Cookie Consent by TermsFeed

Premijos krepšininkams

Kartais man atrodo šiek tiek juokinga, kai pradeda dalinti pinigines premijas krepšininkams už medalius. Visa spauda skaičiuoja, o realiai gaunasi po 15 000 Lt kiekvienam. Ko gero visi jie uždirba tiek, kad šie pinigai jiems nebus ta tikrai pastebima suma. Todėl pagalvojau, kad 100 kartų geriau būtų skirti šiuos pinigus skulptūroms.

 1. Tai išliekamas dalykas, pažymintis istorinį krepšinio įvykį
 2. Prie jos nurodytos viso trenerių štabo ir krepšininkų pavardės ne tik įamžins, bet ir leis po 20 metų kitiems prisiminti ar sužinoti.
 3. Moralinis pasitenkinimas krepšininkų ir personalo būtų daug daug kartų didesnis nei dabar.
Palikite komentarąKomentarai
 • A.N.Onimas

  premija - tai padėka, pagarbos ženklas. Gražu būtų, kad visi pasielgtų kaip Linas...

  O šie metai buvo nepaprasti krepšinyje - tad kodėl nepadarius proginės monetos? Žymiai geriau būtų :)))

 • Vaidas

  Gal vienam krepšininkui suma bus nelabai didelė, gal kitam visai normaliai... ne dydyje esmė pagrindinė. Būtų galimybės, būtų galima daugiau duoti. Esmė yra pats faktas, kad premija yra duodama, o ne požiūris - "jūs šaunuoliai - ačiū, bet mes jums už tai nieko neduosim.."

  Be to pvz. Kleiza premiją skirs labdarai ar ten kokiam savo fondui...

  o dėl skulptūros, tai pritariu Dariaus nuomonei.

 • smalsutis

  cia dar ar kiekvienas kasioras noretu, kad jo skulptura stovetu salia Abonento , AMB ar kokio Navicko? Bapkes yra bapkes , noriu geriu noriu valgau noriu zmonai brilikus nuperku. Beto visa vasara buti artistu /cirkinnku uz dyka , ka as zinau, o kodel ne geriau Majorka su bambaliu rankoje ?

 • Darius

  jei kiekvienam didesniam laimejimui statyt, tai galima per desimtmeti pristatyt tiek, kad praras jos savo verte ir niekam taps nebeidomios. Be to, zinant musu valdininku nerealius sugebejimus plauti pinigus per viska, kas susije su zodziu "statyti", sis reikalas taptu dar labiau abejotinas...

 • m.koš

  jioo. skulptūros. visa pakrantė geležinių vamzdžių, po vieną kiekvienam nusipelniusiam :>

 • treinia

  krepsininkams gal ir nera didele suma, bet personalui manau, kad tai butu neblogas finansinis pasitenkinimas/uzdarbis ( jei jie ne gauna premiju uz krepsininku pasiekimus)

  Vis prisimenu juokinga kazkieno pasakyma del Delninkaicio derybu su PAOK del 100k $ ( tie negali jam moket daugiau) - " 100k $ tai bedarbio pashalpa Lietuvos rinktines zaidejui"

  O paprastiems zmonems 100k $ tai daug ar mazhai metams?