Cookie Consent by TermsFeed

Tekstai: Muzika ar grožis?

Lietuvos muzikinė rinka per maža. Per mažai čia grupių, grojančių kiek kitokią muziką. Gerai Rusijai, kur visišką šlamštą grojanti grupė gauna pinigų, kurių pragyvenimui užtenka. Lietuvoje kiek kitaip. Yra ribotas kiekis kėdžių, ant kurių nori susėsti kuo daugiau grupių. Jos stumdosi, nors dažnai to nenori pripažinti. Užsiimti gerą kėdę - tai gauti daugiau pinigų.

Štai ir bando kiekvienas savaip verstis. Vieni vis groja savo muziką visiškai nekreipdami dėmesio į aplink besikeičiančią audotoriją, kiti neriasi iš kailio. Bene pats pigiausias būdas - nusirengti. Pries kelis metus tai buvo naujovė, o dabar... dabar niekas nebesibaisi tokiais dalykais, tačiau tikiu, kad pardavimai pakyla. Kažkada, nebežinodama kaip susidrąžinti populiarumą, net ir Džordana Butkutė arvirai demonstravo savo nuogą krūtinę. Jai padėjo realybės šou "Akvariumas". Mūsų moterų kreišinio rinktinė ir ta fotografavosi visa nuoga, kiek pridengdama pačias intymiausias vietas. Pavėluotai į traukinį įšoko Mango merginos. Nusifotografavo nuogos albumo viršeliui. Dirbtinai (turbūt su prodiuserių pagalba) į spaudą patekę straipsniai apie tai, kažkiek pakėlė albumo reitingus. Vis dar iš inercijos populiarios grupės dainos tempia paskui save pinigų maišą. Bet jaučia grupė, kad kažkas ne taip. Šio savaitgalio žurnale - pusnuogės Mango merginos apsirengusios sportiškai. Vėl bandoma pigiai užsidirbti populiarumą. Ar tame slypi grupės variklis? Kažkada su "laisvo elgesio" merginomis nusifotografavę Bavarijos "berniukai" vienoj laidoj prasitarė, jog to daugiau nebebus. Per daug skaudu artimiesiems buvo. Juk jie net nebuvo nuogi.

Gaila, kad daugelis supranta tik seksualių merginų ar vaikinų muziką. Jei tą patį grotų paprastas Lietuvos kaimo vyras - niekas jo nesiklausytų. Tai ką perkame ir klausomės: muziką ar grožį?

Palikite komentarąKomentarai
  • dimitrijus

    as myliu grupe mango

  • dimitrijus

    as myliu grupe mango