Prekybos centrai

Vakar teko apsilankyti Akropolio Maximoje ir Šiaurės miestelio Rimi. Maxima turi greito aptarnavimo kasas, o Rimi - kasas nėščiosioms.

Deja, bet yra daug žmonių, kurie nesupranta ką tai reiškia, o prekybos centrai jiems nė kiek nepadeda. Rimi iškabintas ženklas palubėje, gerokai prieš kasas ir jį pastebėti gali nebent pačios nėščiosios. Maxima greitojo aptarnavimo kasas įrengė labai super - jos aiškiai išskirtos, visur kur įmanoma parašyta, kad iki 7 prekių.

Kadangi Maximoje pirkau tik dvi prekes, atsistojau į greitojo aptarnavimo kasą. Suskaičiavau prekes dviejų prieš mane stovėjusių žmonių ir vieno už. Taigi pirmoji moteris pirko 10 prekių, po to pagyvenusi pora 19, o trečias pirkėjas 9 prekes. Na jei iki 7 prekių, tai iki septynių ir tą turėtų pardavėja priminti pirkėjams, ypač tiems, kurie perka 19 prekių. Bet čia jau daugiau pirkėjų problema, nes nepamatyti užrašų tikrai neįmanoma.

Rimi nėščiosioms skirtoje kasoje joms aptarnavimas yra be eilės. Be eilės prei tų kasų neįmanoma prieiti, nes kai žmonės susikrauna ant prekystalių prekes, jiems tikrai nėra kaip pasitraukti, o nėščiosioms iš šono prieiti nėra jokių sąlygų. Viena nėščioji priėjo prie paskutiniojo, parodė ženklą ir jis j praleido, priėjo prie kito - tas apsimeta kad nieko nežino ir jam px. Ji jam 3 kartus pakartojo, bet jam tikrai px. Taip irliko stovėt, viena vieta arčiau eilėje.

Taigi, jei jau daro spec. kasas, tai parduotuvių darbuotojai padėkite tai suvokti pirkėjams, o valdžia tegu padaro taip, kad tos kasos tikrai virstų kasomis, kuriose galima pasinaudoti savo privilegijomis. Pvz. pamato su mažiau prekių - be eilės. :)

Palikite komentarąKomentarai
 • Nickas

  Nachalai tie, kurie eina i greito aptarnavimo kasas su pilnais vezimeliai. Negaliu pakest, grr. Buciau drasesnis - apspjauciau nugara priejes

 • Vitalija

  Vakar buvau MAXIMA Ukmerges g. girdejau per garsiakalbi, kad yra kasa nescioms...jie rupinasi mumis :)

 • Ro

  prie parduotuviu vietos neigaliesiems taip pat uzimtos nemokanciu matyti zenklu

 • eZiLKA

  Matydamas kad priešais mane turi daugiau prekių nei parašyta nagla roža lendu i priekį be eilės. Jei rpadeda burnoti siunčiu nx ir parodau ženklą.

 • urokas

  aš kadais visas didžiąsias parduotuves straipsnį sudirbau :D bet nepriko, deja, niekas jo :D

 • bicas

  klausyk, ar tave pavasaris veikia, bet tokius verkianciusirasus pradejai talpinti

 • one

  Aš irgi bandžiau parodyt ir paaiškint porai, kuri perka 15 prekių, kad čia kasa iki 5 prekių (tada buvo iki 5). Jie suskaičiavo, savo juk čia tik keliomis prekėmis daugiau ir taip daro visi, kodėl mes negalim. Manęs nepalaikė niekas. Net kasininkė. Nesimušiu gi su jais. Iš kasos taip pat nepasitraukė tik pareiškė, kad galiu eiti prieš juos. Atsakiau, kad ne invalidas aš, galiu ir palaukti. Susigėdo, bet nieko nepasakė, toliau stovėjo. Kai atėjo mano eilė mokėti, mačiau vyras su vežimėliu privažiavo, tada jau kasininkė riktelėjo.

 • vap

  Beje Maximoje (Akropolio) yra ir "tėvelių kasos" ar kažkaip panašiai (šalia express kasų iki 7 prekių) yra mėlynas ženklas - tėvam su vaikais iki 3 metų. P.s. reikia ne tik personalo pagalbos, bet ir pačių pirkėjų. Prieš savaitę apsilankiau Maximoj ir prie express kasos privažiavo moteriškė su vežimėlių prekių. Prie jos priėjo vyriškis iš gretimos eilės ir parodė ženklą. Ji pasuko į gretimą kasą ir po to jei tik kas artindavosi su daugiau prekių pirma lėkdavo ir rodydavo ženklą. O kai vienas neklausė, tai tokių rodytojų atsirado gal 4. Tai dauguma ir laimėjo.