kinas

2004-10-07 22:27

šiandien visai netyčia pradėjau žiūrėti filmą „visiškas užtemimas“ (total eclipse). filmas nenaujas - 1995 m. net ir ne holivudinis, o didžiosios britanijos produktas. gal todėl jis tikrai geras. šiandien jį rodė per tv1000. manau dar en kartą kartos, tai pasižiūrėkite programą ir būtinai pažiūrėkite.

pagrindiniai herojai yra du (vieną jų vaidina leonardo dicaprio). abu rašytojai. vienas geresnis kitas blogesnis. vienas turi šaimą, kitas ne. vienas jaunesnis, kitas senesnis... bet abu myli vienas kitą.

holivudinio dicaprio fanams greičiausiai filmas gali nepatikti. rimto kino mėgėjams jis bus artimas ir išliks ilgam. tiesiog reikia pamatyti...




 
Komentarai
2004-10-13 14:23 Ultramarinas
Beje, sorrius - dar kartą patrukdysiu: Verlenas ir Rembo nebuvo ,,vienas geresnis - kitas blogesnis" - abu prancūzų literatūros klasikai:)
2004-10-13 14:16 Ultramarinas
Ei, gi tu kultinį Agnieškos Holand filmą pažiūrėjai:) O tie ,,abu rašytojai", apie kuriuos ten istorija - Rembo ir Verlenas. Rekomenduoju pasiskaityti kurį nors, o gal ir abu:) Beje, filmas tikrai velniškai geras - dar iš neholivudinių Holand laikų... Ech...
+   Vardas:
Url:
El. paštas: Nerodoma.
Įrašykite tik tuo atveju, jei norite, kad informuotų apie naujus komentarus po šiuo įrašu.
Komentaras: