonas prasides 2014 kovo menesi.Turiu klausima, kaip tiek daug serialu perziuri? ar perki, ar is kazkur galima persisiusti? Butu idomu suzinoti, nes as gyvendamas norvegijoje tik per netfixa ziuriu ir perku kompaktus is specializuotu parduotuviu, kas kainuoja nemazai. Pavyzdziui vikingai kainavo 400 kronu, Boardwalk Empire trilogija 700 kronu ir t.t. Butu gerai pradet taupyt manau. Sekmes visame kame ir aciu uz gera puslapi.
2013-09-21 17:23 Vidmantas Nuolaida
Labai mažai jų žiūriu. Bet pagalvosiu. Sumesiu kažką
2013-09-19 08:42 Darius
gal turi minciu panasiam irasui ir apie filmus, nes paskutiniu metu kazkaip sunku rasti kazka ziurimo
2013-07-16 13:56 Televizoriai
"Prison Break" :)
2013-07-10 21:59 Vidmantas Nuolaida
:)) Dėl knygų, tai daug skaitau audioknygų. O dėl serialų, tai daug jų peržiūriu dirbdamas. Gal ne visi taip sugeba, bet man kažkaip natūralu darant monotoniškus darbus, kitame monitoriuje daugiau girdėti nei stebėti besisukantį serialą
2013-07-10 00:33 epas
Kažkada perskaičiau Vidmanto epą "Statau namą", įgijau drąsos ir dabar gyvenu name taip pat. Dabar svajoju pasimokyti iš Vidmanto, kaip surasti laiko peržiūrėti tiek filmų, perskaityti knygų. Kaip tai įmanoma, Vidmantai?
2013-07-06 23:19 Jolanta
Tokia galybe laiko prie ekrano! Ir kada tu spėji?
2013-07-02 12:28 Siaubas
Bates Hotel yra Hitchcock‘o Psycho priešistorė, tai kaip ir aišku link kur eina (arba bent jau turėtų eiti) serialas. Labai jaučiasi, kad kūrėjai žino pradžią ir žino galą, bet neįsivaizduoja kuo užpildyti vidurį. Vos įveikiau pusę pirmojo epizodo ir nusispjoviau.

Boss galite naujų serijų nelaukti. Serialo gamyba sustabdyta. Galimai gal dar išleis reziumuojantį filmą, kaip Serinity ir viskas.

Pastebiu, kad pas anglus kažkoks kūrybos televizijos renesansas prasidėjo. Visai dėmesio verti Copper, Sherlock, The Hour, Misfits.
2013-07-02 12:27 Siaubas
Bates Hotel yra Hitchcock‘o Psycho priešistorė, tai kaip ir aišku link kur eina (arba bent jau turėtų eiti) serialas. Labai jaučiasi, kad kūrėjai žino pradžią ir žino galą, bet neįsivaizduoja kuo užpildyti vidurį. Vos įveikiau pusę pirmojo epizodo ir nusispjoviau.

Boss galite naujų serijų nelaukti. Serialo gamyba sustabdyta. Galimai gal dar išleis reziumuojantį filmą, kaip Serinity ir viskas.

Pastebiu, kad pas anglus kažkoks kūrybos televizijos renesansas prasidėjo. Visai dėmesio verti Copper, Sherlock, The Hour, Misfits.
+   Vardas:
Url:
El. paštas: Nerodoma.
Įrašykite tik tuo atveju, jei norite, kad informuotų apie naujus komentarus po šiuo įrašu.
Komentaras: