Keistos įmonės

Kai prie laiptinės skelbimų lentoje randamas toks pranešimas, nedaug ką gali ir pasakyti. Aš jo nemačiau ir niekada nebūčiau pamatęs, nes skelbimų lentos neskaitau. Darbo laikas pavydėtinas. Todėl galite laišką ar kas ten bebūtų grąžinti atgal, nes jo tikrai neatsiimsiu.

Palikite komentarąKomentarai
 • re

  na nepamenu, ar tikrai su šia firmele turėjau reikalų, bet padariau išvadą, kad kai turi reikalų su ne Lietuvos paštu, tada tikrai didelės problemos atgauti korespondeciją.

  Du kartus siuntė man per kažkokią panašaus tipo kontorkę. Abu kartus jie sugebėjo manęs nerasti namie, nors kaip tyčia namie buvau. Abu kartus liepė važiuoti pas juos, pasiunčiau velniop, tad vieną kartą nusileido ir pristatė. Kitą kartą vyras važiavo pasiimti, nes ten tikrai svarbus laiškas buvo...

 • Dalius

  Hmm. gal ten turejo būti nuo 7:00 iki 18:00 ? (o antra skaičių pora pietų pertrauka ?)

  Beje, su privačiais kurjieriais ne vienu panašūs kurijozai. Prieš porą metų aš pavėlavau sumokėti žemės mokestį tik dėl to, kad "greitasis kurjieris" pas mane VMI laišką netė... daugiau nei mėnesį. Jei tiksliau kokias 6 savaitęs (tarp jų anspaudo.. ir įkritimo į mano pašto dėžutę).

 • :)

  paguglinau as. linksma firma. ypac patiko vienas komentaras apie vaziavima troleibusu :)))

  Tadas 2010-09-28 13:55:41

  UAB Megatonas yra kažkoks siaubas, kaip galima leisti įmonei taip atmestinai atlikti darbą. Manau tikrai reikia tokia veikla patikrinti. Ši imone turėtų pristatyti laiskus man į kelis adresus tačiau nei aš nei įmonės darbuotojai nera matę jokio kurjerio. Turėjau daug vargo kol atgavau laiškus kai kurių ir dabar ieškau. Paskambinęs telefonu kartą iš šios įmonės darbuotojo išgirdau : dabar negaliu pristatyti laiško važiuoju troleibusu..

 • mz

  nori įteikti su pasirašymu, matyt, laimėjo kokios valstybinės įstaigos ar įmonės užsakymą

  spėju, kad tai bus teismo pranešimas arba kokio nors kreditoriaus koks n ors raginimas :)

 • prosyger

  Beveik neitiketinas sutapimas, be va kaip tik siandien pas mus i ofiso pasto dezute ikrito laiskas su megatomo kurjeriu pasto antspaudu. Beda tame, kad adresas yra ne musu, o ant voko dar ir uzrasyta: "Klajoja jusu laiskas. Cia tokia negyvena ir negyveno niekada"

  :)

 • murmt

  Mes irgi gaunam daug tokių lapelių, tai čia nurodytas laikas paskambinti ir susitarti, kada atneš, o ne kada atvykti. Mes jau turim savo asmeninio dieduko mobilaus nr., atneša ir savaitgaliais, ir po darbo, kaip tik mums patogiau :)

 • galvazmogupuosia

  Žinau šitą firmą, Žirmūnuose. Kartą kelias dienas telefonu derinom laiką, kada galima būtų atvykti: tai man negerai, tai jiems. O esmė tame, kad laiškus rūšiuojančios moterys tenais dirba kažkokiom keistom pamainom, o kadangi tavo laišką pririša prie konkrečios moters, tai atsiimti jį galima tik tos moters darbo metu.

  Labai keistas sprendimas, kurio naudos neperkandau ;)

 • pow

  gerai, kad išvis kažką gauni... :)

  aš tai irgi gavau kažkokį lapuką kur darbo laikas 10-16val, irgi nieko gero, bet ten bent internetinis puslapis įrašytas ir telefonas :)

 • Evio

  greiciau tokios imones uzsilektu...

 • buržujus

  Haha, pagooglinus net juokinga, kaip puikiai dirba firma :)