Cookie Consent by TermsFeed

Vaistininkai

Įprastai atėjus į vaistinę ir paprašius beleko (tarkim lašų nuo slogos), tau būtinai įkiš pačius brangiausius. Tada paklausi: o pigesnių nėra? Visada gauni menkinantį žvilgsnį, o po t oatnešamus pigesnius. Paklausus koks skirtumas dažniausiai sako: „na sudėtis skiriasi“ arba „nu gal geresni čia“. O realiai jie suka pelną savo vaistinei.

Šiandien man prirašė kažkokių antibijotikų močnai brangių. Vaistininkė sako: turime kitokių, kurie gerokai pigesni, o veikia taip pat - gamintojas kitas. Tai man vietoj 90 Lt kainavo 60 Lt. Ačiū vaistininkei ir nelabai ačiū gydytojui.

Palikite komentarąKomentarai
 • urokas

  tipo planinė ekonomika, ha

 • Žmogus, turintis ką pasakyti

  Mūkai, nebūtinai dovanų prineša ir sumoka. Pvz didžiuosiuose tinkluose yra toksai dalykas kaip proteguojami vaistai, nurodo tinklas kiek ir kokių vaistų reik išparduot ir pan, o kaip jau tu parduosi, čia jau tavo bėdos.

 • majestas

  uhu, uhu

 • mūkas

  gydytojams ir vaistininkams firmos prineša dovanų ir sumoka, kad jų vaistus išrašinėtų/pardavinėtų, tai visai natūralu, kad daugiausiai sumokančių/pridovanojančių firmų vaistai brangiausi - juk reikia užsidirbt, kad tos dovanos atsipirktų ;)