Gosser Natur Radler

2008-05-24 01:08   kategorijoje:   Alus » Austriškas

 

Gosser Natur Radler

 

Alaus kokteilis. Nelabai man jie patinka, bet kartas nuo karto tenka paragauti. Specialiai labai retai perku. Šiak tiek jaučiasi alaus skonis, tačiau saldus citrinų skonis nustelbia jį.

Kaiser

2008-03-14 00:08   kategorijoje:   Alus » Austriškas

 

Kaiser

 

Visai neblogas, bet saldokas alus. Daug tokio neišgersi, bet kartais po nedaug visai gerai.

Ottakringer Helles

2008-03-01 00:08   kategorijoje:   Alus » Austriškas

 

Ottakringer Helles

 

Geltonas alus. Saldus alus. Austriškas alus. Na alus kaip alus, gal pastoviai tokio negertum, nes saldumas savo duoda. Dar kažkoks prieskonis juntamas, bet negaliu sakyti, kad jis blogas. Taigi, alus nėra blogas, bet nėra ir labai geras. Ačiū Raimondai.

Gosser Dark

2008-02-28 00:08   kategorijoje:   Alus » Austriškas

 

Gosser Dark

 

Kartais būna, kad išgeri alaus, neaprašai iškart ir vėliau nebepameni skonio. Tada galimi du būdai: arba alus eilinis, arba mano atmintis labai šlubuoja :)

Wieselburger Stammbrau

2007-06-14 22:57   kategorijoje:   Alus » Austriškas

 

Wieselburger Stammbrau

 

Man kažkaip tokie buteliai žiauriai veža. Etiketė padaryta pageltusi ir tikrai, ji lyg nuo seno butelio. Labai gerai suderino stilių ir alus atrodo žiauriai senas. Imk ir nupūsk dulkes prieš ragaujant. O ir alus skanus. Nežinau ar pirkčiau kasdien tokį alų, nes jo butelis lyg ir sako: pirk mane per šventes, kai norėsi tik vieno, bet kažko tokio. Ir tikrai, gerdamas jautiesi kitaip :) 

Anksčiau pas mane buvo panašiai užsidarantys kamščiai. Juo užkimšdavau atidarytus limonado butelius. Alaus tada negėriau, o tėvas alų atidarinėdavo vestuviniu žiedu ir uždarydavo tuo pačiu kamšteliu. Tokį butelį gaila išmesti, o laikyti... :)

Vertinimas: 8/10 

1 2 »