Kam reikia Google+ jei yra Facebook?

Trumpai. Kai tik paleido Google+, iš pradžių nesupratau kam jo reikia. Juk yra Facebook! Teisybės yra, bet ne viskas taip. Facebook nieko nekeitė, neveikiantys dalykai buvo taisomi mėnesiais. Dabar gi viskas kitaip ir čia G+ dėka. Štai jau vienas pliusas.  :)

G+ iš pradžių pasirinko labai teisingą strategiją - bukai nekopijavo FB. Taip, tai socialinis tinklas, bet G+ yra mišinys FB ir Twitter. Facebook buvo skirtas draugams ir pažįstamiems, Twitter - ne draugams ir pažįstamiems. G+ padarė mišinį. Tam pasiūlė ratus. Nori draugų - susimesk juos į vieną iš savo ratų ir rašyk tik jiems. Nori visiems - rašyk visiems. Skaityk ir sek visus, kas tik dalinasi informacija. FB vartotojų didžioji dalis iki šiol nežino, kad gali skaityti ne tik draugus. Šita funkcija atsirado iš G+, bet net ir man sunku tai atsiminti. Tuo tarpu G+ tai natūralu.

Jei jums kyla klausimų kam skaityti nepažįstamus žmones, paklausiu ir jūsų - o kam jūs skaitote naujienas, žiūrite televizorių? Lygiai tas pats, tik čia milijonai mažų kanalų, kuriuos renkiesi pats. Daug žinių sužinau iš socialinių tinklų, ir ten gaunu jau prafiltruotą informaciją. Nepatinka kaip filtruoja - išjungiame tą kanalą, pasirenkame kitą.

Palikite komentarąKomentarai
 • to Karolis

  Mes laisvalaikiu gerdavom, pas Mergas eidavom pavalgyt, kase losem... na i kina. O dabar reik eit i feisbuka

 • milda

  dar verta pridėti, kad neužilgo G+ pavarys su verslui skirtais puslapiais. :)

 • miesto kaukas

  FB tikrai patobulėjo nuo G+ paleidimo. Ir tikrai gaila, kad ne visi tuos pokyčius žino. Labiausiai man pritrūksta prenumeravimo galimybės naudojimo. Daug aktyvių kituose tinkluose žmonių FB jų prenumeruoti neleidžia, o į draugus prašytis nenoriu.

 • Karolis

  daržovių ir šiaip siloso bokštai - tv, fb, g+. laisvalaikis ir tiek

 • sm

  Dar iki siolei nesuprantu, kam tie face base, twitteriai, googliai pliusai.. norint turet savo ziniarasti, turek.. nulis.lt. Kam dar registruotis i kazkokia tai terpe ir ten makaloti?