Cookie Consent by TermsFeed

Kaip VSA nenori klientų ir dirbti nenori ir... ko čia trukdote?

Prisiruošiau pagaliau užsisakyti šiukšlių išvežimo paslaugas. Nesigilinkime kodėl nepadariau to iki šiol.

VSA puslapyje radęs užsakymo formą labai apsidžiaugiau. Užpildžius parašė, kad su manimi susisieks vadybininkas. Laukiu. Gaunu emailą:

 

Laba diena,

Dėkojame, kad kreipėtės į UAB “VSA Vilnius”!
Kelmijos Sodų 24-Oji G. atliekų nerenkame.
Turėdami klausimų,pageidavimų ar pasiūlymų,visada rašykite mums saskaitos@vsa.lt
Tikimės malonaus bendradarbiavimo!
“VSA Vilnius” klientų lūkesčių valdymo grupė

 

Na mano kaimynų šiukšles tikrai veža. Nuo mano namo iki kaimynų kokie 300 m. Štai mano gatvė, kuri jungiasi su 23-iąja iš kurios "visos veža" (čia citata iš vėliau).

 

Paklausiau kodėl veža iš kaimynų (23-iosios), o iš manęs neveš.

 

Laba diena,

Dėkojame, kad kreipėtės į UAB “VSA Vilnius”!
Koks adresas, jei vežame iš kaimynų, vešime ir Jūsų ?

 

Apie gramatiką nekalbėkime. Jie man sako, kad veš, bet...

 

Laba diena,

Dėkojame, kad kreipėtės į UAB “VSA Vilnius”!
Ar galėsite konteinerį statyti Kelmijos Sodų 23-Oji gatvėje ? Vairuotojas sako, kad į Kelmijos Sodų 24-tą neįvažiuos.

 

Pakartojus klausimą jie pagaliau man paskambino. Telefonu pasakiau, kad 27-ojoje gatvėje 40 metrų nuo mano namo apsisukinėja pastoviai šiukšlių mašinos, nes ten didelė sankryža. Atsakymas buvo, kad iš 24-osios jie nieko neveža, todėl mano šiukšlių taip pat neveš. Pabandžiau aiškinti, kad gal iš ten Ecoservice  veža, bet tikrai pastoviai atvažiuoja. Spėkit ką man atsakė: tai jiems ir skambinkite, gal jie išveš jūsų šiukšles.

Sėdžiu ir galvoju, kad lyg ir nebe monopolija, lyg ir privatus verslas, lyg ir turėtų norėti uždirbti pinigų... Atsisakė manęs, tikrai jiems nebeskambins mano kaimynai, kurie kuriasi, tikrai ir nebeveš... Įdomu kaip jie pradėjo vežti kitose gatvėse, jei pirmo kliento neima, nes "neveža". 

Ir tas nepakartojamas jausmas kiekviename laiške skaitant: “VSA Vilnius” klientų lūkesčių valdymo grupė

 

Palikite komentarąKomentarai
 • Daalius

  Kai prieš pora metų ieškojau kas veš šiukšles, tai VSA buvo paskutinėje vietoje, dėl savo žvėriškų kainų. Gal dabar kainodara pasikeitė?

 • nuo

  VSA prirašė, kad susisieks, kad kažką darys. Iki šiol jie nieko nesiėmė. Nieko keisto jei jie užsilenks.

 • Kitas Vidmantas

  Gaila, kad tik viešumas dar veikia šiek tiek, o dirbti niekas nebenori. Paskelbi problemą viešai, tai iš karto atsiranda problemos sprendimai, o pasirodo, tie problemos sprendimai tiesiog buvo papildomas darbelis, kurį tingime nudirbti.

 • nuo

  Negražu pasirašinėti konkurento vardu, ponai iš Ecoservice. Nors tikrai atsiuntėte pasiūlymą, kas yra labai džiugu, bet atsiuntėte po to kai jau buvome pasirašę sutartį :)

 • VSA Vilnius garsiai

  deklaruojama sveika konkurencija labai greitai išsprendė šią problemą - klientas, paskelbęs šią savo problemą viešai, neatidėliotinai gavo konkurento Ecoservice pasiūlymą ir per porą valandų sutarė dėl sutarties pasirašymo.

 • Rascallt

  Šiukšlės - verslas rimtas, jei nepažįsti ko reikia, tavo šiukšlių neveš.

 • a

  Jei ten tikrai VSA komentarą parašė, tai nenuostabu, kad vyksta įraše minimi dalykai. "Jei galite, paliktite mums savo kontaktus - ..." - kur palikti? :) Jau neskaitant, kad patys galėjo ne tik parašyti, bet ir iš karto paskambinti. Taip sakant ir toliau stenkitės gauti mūsų malonę.

 • nuo

  Mano kontaktai puslapio dešinėje visada matomi :)

 • UAB "VSA Vilnius"

  Ačiū, kad radote laiko apie tai informuoti. Jei galite, paliktite mums savo kontaktus - patikslinsime šią situaciją su mūsų Klientų aptarnavimo skyriumi ir su Jumis darsyk susisieksime. Ir atleiskite už mūsų kolegą, kuris - tikėtina - suteikė nepakankamai išsamią informaciją apie klientų aptarnavimą jūsų namų valdos adresu.

 • treinia

  jie vis dar tikisi malonaus bendradarbiaivmo :)

 • abc

  tskant,"suvaldė lūkesčius" :))