Cookie Consent by TermsFeed

tv gėjai

kątik per tv rodė laidą kaip sporto klube nuskriaudė gėjus. nežinau kiek per tv teisybės buvo, bet esmė tame, kad jie glamonėjos, bučiavosi ir pirtyje sėdėjo nuogi. pirtyje nuogiems būti neleidžia taisyklės, nes ten lankos ir vyrai, ir moterys. nu jei aš matyčiau, kad šalia manęs ten klamonėjasi ir laižosi du vyrai arba dvi moterys, tikrai pasijausčiau nejaukiai. greičiausiai ir pasakyčiau jiems, kad čia ne vieta. o jie (tik viena pusė taip teigia) parodė vieno piršto kombinaciją. na tada ir apsistumdė.

dabar padavė skundą lygių teisių kontrolieriams, nes taip atsitiko todėl, kad jie gėjai. negalima sakyti, kad tas nelėmė nė kiek tokio elgesio, bet... aš nebūdamas gėjumi su kito tokiu pat vyru jei glamonėčiausi viešoj vietoj ir į pasakytą pastabą parodyčiau tokį pat gestą, tai įvyktų lygiai tas pats. bet tada negalėčiau pasiskųsti lygių teisių kontrolieriams.

žodžiu nėr ko daryti nesąmonių ir niekas prie jų nelįs.

Palikite komentarąKomentarai
 • nks

  ;)********************

 • nks

  beja as gejus;)

 • nks

  Labuka...as ieskau vaikino...laukiu :)***man yra 16 metų;)mano nr 860178130 , 867967228 , 864538916 ;)

 • gay

  nu as pats es gejus. bet jei jie taip elgesi, kaip parasyta, tai manau gerai kad gavo i skudurus. taisykles yra taisykles. jos visiems!!!!