Lankytojai

2007-03-26 15:51
Niekaip negaliu suprasti vieno dalyko. Jei svetainės pavadinimas yra basketnews.lt, tai kodėl daugiausiai lankytojų, atėjusių per Google paiešką, ieškojo būtent „basketnews.lt“?

Kodėl ieškant išmeta pirmoje pozicijoje aš nesistebiu, stebiuosi žmonių sugebėjimais ne surinkti adresą laukelyje, o ieškoti per Google.


 
Komentarai
2007-10-23 08:48 Virgis
VolkHan ir bevardi yra beveik teisus. Tik kad adresai vis tiek islieka istorijoje, bet ju nesimato Address linke, ir sefas nepastebes ju is pirmo zvilgsnio. Bet pastebejau keleta dalyku. Kartais buna, kad surinkus svetaines adresa, tipo jo neranda ir automatiskai ismeta tave i google. Ten lygiai tokis pat adresas, kaip ir as suvedinejau. Paspaudi google nuoroda ir svetaine atsidaro.
2007-06-14 11:56 bevardis
Buten! As irgi taip darau... labai patogu. Tik kad sefai visiskai neuzpelenguotu, reikia paskui ir history istrint... :-)
2007-06-12 17:04 VolkHan
pavėlavus rašau, bet tik dabar aptikau šitą tamstos kampelį. viena pažįstama man išaiškino, kodėl taip daro. mat įrašius basketnews.lt į google, šito adreso nelieka istorijoje. mol viršininkai nieko kito neveikia, tik eina per kompiuterius ir su pele spaudžia ant browser'io laukelio adresui, kad pažiūrėtų, kur darbuotojai lankėsi :)
+   Vardas:
Url:
El. paštas: Nerodoma.
Įrašykite tik tuo atveju, jei norite, kad informuotų apie naujus komentarus po šiuo įrašu.
Komentaras: