Cookie Consent by TermsFeed

Rinkimai ant nosies

Kasmet pagalvoju, kad eičiau į rinkimus. Ne, nesu toks naivus, kad galėsiu viską sutvarkyti ir padaryti. Visų pirma tam, kad maksimaliai viešinčiau viską. To laaabai trūksta.

Yra seimo narių puspročių arba nevispročių. Kitaip jų tikrai negalima pavadinti. Gargžduose vėl kandidautuos Petras Gražulis. Aš ne medikas, bet man atodo, kad jam reiktų gydyti galvą priverstiniu būdu. O jau Seime šiam žmogui tikrai ne vieta. Gal pagaliau atėjo laikas jo nerinkti?

Štai Paulius labai tiksliai ir aiškia iviską surašė:

Gražulis vėl kandidatuoja į Seimą Gargždų vienmandatėj. Patekęs į Seimą jis vėl nebaudžiamas keliasdešimt kartų viršys greitu iš Latvijos įmonės "nuomoto" visureigiu, laipios per barikadas, siūlys civilzuotame pasaulyje nesuvokiamaus įstatymus ir jų pataisas, po Seimo patalpas šmirinės kokios nors bulvarinės televizijos laidos užsakymu, proteguos savo koldūnų verslą ir užsiims kitokiais šūdniekiais. Gargžduose jis turi konkurentų (įskaičiuojant ir konservatorę Agnę Bilotaitę, kuri tikėtina, turi savo resursų), bet jeigu norim, kad rinkimai ten vyktų nuožmiai ir Petras nebeįlįstų į Seimą, galima rinktis ir kitą kandidatę - Nijolę Katkienę. Aš savo 39 litus jau pervedžiau, galit prisidėti ir Jūs. Jeigu nieko ir nepavyks, vis tiek galimas rezultatas bus vertas pastangų, o jų čia reikia tiek nedaug. Visa informacija čia:

Padėk įgyvendinti NIJOLĖS KATKIENĖS rinkimų kampaniją - prisidėk 5/10/20/39 LT pervesdamas juos į NIJOLĖS KATKIENĖS rinkimų sąskaitą LT594010040200453021.

Tavo bokalas (ar du) neišgerto alaus - mums didžiulė pagalba :) AČIŪ!
________________
Nijolė Katkienė (Monikos, Jolitos ir Marijos mama) šiais metais nusprendė, kad užteks klausytis pažadų apie rojų po 10 dienų ir keliatūkstantinę minimalią algą mažiau nei po metų, ir iškėlė savo kandidatūrą į LR Seimą 31 numeriu pažymėtoje vienmandatėje Gargždų rinkim

ų apygardoje.

Kandidatė sako - pokyčių reikia, tačiau norint jų, turim kryptingai dirbti ir pamažu siekti savo tikslų.

Kodėl tu čia ir ko tavęs prašome? Prisidėti prie kandidatės rinkimų programos pinigine parama - mums svarbus kiekvienas litas (tačiau aukoti galima ne daugiau kaip 39lt, jei aukotumėt po daugiau, reiktų tai deklaruoti ir tvarkytis visokius popierius, vis gi, jei sutiktumėt skirti mūsų kampanijai didesnę sumą - pasikalbam).

Stoti prieš 7 partijas ir jų kandidatus - rimtas iššūkis ne tik kandidatei, bet ir jos komandai - penkiems jauniems žmonėms, nė karto nesusidūrusiems su politika. Tad padėkit mums įgyvendinti mūsų iššūkį ir įrodyti sau ir visiems, kad noras, entuziazmas ir kryptingas darbas gali daug - net nugalėti politikos vilkus, įpratusius tik gąsdinti, žadėti neįgyvendinamus dalykus, gražiai šypsotis prieš žurnalistus ar rėkauti ir šokinėti per tvoras (taip taip - stojam prieš patį Petrą Gražulį, tad jėgų tikrai prireiks).

Savo piniginę paramą galite išreikšti pervesdami lėšas į specialią Nijolės Katkienės rinkimų sąskaitą:
LT594010040200453021

Visad laukiam norinčių prisidėti prie kampanijos įgyvendinimo - rankos ir galvos visad neprošal :)

Susitiksime spalio 14 d. LR Seimo rinkimuose - būkim aktyvūs ir balsuokim atsakingai! Iir aišku, už mūsų kandidatę :)
https://www.facebook.com/events/454810464540264/
Aš irgi pervedžiau pinigų šiai kandidatei.

Palikite komentarąKomentarai
 • aga

  Na va, ir išsiaiškinome, kiek Katkienė žinoma ant Gargždų :) O dabar visi bėgsime balsuoti už Agnytę, kad tik ne Petras su Gargždais būtų siejamas.

 • petriukas

  jo uspaskicchhhas tikrai super herojus

 • Bronius Dzukas

  balsuosiu uz tuos, kurie daugiausia pazades ir duos paprastiems zmoniems, o tai kol kas gali padaryti tik uspaskichas. Jis malacius, kad rodo kubliui ir jo vagiems spygas, matosi kad darsus ir sazinigas zmogus. Alternaytva butu paksas, bet jis per daug santurus.

 • aga

  Andriau, jei rinktų tik Gargždai, tai Gražulis niekada nebūtų laimėjęs. Bet renka aplinkiniai kaimai, kuriuose gyvena apie 75 procentus visų rinkėjų.

 • Andrius

  Gražulis manau laimės. Kokie žmonės, tokie ir jų atstovai. Gargždai yra prakutęs, tačiau periferijos miestelis. Senų liūdnų apatiškų žmonių netrūksta. Puiki dirva populistams.

 • lina to aga

  na, matyt, tau labiau žinomi, kitam mažiau žinomi :)

  man tikrai Katkienė labiau žinoma nei Vasylius ar Stankaitienė

 • Ta meška

  http://www.aina.lt/laisvalaikio-naujieno...

 • aga

  Lina, mačiau aštuonių žmonių sąrašą (be Skliančiuko). Visi kiti tikrai geriau žinomi. Be to, Šakinienė, Vasylius, Skarbalius taip pat ne iš mėnulio atkeliavo, o yra tos savivaldybės gyventojai. Kaip ir sakiau, Katkienė - tai ne alternatyva Gražuliui, o tiesiog avantiūra. O su avantiūrom neverta gaišti laiką, nes tada tikrai Petras laimės :)

 • lina to aga

  aga, tu rimtai sakai, kad mažiausiai žinoma, kandidatų visų sąrašą matei bent..?

  dar pasakyk, kad kas nors žino Sklančiuką (kuris pagarsėjęs tik tuom, kad su Pinkevičium žemes neteisėtai pasisavino ir už tai teisman papuolė)?

  paprasčiausiai, skiriasi kandidatų auditorijos. o tai, kad kažkas garsiau rėkia, nereiškia, kad yra daugiau žinomas.

  dėl kilmės - nemažai rinkėjų rajono pabrėžia, kad nėra už ką balsuot - kam atiduot svetimiem atstovaut rajoną? o jei jau renkam savo rajono atstovą, tai ar neturėtų jis būt susipažinęs su rajonu, rajono problemom ir stiprybėm?

  už partinius kandidatus ir partines simpatijas galima balsuoti pagal daugiamandatės sąrašus, todėl tikrai vienmandatėje turėtume rinkti savo miesto ir rajono žmogų.

  kaip bebūtų, parodys viską tai, kaip kandidatei pavyks surinkti parašus, kad galėtų dalyvauti rinkimuose, ir kaip pasiseks rinkimuose.

  p.s. tai, kad Bilotaitė jau keli metai važinėja po kaimus ir žada aukso kalnus, nereiškia, kad ji siekia kažką keisti ar tuos pažadus išpildys

 • aga

  Lina, dirba savivaldybėje ir važinėja po įstaigas - tai kas ją žino? Tų įstaigų dirbantieji. Ir kiek tokių yra? Geriausiu atveju pora šimtų iš 41 tūkstančio rinkėjų. Jei tikrai nori kažką pakeisti, tai reikia pradėti dirbti ne likus porai mėnesių iki rinkimų. Iš visų aštuonių dabar pasiskelbusių kandidatais Gargžduose ji tikrai yra mažiausiai žinoma. Be to, kokia nauda iš kilmės? Tai padaro žmogų geresniu ar protingesniu?

 • lina

  tai kad Katkienė rajone gana gerai žinoma - dirba savivaldybėje, dažnai važinėja po aplinkines gyvenvietes, tikrina įstaigų veiklą, tai, kad vienas žmogus pirmą kartą girdi, nereiškia, kad nežinoma.

  Be to, ji kilusi iš Gargždų, visa šeima ten gyvena. Tik tiek, kad ne partinė

 • just

  nesuprantu koks tikslas traukt kažkokią net vietiniams nežinomą "tetą" ir bandyt rinkimuose prastumt.. Jei vienintelis tikslas Gražulį nusodint, tai gi yra stiprus konkurentas - Bilotaitė, tai geriau paragint visus už ją balsuot, nei kad bandyt kažką nuo nulio pakelt..

 • Raminta

  T\'sakant: koks šeimininkas, toks ir šuo.

  Aš niekaip negaliu suprasti, kas, be šeimos narių ir draugų, galėtų rinkti tokį nevisprotį, be pagarbos kitiems gyslelės, atstovauti tautai. Aš jo nei vieno interviu nesu girdėjusi be pakelto balso.

  Bet jeigu jį visą laiką išrenka, tai, reikia manyti, kad tokiai tautos daliai - tokio ir reikia.

 • aga

  Gyvenu Gargžduose. Šitą tetą dabar pirmą kartą išgirdau. Galima sakyti, kad tie 39 litai išmesti tiesiai į balą. Gražulis su Bilotaitė Gargžduose juda visus keturis metus po praėjusių rinkimų, tai toks "pilypas iš kanapių" neturi prieš juos jokių šansų. O tas "nė karto nesusidūrusiems su politika" tik parodo, kad absoliuti avantiūra. Gal pradėti reikia nuo savivaldos rinkimų. Kaip dainoj, jei nori keist pasaulį, tai pirmiausia keisk save.

 • alu

  kaip žinot, kad nebus nuo vilko ant meškos?