Cookie Consent by TermsFeed

Blogas

Socia... #2

Trumpai apie tai, ką verta paskaityti ir ką pamatyti.

 

Tarybiniai. Tie, kas perka Tarybinius produktus, gali pirkti ir fašistinius. Gal kam ir faina kai pilni gyvuliniai vagonai žmonių traukiami į mirtį. Gal faina kai už protą naikinami žmonės... O tie kas sako, kad tarybiniai laikai buvo geresni - yra lochai. Skaitykite, kas nežino ir kas pamiršo. Tai tik labaio nedidelė dalis to, kas buvo:

 

Alus.

  • Reikia tai žinoti, jei tik turite bent kiek noro suprasti kuo skiriasi alus ir kodėl didžiųjų aludarių produkcija yra, švelniai tariant, nelabai kokia.
  • Čia apie tai, kaip daroma reklama. Tikrai gera Bud reakcija.
  • Labai kietas diedukas. Gyvai mačiau ir klausiau kaip jis alų verda. Labai norėčiau kartu su juo virimo procesą pamatyti.
  • Keli įdomūs faktai apie alų, kurių (gal būt) dar nežinojote.
  • Kuo skiriasi bespalviai, žali ir rudi alaus buteliai?

 

Video.

 

Knygos.

  • Leidėjai dejuoja. Suprantu, kad nelengva bet tikrai nepadaro visko, kas nuo jų priklausytų.

 

Kita.

  • Kiek jums metų? Harvardo universiteto skrituliukų testas. Man tiksliai nustatė.
  • Ar žinote kaip atrodo McDonald`s sumuštinis po metų?  O kelių?
  • Tikiuosi, kad dar ne rytoj, bet kai ateis laikas mane turi sudeginti ir išbarstyti belekur, kad tik neliktų kapo ar dar baisiau spintelės su mano atliekomis. Ir tikrai galite nekviesti kunigų, nes aš esu geras ir bet kuriuo atveju pateksiu į rojų.

 

Man pikta, kai matau apdovanojimus, pavadintus "Lietuvos vardu", kur nugalėtojais išrenkami projektai arva visiškai nekompetetingų žmonių, arba rėmėjų. Antras atvejis taip pat negerai, bet bnt jau logiškai pagrindžiamas. Štai Jono Miklovo nuomonė:

Aš už LOGIN ir jų iniciatyvą kasmet suburti mažą LT interneto pasaulėlį į vieną vietą, už jų norą šviesti ir t.t. ir pan. bet vienas dalykas ten absurdiškai juokingas kasmet – "geriausių" rinkimai. Iš esmės man rūpėjo tik viena kategorija (nors joje kaip ir kitose nominacijoje basketnews nedalyvavo) ir kas joje laimės. Skaitau dabar, kas gi toje kategorijoje laimėjo:

"Geriausiu žiniasklaidos projektu internete tapo antrus metus sėkmingai gyvuojanti pirmoji Lietuvoje televizija internete „TV3 Play“."

Pirma ir paskutinė reakcija: hahahahaha. Tinklalapis, veikiantis ant seno kaip pasaulis flasho (kas reiškia kad per telefonus, ipadus ir panašius gėrius jūs ten nieko nematysit) IR (pataisykit jei klystu) nerodantis TV3 transliacijų tiesiogiai. Kuo jis tada geresnis už LRT mediateką ar lryto TV internete? Kuo jis skiriasi nuo tokio kenkėjo kaip filmai.in?? 

Aj viena smulkmė – TV3 buvo vieni iš logino rėmėjų.

 

Juokai.

M su mama žiūri teliką. Klausiu jos:
- O tu juk niekam nemeluoji?
- Tėtukui tik meluoju.
- O tai kodėl?
- Na pas močiutę Dalią prisižiūriu "Moterys meluoja geriau" ir meluoju.

 

M ateina ir sako:
- Tėti, sukišk man į kelnes maikę
Pasižiūrėjau ir pasirodė, kad pėdkelnes atvirkščiai užsimovė:
- Tai, kad tu pėdkelnes atvirkščiai.. - čia pamatai, kad viskas gerai - ai ne... gerai viskas.
- Tai ką, tėti? Apsijuokei?

 

Šeimoje ginčas - kas eis pasiimti sūnų iš darželio... Vyras:
- Aš tau kailinius dovanojau?
- Dovanojai.
- Aš tau žieminius batus iš Italijos dovanojau?
- Dovanojai.
- Vat ir eik sūnaus.
- O kodėl ne tu?
- O kaip man eit? Su kojinėm ir skutimosi putom bl?

 

Dzentelmenas sedi klube ir skaito laikrasti. Uz lango girdeti surmulys. Dzentelemenas patarnautojui:
-Kas ten vyksta, Berimorai?
-Pederastai, sere. Demonstracija.
-Ko jie reikalauja?
-Laisvos meiles tarp tos pacios lyties asmenu.
-O ka, dabar yra kokiu nors kliuciu?
-Ne, sere, jokiu.
-Tai ko jie kelia triuksma?
-Pederastai, sere...

 

Butkevičiaus citata (tikrai juokinga): "Kai pernai gruodį buvo sudaryta ši Vyriausybė, pasielgėm labai išmintingai, nesivadovavom rinkimų pažadais, o sudarėm darbo grupę, kad ji pasižiūrėtų, kokia padėtis mokesčių srityje, ką joje reikėtų pakoreguoti."

 

Įvažiavo senukui su Zapu galan naujųjų rusų mersas džipas.
Išlipa kvadratiniai 5 2x2 su treningais. Prieina. Senukas ir klausia:
-O ko jūs visi su sportine apranga?
-Mes sportininkai!
-A, nu tada "startas"! - sako senukas, traukdamas šautuvą iš po sėdynės...

 

Žmona vyrui:
- Na, bet tu ir nevykėlis! Jei būtų nevykėlių pasaulio čempionatas, tai tu užimtum antrą vietą!
- Na, na, o kodėl jau ne pirmą?
- O todėl, kad tu NEVYKĖLIS!!!

 

- Joške, ar žinojai, kad Chaimas pederastas?
- Ką, pasiskolino pinigų ir neatidavė?
- Ne. Gerąja to žodžio prasme...

 

Kaip gi angliškai bus, jei išvertus gauname „nauja pakurti“?

 

Norint pasiųsti ginekologą, pakanka pasakyti - "eik dirbti"

 

Moteris, kuri autobuse užimdavo per dvi vietas, po mirties pateko ir į pragarą ir į rojų 

 

Paulius Ambrazevičius: Sulaikė Arkikatedros kunigą su narkotikais. Aš ir galvoju, ko jis į tas plotkeles deda, kad davatkos taip noriai kramto.

 

Vaizdai.

 

Kartais viskas būna labai taiklu ir teisinga:

 

Ar žinote, kuri mergaitė rankose laiko JAV draudžiamą daiktą? Atspėjote, knygą "Raudonkepuraitė", nes ji nešė močiutei krepšelį, kuriame buvo ir vyno butelis.

 

Juodas humoras. Nuspalvinkite:

Aludarių Taurė 2013

 

Ar žinote, kad Lietuvoje vyksta toks renginys kaip Aludarių taurė? Realiai dalyviams yra tik vienas reikalavimas - "pateikti galima tik savo individualiai, grupėje ar įmonėje virtą alų. Kartu su alumi reikės pateikti atspausdintą receptą". 

Abejoju ar kada šiame renginyje sudalyvaus didieji Lietuvos aludariai. Ir ko gero ne tiek dėl receptūros atskleidimo, kiek dėl baimės užimti žemas vietas. Visi, kas yra ragavę mažųjų ar naminių aludarių alaus tai supranta. O būtų visai įdomu.

Maisto ir gėrimų vertinimas šiek tiek primena dailiojo čiuožimo vertinimą. T.y. yra aiškūs visiems parametrai, bet lieka dar šiek tiek erdvės subjektyvumui. Čia ne lenktynės kur laimėjimo teisėjai praktiškai neįtakoja. Čia mano asmeninis požiūris į tai. Tik to nereikia suprasti, kaip priešiško nusiteikimo. Aš labai džiaugiuosi, kad Lietuvoje vyksta toks renginys kaip Aludarių taurė!

Na o dabar prie uodegos pakėlimo. Šiemet ir aš pateikiau du savo alus komisijai. Tiesa sakant, visai neplanavau dalyvauti ir tik Jonas įtikino, kad dalyvauti reikia. Kartą pradėjęs negali sustoti, tai dabar ir kitamet reiks dalyvauti. Visai nesitikėjau kažkokių geresnių rezultatų, bet... visi rezultatai viršijo bet kokius mano lūkesčius. Iš viso buvo 11 kategorijų. Mano alus buvo "Šviesiųjų elių" bei "Porterių ir Stoutų" sąrašuose. Stoutas "Paskutinė žiema" užėmė antrą vietą iš 7, o "nuoPO" pirmą iš 11. Manau, kad rezultatas puikus. Beje antrasis alus atsirado, kai du draugus mokiau alaus virimo pagrindų.

Manęs vis dar draugai paklausia ar alų verdu iš miltelių. Tie, kas nežino, tai alų verdu tai, kaip alus turi būti verdamas, o ne taip, kaip lengviausia. Taip pat visiems sakau, bet parašysiu dar kart - jei nuspręsite, kad norite labai skanaus, o svarbiausia savo alaus, visada kreipkitės ir padėsiu pradėti. Deja yra vienas šalutinis poveikis - parduotuvėje atsistoję priešais alų nežinosite ką daryti, nes nebesinorės nei to, nei to, nei to...

Brewdog Punk Ipa

Brewdog Punk Ipa

Norite kambario kvepiančio taip, kad belieka tik kvėpuoti pilna krūtine? Skonis man skystokas pasirodė, bet kvapai, kvapai...