Švyturys 20 statinių

Švyturys 20 statinių

 

Man džiugu kaskart, kai pamatau naują lietuviško alaus butelį. Na gerai, ne butelį, o tiesiog kai pamatau, kad kažkas keičiasi, stengiasi, kuria. Šitas alus visų pirma įdomus tuo, kad brandintas viskio statinėse. Tai tikrai persidavė skoniui. Nesu didelis alaus aprašinėjimo, alaus aromatų skaidymo specialistas, todėl to ir nerašysiu. Manau svarbiausi klausimai - ar pirkau, ar likau patenkintas, ar pirksiu dar, ar verta pirkti?

Ar pirkau? Taip, pirkau. Mokėjau beprotiškus 20 Lt. Šiaip nebūčiau pirkęs, bet mano džiaugsmas matant eksperimentus nurungė skaičius. Pirkau vieną butelį, nes daugiau neparagavus pirkti mažai kas drįstų.

Ar likau patenkintas? Likau patenkintas, kad paragavau pirmojo tokio lietuviško alaus. Tačiau jei kalba būtų apie skonį - nieko nuostabaus neradau. Negaliu aikčioti iš džiaugsmo.

Ar pirksiu dar? Tiesa sakant, jei tas alus kainuotų iki 5 Lt, nusipirkčiau dar pora tik tam, kad galėčiau užtvirtinti skonį. Dabar gi tikrai daugiau nebepirksiu. Kaina neproporcingai didelė.

Ar verta pirkti? Ne. Trumpai atsakymas būtų toks. Kai tik sužinojau jo kainą - sakiau, kad jo neišpirks. Galbūt suklysiu, bet iki dabar jo pilnos lentynos, o didžiausia reklama jau praėjo...

Palikite komentarąKomentarai
 • Girtuoklis

  ŠŠŠvyturys yra iš vis ne alus tai yra paprastas ir prastas alaus gerymas... jau greitu laiku juos privers ant butelio rasyti, kad tai ne alus, o tik technologinis alaus gerymas... nu visiskas nuodas.

 • TAS

  taigi čia švyturys, skonio gero ar kažkokio išskirtinio ir nereikia tikėtis. švytyrio tik apipavidalinimas, butelis būna gražus, bet vidus praktiškai visų rūšių vienodas ar bent panašus.

 • Marcius

  Draugas man Kalėdom ieškojo. Sakė niekur Vilniuje nerado, ir pardavėjai sakė, kad jau viskas išpirkta. Teko kažkur Riešėje pirkti.

  Arba iš tikrųjų išpirko, arba nemoka ieškoti :)

 • Anas

  Vilkmerges jauno derliaus, brangus, bet ant ragavimo, patiko.

 • na

  uzvakar druskininkuose maciau dvi dezes:)niekas neperka:)

 • Asusis

  Mačiau vynotekoje, bet kad 20lt už bonkę anys nori :(

 • Darko

  Kur jo pilnos lentynos? Paragaučiau ir aš :)