Alus

Gavno Hvedeol

 

Gavno Hvedeol

 

Šitą alų įdedu visiems matomu būdu tik dėl pavadinimo. O skonio aprašyti normaliai negaliu, nes jis spėjo parūgti kol sugebėjau atsiimti lauktuves iš Vilijos.  :)

Kalnapilis Kaštonų

 

Kalnapilis Kaštonų

 

Iš tiesų tai buvau piktas, kai sužinojau, kad kaštonų šiame aluje nėra. O kaip jaustumėtės nusipirkę „Apelsinų“ sulčių, o ten pasirodytų, kad tik spalva kaip apelsinų, o šiaip ten mineralinis vanduo, arba citrinų sultys? Kalbininkai mane gali pataisyti, bet visą gyvenimą sakydavau „Morkinis“, „Apelsininis“... Ir kai išgirstu „Apelsinų“, „Morkų“ man nekyla mintis apie spalvą, o tik apie skonį.

Na pamirštam šitą „melą“ ir atsiduodam skoniui. Iš tiesų neblogas skonis. Emocijos trukdo jį vertinti visiškai objektyviai, bet jei jau pikčiurnai pavyksta pasakyti, kad neblogas, reiškia neblogas tikrai  :)

Kaip suprantu, netrukus Kalnapilis pristatys dar porą naujų rūšių. O šitą alų aš įtrauksiu į kitus blind testus ir pažiūrėsim kaip realiai jo skonis skirsis nuo kitų tamsių alų.

Gubernijos Žalgirio

 

Gubernijos Žalgirio

 

Iš tiesų, tai kitokia etiketė dabar. Kai Gubernija rėmė Žalgirio krepšinio komandą, tai išleido tokį alų. Paskui jį leido Kalnapilis (aišku, kad skonis kitas, tik pavadinimas tas pats). Kalnapilis tą alų pervadino LKL (čia tik spėju, kad taip padarė, bet skonis man nesiskiria), o Gubernija sugalvojo, kad Žalgiris ne tik krepšinio komanda, bet buvo ir toks mūšis.

Tada žalgirio komandos logotipą pakeitė vėliava su stilizuotu vyčiu, parašė "Kalaviju grūdintas".

O skonis tai nieko gero...

Tauras 1860 Jubiliejinis

 

Tauras 1860 Jubiliejinis

 

Naujas lietuviškas alus. 150 Tauro metų jubiliejui paminėti išleistas produktas. Labai solidžiai atrodo. O dabar apie skonį. Niekas nepasakys, kad blogas alus. Jis tikrai neblogas, nors išraiškingo skonio norėtųsi tokia proga. Šis alus turi vieną didelį minusą. Galvojau, kad pasirodė, bet po kelių bandymų - visada tas pats. Pradėjus gerti viskas tvarkoje, o po pusės bokalo lieka vanduo. T.y. skonis alaus, bet visiškai „išsibezdėjusio“. Bet drąsiai galite pirkti, nes išpilti neteks  :)

Gubernijos Kunigaikščių

 

Gubernijos Kunigaikščių

 

Stiprus alus, bet skonis visai neblogas. Deginto salyklo skonis ypač ryškiai jaučiamas. Stiprumas taip pat.

Kalnapilis LKL

 

Kalnapilis LKL

 

Kodėl man atrodo, kad buvęs Žalgirio alus tapo LKL? Tikrai nesivargino ir neruošė jokio specialaus recepto.

Rychtar Malvaz

 

 

Juodas juodas. Kažkiek gal ten su kavos prieskoniu. Tačiau nestiprus - 4,5%. O geriant atrodo, kad dar mažiau. Mėgstantiems lengvą tamsų alų turi patikti. Gėriau pilstomą.

Czech Inn

Nerandu nieku paveikslėlio. Labai blogas pavadinimas iš tos pusės, kad internete tikrai nerasi, bet geras iš tos, kad visiems aišku iš kur jis. O skonis tikrai geras. Gėriau pilstomą.

Janacek Extra

 

 

Čekiškas alus. Bėda ta, kad jį gėriau po labai sūrios žuvies, todėl man jo skonis pasirodė labai neblogas, o iš tiesų kaip yra - reikia ragauti nevalgius  :)  Geriau pilstomą

Rychtar Premium

 

Rychtar Premium

 

Gėriau pilstomą. Tikrai neblogas skonis. Pakankamai išraiškingas. Galite drąsiai pirkti.

Beck`s

 

becks

 

Man šis alus nepatiko. Ir ne dėl visiškai eilinio alaus skonio, bet dėl to, kad toks alus nėra labai skanus. Toks, turiu omeny, žinomas. Žodžiu pirkite pigesnį.

Vevoda

 

Vevoda

 

Skirtingai, nuo Demon (nors šie alūs vienos daryklos), negaliu jo rekomenduoti. Visiškai eilinis alus.

Demon

 

Demon

 

Gėriau pilstomą. Šį alų drąsiai rekomenduoju, nes skonis labai geras. Tačiau pavadinimas visiškai blogas. Ir alus nėra toks jau stiprus, kaip galima pagalvoti iš pavadinimo - 5,2%.

Jezek Silver

 

Jezek Silver

 

Neradau internete šito alus logo ar buteliuko. Jį gėriau pilstomą. Visiškai vidutiniškas alus ir, jei yra galimybė, rinkitės kitą čekišką alų. 4,8%

Estrella Damm

 

Estrella Damm

 

Paveikslėlyje mažesnis buteliukas, nei gėriau aš. Aš gėriau iš litrinio stiklinio butelio. Ir nieko gero apie šį alų pasakyti negaliu. Tikrai.