Cookie Consent by TermsFeed

Kodėl Lietuviai ploja lėktuvuose? Todėl, kad taip reikia!


Foto: oatsy40

 

Kartais taip jau būna, kad yra mintis, bet vis reikia spyrio į pasturgalį. Juo tapo visiškai bevertė apklausa (arba jos dalis) - kodėl žmonės ploja nusileidus lėktuvams.

Aš be apklausos galiu pasakyti, kad ploja tik pigiuose skrydžiuose, nes jais skraido ryški dauguma Lietuvos žmonių. Jai skraido žmonės, kuriems kelionių neapmoka įmonės ir nesiuntinėja pastoviai į komandiruotes. Gavę paragauti mėgstamo retai vartojamo maisto - jūs džiūgaujate. Ragaudami tą gėrimą kasdien - ilgai džiūgausite?

Į visą tą plojimą žiūriu kaip į savotišką atrakciją, kuria išsiskiria Lietuva. Gal dar kokia šalis.

Juk turistai į šalį važiuoja pamatyti ar išgirsti to, ko kitur nėra. Gėda prieš juos? Kažkada vienas garsus Rusijos dizaineris pasakė, jog Lietuva išsiskiria ant visų parduotuvių durų nurodytu darbo laiku savaitės dienomis. Niekada apie tai nepagalvojote, tiesa?

O ar jums gėda ploti po spektaklio? Tai kodėl susiraukusiems, apie save per gerai manantiems, ponams yra gėda ploti lėktuve? Visi ploja gerai darbą atlikusiam aktoriui pilotui. Ar tai blogai?

Žinote tokį juoką: „Kai Kalnietis meta tritaškį, kažkur miršta kačiukas“? Ar tikrai tas kačiukas miršta kai suplojate lėktuvo pilotui ir/ar personalui?

Palikite komentarąKomentarai
 • Jurgis

  Labai daug klaidingu prielaidu. Ir pilotavimo palyginimas su teatro spektakliu?! hmm...

  Skraidau pakankamai daznai, kad galeciau drasiai teigti jog avialiniju pigumas neturi jokio rysio su plojimais. Bet ploja tikrai tiks skrydziuose aplink Lietuva ir is jos.

 • cv

  jeigu buna nuotaika gera - paploju, jeigu prasta - neploju, so what? nelabai suprantu kodel ta plojimo klausima is viso reikia svarstyti. Ploja visame pasaulyje zmones. Nors ir tiksliai zinau, kad pilotai to plojimo negirdi, bet kartais smagu paploti - tiesiog sau, kad kelione pagaliau baigesi ir busime isleisti i laisve :)

 • Raminta

  Plojusi esu vieną kartą - kai grįžau po 4 mėnesių į LT iš JAV.. gavosi natūraliai..

  Mano bendradarbės sūnus - pilotas (ne aktorius) - yra sakęs, kad vos tik nusileidus yra viena pavojingiausių skrydžio akimirkų.. Tuomet pilotams yra daugiausia streso ir darbo.. Bet kažkodėl žmonės mano, kad jau yra kuo džiaugtis.. pasirodo, tai pilotus netgi šiek tiek erzina :) Kai tą sužinojau - nebeploju..

 • as tai ploju kartais, nes

  tada jaučiuosi kaip filme po katastrofos sėkmingai nusileidusiam lektuvui :D bet ploju tik jei kas kitas pradeda :D visai smagu :D dažniausiai, aišku, neploju,nes pastebėjau, kad ta mada dingsta :/ o man taip patikdavo

 • Virgis

  pagal Onutę tai ir autobusų ar troleibusų vairuotojams plot reikėtų, juk gyvybė irgi nuo jų priklauso. Mašinistui, savo vyrui (jei jis vairuoja)... Kiek žinau po sunkių skrydžių (audra, vėjas ir pan.) visi ploja...

 • na

  Onute ir parase:)tas pilotas visu pirma gauna gera atlyginima ir manau jau to pakanka ,kad jis saugiai skraidintu ir keleiviu ir savo uzpakali.O ploja tikrai kaimieciai...cia is tos serijos nuvaro i palanga nusiperka alia kapitono kepure ir vaiksto krutine isputus:)

 • to Onutei

  Ziuriu praeita savaite moteriska eme buciuoti ir ploti truliko vairuotojui.. supratau, buvo patikejusi savo gyvybe. Pansu teks paploti policininkui , praeinanciam pro sali... duos i galva ar ne po to ?

 • Onutė

  As ploju ne todėl, kad retai skrendu ir tai man atrakcija, aš ploju, nes taip dėkoju lėktuvo pilotui, kuriam buvau patikėjusi savo ir artimųjų gyvybę. Juk kasininkei gyvybės nepatikiu...

 • Gaidmantas

  Taip, aš ploju tarpmiestiniame autobuse, juk taip retai važiuoju juo, reikia padėkoti vairuotojui.

 • vasia

  as ir kasininkei senukuose imusus ceki paploju, ar cia blogai. Dar taksistui nakti atvezus namo, ploju. Ir trulike ploju..ploju ploju

 • Virgis

  Neploju, bet visada padėkoju.

 • m

  ten kur pagrinde skraido verslo reikalais niekas neploja

 • Simas

  Kiek kartų skridau, tai lietuvių plojančių nemačiau. Tiesa, paskutinį kartą skridau jau senokai... Tačiau plojimus esu matęs. Pietų Korėjoje korėjietiškose avialinijose, kai pilotas gan grubiai nutupdė lėktuvą - visi paplojo, o paskui kažkodėl užleido Bethoveno "Džiaugsmo simfoniją" :) beje, pilotas atsiprašė už pernelyg grubų nusileidimą...

 • ob

  Nematau problemos paploti, ir pats paploju kai linksmesnis nusileidimas būna, arba jei ilgai skrendi, nieks gi nežino ar ploji pilotui ar iš laimės, jog jau atskridai.

  Ir beje, jei jau maišo plojantys lektuve, tai kodėl neužkliuva besistojantys, klupantys ir t.t... bažnyčioje. Jug visi primygtinai netikintys, to tiesiog nedaro. Nepatinka nesistok, nesižegnok arba neplok.

  P.S. juokas su Kalniečiu visad pralinksmina :)

 • dot

  O as netgi siulyciu eiti toliau.Kodel neploti autobuso ar troleibuso vairuotojui ,kai jis sustoja stoteleje?Kodel nepaploti kasininkei,kai ji paduoda graza?Plokime visur ir visada!Juk taip mes issiskirsime is aplinkinio Pasulio.Juk taip mums to reikia,taip truksta but pastebetiems ir kitokiems...

 • nelegalas

  labiausiai gaila tų kurie į tai žiūri su nepasitenkinimu ir šnervių rietimu į viršų. pamatai to žmogaus tikrąjį vargą ir gyvenimo sunkumą. kuo daugiau teigiamų emocijų tuo laimingesnis gyvenimas.

 • mindogas

  Kaip tik nesenai žirėjau Youtube video Italia vs Europa. Siulau ir jums pažiurėti (http://www.youtube.com/watch?v=ZAJNFoHuL...), nes ties 4 minute parodoma kad būtent įtalai linkę paploti :) Aš nieko prieš plojimą, linksma juk!