žydai

labai juokingai man žydai. ne gana to, kad save kankina su savo košeriniu maistu, tai dar ir kitiems rūpesčių pridaro. atvažiuoja izraelio prezidentas. ne gana to, kad specialiai ruošti reikia (čia menkniekis), tai jiems dar ir netinka indai, iš kurių buvo valgytas nekošerinis maistas. kažkokia nesąmonė :)
Palikite komentarąKomentarai
 • Spinoza

  Paskaitykit D. Yalom "Spinozos problema", gal atsivers akys - ne-ksenofobai :)

 • Anekdotai

  ne-ksenofobui

  nu juokingi tie zydai ir man :)

  prie to pacio anekdotas:

  Ėjo gatve žydas ir rado pinigų. Suskaičiavo – trūksta…

 • kauke

  nežinau kodi

 • Taikas

  Dbr spreskit kaip kas- kaip visi zinom tarkim vytauto laikais visi turedavo uteliu, paprasti valstieciai prausdavos i savaite karta, o karaliai isvis i metus karta- nes juk karalius purvino darbo nedirbo, o zydai prausdavos kas diena, kai siausdavo maras maziausiai ismirdavo zydu, delto jie buvo kaltinami kad mara atnese jie. - tai ar protinga kaltinti?

 • robertas

  valgykit lietuviai kiauliena ir gyvenkit kaip kiaules. Tik tiek jus ir teverti su neapykanta zydams.

 • Anonimas

  seip tai yar visiskai normalu. matau, kad zmones tai rasantys mazai supranta judaizme, o tokiems siulyciau tylet, nes darosi juokinga kokie jus neisprusia!

 • Judas

  Be vardo tam kur pries mane - esi vargsas/a debiliukas - i kitus net reaguoti gaila laiko.

 • Skull

  Jei žmogui kažkas juokinga - kodėl jis to negali parašyti? Ir kodėl aklai turiu tikėti Biblija, Koranu ar Dhammapada? Ne viduramžių laikais gyvenam, atsibuskit pagaliau kai kurie :)

 • A.

  Slykstu skaityti tokius komentarus kaip "nesuprasiu tokių nesamonių" ir pan. akivaizdu, kad Lietuvos piliečiams stipriai truksta istorijos žinių ir pagarbos religijai!

 • jonas

  Sakyciau viasai idomi diskusija :) Beje tik uzsienyje budamas supratau kad didziausias lietuvio prieshas - jo krashtietis. Ir nesvarbu apie ka diskusija - zydus, politika, maista... - viskas galu gale pereina i asmeninius apsidrabstymus. Su nuo sutinku, nes jis pasake savo subjektyvia nuomone, su ne-ksenofobu sutinku del pasikapstymo giliau. Taciau ne-ksenofobas serga internetine karshtine - tokiais atvejais galima tik patarti nieko nerashyti prie jam nepatikusiu straipsniu ar pasisakymu...

 • nuo

  juokingiausia, kad tokie nacionalistai kaip ponas komentatorius "ne-ksenofobas" yra nuo mažens auklėjami pulti bet ką, kas nesupranta arba nesako "aš myliu žydus". prašau įsiskaityti į mano tekstą ir tik po to prisigalvoti savo nerealių fantazijų. tamsta pats nesupranta ką rašo. prašau mąstyti ne buvai, o išsiplovus galvą.

 • ne-ksenofobas

  citata: "Niekada nesuprasiu tokių nesąmonių, kaip košerinis maistas. Prisigalvoja pievų, o po to patys kankinasi ir kitiems blogai :) " Tikyba nėra nesąmonė. Jei p.Čičelis nei Dievu, nei velniu netiki, tai jo reikalas. Bet gerbti kito pažiūras ir įsitikinimus - privalu. Tai jau mokiniai žino. Jei p.Čičelis negirdėjo apie Bibliją ir apie sudėtinę jos dalį - Senąjį Testamentą, lai pasiskaito. Tie nurodymai (koks maistas švarus, koks ne, kaip maistą ruošti) pagrinde buvo duoti Dievo per Mozę ir kitus pranašus. Ar valgyti tą maistą, ar ne - kiekvieno asmeninis reikalas. Tačiau vadinti tūkstantmetę religinę tradiciją, paties Dievo padiktuotą - "nesąmone", yra šlykštu ir žema. O kas dėl nacizmo - jei tai priklausytų nuo manęs, aš tikrai padaryčiau taip, kad ponai Murza, Čičelis ir Co nebūtų nacistais. Kad jie, pirm nei apšaukti kitas tautas balažin kuo, pagalvotų, religijotyros vadovėlius paskaitytų. Aš tikrai už tai - kuo mažiau ksenofobijos bus internete, tuo pasaulis bus gražesnis. Tačiau tam reikia, kad čičeliai ir murzos pirm išmoktų nors minimalios elgesio kultūros ir pasiskaitytų sutrumpintą religijotyros įvadą.

 • povilas

  nu tie visokie maistai tai cia dzin. tiesiog kulturu skirtumai. bet kas kvailiausiai jei tik kaska pasakai apie zydus, ir tai nera teigiama (nebutinai neigiama), is karto busi apsauktas nacistu. kaip kad panasiai ir su gejais darosi. pasakyk kad tau jie nepatinka ir busi apkaltintas nesantaikos kurstymu ir pan. ar tai normalu?

 • nuo

  xaxaxa maladec. :)) Man tik juokinga, kad ponas komentatorius labai supyko :) Bet dabar man dar juokingiau :)) Niekada nesuprasiu tokių nesąmonių, kaip košerinis maistas. Prisigalvoja pievų, o po to patys kankinasi ir kitiems blogai :)

 • ne-ksenofobas

  p.Vidm.Čičelis,akivaizdu, nepasistengė net google paieškoti apie judaizmą, ką jau kalbėti apie religijotyros pradmenis, 1 ar 2 kurso studentams dėstomas. Būtų paskaitęs - nesvaičiotų dabar, kad "man juokingi žydai" , kurie "dar ir kitiems rūpesčių pridaro". Judaizmas turi griežtus reikalavimus ne tik tam, KAS yra valgoma, bet ir tam, KAIP maistas ruošiamas. Taip susiklostė nuo Mozės laikų, kada išrinktąjai tautai buvo duoti nurodymai kas yra košerinis, o kas- nekošerinis maistas. Rabinistinė tradicija išplėtojo tai iki gana smulkmeniškų nurodymų. Žydas negali valgyti maisto iš indo, kuris (indas) gali būti nešvarus, t.y.,iš kurio galėjo būti valgomas nekošerinis maistas. p.Čičelis visų šių dalykų nežino. Tiesiog keista, kaip toks mažaraštis gali būti bent 2 svetainių savininku. Beje, p.Čičeli, jei ateity Jums dar kuri tauta pasirodys "juokinga" - pirm susiraskit vakarietišką religijotyros vadovėlį, o tik po to galvokite ar Jums ta tauta vis dar juokinga. P.S. Civilizuotoje visuomenėje tokie pasisakymai, kaip p.Čičelio tema "žydai" būtų vienareikšmiai įverinti kaip ksenofobiniai ir net nacistiniai. Bet čia gi Lietuva, kurioje atitinkamos struktūros tik Murzos (p.Čičelio gero draugo) mažamečius medžioja...

 • Vj

  sena naujiena..