Eksperimentas su krepšinio naujienų svetaine

Kartais laisvalaikiu ką nors pridarau www.basketnews.lt svetainei. Ne blogąja to žodžio prasme, o jei pavyksta blogai - tai ne iš blogų paskatų  :)

Kažkaip vieną dieną sugalvojau (o tai buvo ne vakar), kad gal verta pabandyti blogų komentavimą perkelti ten. Kuo skiriasi blogų komentavimas? Ko gero didžiausi skirtumai - registracijos nebūtinumas, savo blogo ar svetanės nurodymas. Dar vienas dalykas, kuris manau labai padeda - naujų komentarų siuntimas el. paštu. Taip taip, nelabai seniai tai pasidariau čia  :)  Taigi, ėmiau ir perkėliau visą tą reikalą į basketnews.lt. Gaila, bet rezultatų negalėsiu pasakyti kokį mėnesį ar kitą. Tiesiog reikia, kad praeitų tam tikras laikas, kad pastebėčiau komentavimo skirtumus. Anyway, bet kokie pakeitimai visada tik į gerą  :)

Kokie prognozuojami pliusai šio pakeitimo?

  • Daugiau komentarų (dėl kokybės nesu tikras)
  • Patogiau lankytojui
  • Didesnis lankomumas. Ši tendencija turėtų būti pastebėta per ilgą laiko tarpą
Tiesa, mano bloge tai veikia, nežinau ar gerai veiks ten: aš apie apsaugą nuo spam botų. Nieko sudėtingo, bet padeda: javascript. Taip, be jo neregistruoti vartotojai negalės komentuoti, bet sulaukti tūkstančių spaminių komentarų nesinori. Taip pat žiauriai užknisa skaičių įvedinėjimas iš paveikslėlio ar, dar blogiau, skaičių sumavimas. Tokiom tendencijom greitai teks taisyti gramatines klaidas sakiniuose, spręsti kvardatines lygis, atspėti dainuojamą melodiją... Mano bloge robotai nepalieka komentarų. Nuo žmonių neapsisaugosi, tačiau tikiu tuo, kad kuo daugiau žmogui duodi galimybių, tuo mažesnė tikimybė, kad jis tuo naudosis blogais tikslais.
Palikite komentarą