SEB banko nesąmonės

Eilinį kartą gaunu tokį laišką:

Norime Jus informuoti, kad spalio 24 dieną (sekmadienį) bus vykdomi SEB
banko informacinių sistemų profilaktiniai darbai, todėl sekmadienį – nuo
spalio 24 d. 00.00 val. iki ) 08.00 val. nebus galimybės naudotis SEB banko
paslaugomis internetu, telefonu ir mobiliuoju telefonu. To pasėkoje neveiks
ir bank link paslauga.

Nė vienas kitas bankas nesiunčia tokių laiškų ir sugeba užtikrinti nenutrūkstamą veikimą. O šiam bankui nusispjauti ant klientų ir ant kitų įmonių. Jie leidžia sau neveikti tai parą, tai visą savaitgalį, tai vėl para...

Palikite komentarąKomentarai
 • tomas1

  jau taip ir darau turiu dabar kelis litus ir laikau kojineje, bet tada tirpsta zalciai vel beda

 • 2 tomas

  o ko tu tikejaisi? kad pelno siekianti organizacija uz dyka blokuos/atblokuos visokiu issiblaskeliu korteles? reikejo neblokuot, gal butum gaves zinute uz valandos, kad jiems ubagams esi skolingas visa kredito limita. pabandyk iseit i kita banka, pvz ta, kuris apmokestina saskaitos likucio perziurejima bankomate.

 • tomas

  seb dar turi daug privalumu, pameciau kredito kortele, uz uzblokavima 30 litovcu, po to zinute uz pusvalandzio, kad jau jiems ubagams esi skolingas 30 litu, po to uz savaites laiskas, kad tu sioks anoks, niekad niekur negausi kreditu , davai grazink skola, nes mes adiduosime tave anstoliams ir . tt. net isireminau tokius laiskus ir ant sienos pasikabinau, kad ne duok Dieve ui su kuo turi reikala ir niekad niekam patariu neprasidet..

 • karolis

  cia is tos serijos, kodel maxima nedirba visa para, man alaus reikia 3val. nakties :)

 • jo

  kaip sakant visiems geras nebusi, vieni pyksta, kad neinformuoja, kiti - kad informuoja. Man geriau jau, kad informuotu kada neveiks, kad galeciau susiplanuot darbus negu kad priesingai. tai jei pakeitimu pobudis toks, kad Negalima leist naudotis kol nebus pabaigtas diegimas, duomenu konvertavimas ir t.t. tai ka siulai daryt?

 • Giedrius

  Neveiks 8 val nakti nera tas pats, kas neveiks visa para.

 • nuolaida

  Sutrikimai - nelygu neveiks niekam visą parą

 • Auris

  Na SEB\'as vis dar bando nauja branduoli diegtis. Projekto terminas jau 3 kartus nusikele regis. O branduolio diegimas matyt labiau itakoja sistemos neveikimui.

 • prosyger

  Vidmantai, kartais tikrai bumbi ne ten kur reikia. Galva duodu nukirsti, kad riebiai keiktumeisi, jei del sistemos spragu ar sutrikimu atsitiktu kazkas tikrai blogo, o dabar gi gavai mandagu ispejima, zinai is anksto apie galimus keblumus.

 • petriukas

  irgi nematau cia didziulio blogio ir diskomforto, ypac jeigu darbai vykdomi nakties metu.

 • pow

  na tik nereikia čia pykti, ir kitur taip būna, na gal šiek tiek švelniau. Žiūrėk, kas Snore parašyta(beje, darbo dieną!):

  „Informuojame, kad dėl atliekamų programinės įrangos keitimo darbų 2010 m. spalio 19 d. nuo 4.00 val. iki 13.00 val. galimi laikini elektroninės bankininkystės sistemos „Bankas internetu+" sutrikimai.“

 • Giedrius

  Kiek kartu tikrinai kitu banku veikima istisa para? Nakti? Tai, kad nesiuncia nereiskia, kad nera.

  Viskas cia normaliai. Jei neklystu, kai DNB keite savo IS, irgi neveike gal 1 diena.