Virgis viską žino apie dievą

2009-12-02 11:42

Nepamenu ar kada rašiau, bet kadangi nutiko ta istorija, prisiminiau ir Virgio pasakojimą.

Jis nuomavosi kambarį. Kitame gyveno bobutė. Pas ją ateidavo Jehovos ar kokie ten kiti liudininkai ir jie skaitydavo info apie dievą. Virgis nugirdo vieną atkarpą. Po jos jam daugiau jokių klausimų nebekilo.

- Dievas yra geras ir gailestingas. Iš kur mes žinome, kad dievas yra? - klausia bobutės.

Bla bla, o po to pasakomas teisingas atsakymas:

- Nes taip pasakė dievas.
 

Taip pat žiūrėkite

 Komentarai
2009-12-10 00:13 Foma
Klaidinga yra tikėjimo klausimus aiškintis naudojant žinojimui taikomus kriterijus. Darantiems tokią klaidą reikia pažiūrėti/prisiminti pvz. The Matrix
2009-12-08 21:13 XOXO
HEmmm nu Jahovos liudytojai tikrai sektantai.. iskraipytas ten mokymas... neteisiu, tiesiog zinau... O Baptistai ir Tikejimo zodis yra normalu... Gal yra zmogeliu, kurie noredami pasidalinti tikrai gerais dalykais perlenkia lazda, bet zinai kataliku pasaulyje ne maziau visokiu nusokusiu nuo proto... !!! Taip kad spreskite patys...
2009-12-05 11:25 Dali.us
Tikejimas yra gerai. Jis padaro gyvenima paprastesiu. Buna, kad gailiuosi, jog esu netikelis. O liudytojai jau yra iskrypimas. Perlenkta lazda. Nesvarbu ar tai jahovistai, ar tikejomo zodis.. ar dar kokie nors 4 dienos babtistai. Toks lindimas i dusia issaukia savisaugos instinkta.
2009-12-02 22:27 Panašu
http://lolgod.blogspot.com/2009/07/circular-bible.html
2009-12-02 14:15 m
Hehe. Vakar kaip tik dar vieną absurdą mačiau iš kažkokios Fox laidos - tokia blondinė teigė-klausė savo pašnekovų: "O jeigu tie ateistai netiki dievu, tai kai mūsų kariai žūva ir tie ateistai nori atiduoti mirusiems kariams pagarbą, tai jie negali to padaryti, nes netiki į dievą?" O jehova apskritai valdo - kažkada buvau užsisakęs jų korespondencijos - nerealios pasakaitės!! :)
+   Vardas:
Url:
El. paštas: Nerodoma.
Įrašykite tik tuo atveju, jei norite, kad informuotų apie naujus komentarus po šiuo įrašu.
Komentaras: