vjosas

2008-01-22 15:11

Startavo naujas vjosas puslapis. Jei manote, kad noriu pranešti naujieną arba tuo labai apsidžiaugiau - klystate. Tiesiog padarytas totalus gaidys, todėl užvirė šiokia tokia diskusija vjosas konferencijoje. Iš pradžių labai tingėjau, o vėliau prisiverčiau ir prirašiau pastebėjimus. O prisivertimas pareikalavo mano jėgų, todėl ne tik ten siunčiu, bet ir čia įdedu. Rašiau, kodėl puslapis yra blogas. Jei tiksliau, kodėl jis blogesnis už prieš tai buvusį, kuris irgi buvo labai blogas :)

1. fonas. Fonas labai nevykęs. Jis nei tamsus, nei šviesus, todėl viskas, kas ant jo užrašoma yra sunkiai įskaitoma. Jis užima 350 KB, o tai labai daug. Tokį paveiskliuką uždėti ant balto fono taip pat ne pats geriausias sumanymas.

2. Foto. Ji turėtų būti bent jau besikeičianti. Kadangi padarė ją pasuktą, tai spėju sunkiau tą įgyvendinti.

3. „Vilniaus jaunimo vardan" parašyta tiek kartų, kad susidaro vaizdas, jog atsakingi už šį darbą nori patys save tuo įtikinti.

4. Kadangi fonas parinktas labai labai nesėkmingai: jis neturi net pasikartojimo, tai reikėjo kažkaip tą dalyką apeiti. Apėjo: kiekvienam puslapiui sukūrė po atskirą fono paveikslėlį. Tai reiškia, kad kiekviename puslapyje mūsų laukia iš naujo besikraunantis daug užimantis fonas. Štai jie:

http://vjosas.lt/client/img/bg_684.jpg
http://vjosas.lt/client/img/bg_843.jpg
http://vjosas.lt/client/img/bg_1330.jpg

Ką reiks daryti, kai atsiras daugiau teksto ar organizacijų? Bus fonas paišomas iš naujo ar tiesiog priverstinai apkarpoma informacija?

5. Logotipas padarytas išplaukusiu. Čia padaryta tik tam, kad mažiau išsiskirtų iš fono. Tuo tarpu, kai įmonės ir organizacijos bando visiems parodyti savo logotipą. Tarp logotipo ir puslapio dizaino nėra jokio ryšio. Nekalbėkim apie logotipo gerumą, nes yra toks, koks yra.

6. Kodėl VJOSAS puslapyje „Jaunimo reikalų taryba" yra svarbiau?

7. Pirmame puslapyje kam reikalingas „Naujienų archyvas"? Daug paprasčiau ir aiškiau, kai įvedamas elementarus puslapiavimas.

8. Pirmojo puslapio kalendorius. Kam jis ten yra? Kalendorius reikalingas, kai dedama daug renginių, kurie vyksta pastoviai. Tada žmogus pasirenka dieną ir sužino kas vyksta. Kurią dieną buvo parašyta ar ne naujiena, manau, visiškai nesvarbu. Todėl kalendorius čia absoliučiai nereikalingas

9. Informacijos kokybės ir kiekio neliečiu.

P.S. Iš KitoKs logotipo išsityčiojo (ne bet tai čia mano asmeninė nuoskauda):

o štai tikrasis: 

abu logo išsaugojau jpg, nors realiai geriausia buvo gif  :) 
 
Komentarai
2008-01-22 17:38 Darius
:)
2008-01-22 16:57 lionginas lionginas
labai gražus syrup'n'honey like stiliaus creatyvas. tik nebūtinai čia vien korupcija ir neišmanymas iš brand evo pusės. gali būti lygiai toks pats neišmanymas (+ ta pati korupcija) kokio saito reikia orgui ir iš paties vjoso pusės, o toks konglomeratas gimdo debilizmą. ']
2008-01-22 16:37 Draugishkas
Vidmantai, ir tu, ir as puikiai zinome, kodel sis saitas butent toks :) ir tuo labiau, kiek uz visa tai ir kam buvo sumoketa :) baigesi tie nauvus laikai :) it's all about the money and power!
2008-01-22 16:12 w
ai ir dar mano pastebejimas .. juokingai atrodo tos LT raideles kampe kai nera kitu kalbu .. manau jok kol nera tu kitu kalbu tieisog tu LT irgi butu galima nedeti
2008-01-22 16:09 w
o viskas del to kad atsirado dar viena super turbo creatyvine reklamos agentura daranti webus kuriu SITE IS UNDERCONSTRUCTION ir sake mes jums padarysime super turbo creatyvini puslapi .. tada koks nors baxuriukas kuris ish esmes yra spaudos dizaineris (taip sakau del to kad jei tas webas butu print butu puikus flajus na aisku su kai kuriais pakeitimais del to speju kad zmogus dares dizaina sheip daro spaudai daug dizainu o apie webus nelabai ka raukia) padare maketa .. ir vuolia .. todel vaikai .. jei jau dirbat su CMYKU neimkit i rankas RGB .. jie laaaabai skirias
+   Vardas:
Url:
El. paštas: Nerodoma.
Įrašykite tik tuo atveju, jei norite, kad informuotų apie naujus komentarus po šiuo įrašu.
Komentaras: