distancinis valdymas

kažkaip keista, kai kiekvienas televizorius turi vis kitokį distancinio valdymo pultelį. yra milijonai žmonių, kurie daug laiko praleidžia prie tv ir tikrai gali patarti kas gerai ir kas blogai. parašysiu kelis gerumus ir blogumus.

1. dviženklių kanalų junginėjimas. čia keli blogumai būna. vienas jų yra mygtuko paspaudimas, po kurio galima rinkti du skaičius. tai yra visiškas blogis. dar didesnis blogis yra tik tada, kai distancinis prisimena, kad norėjai rinkti dviženklius ir kai nori rinkti vienženklį, prieš tai vėl tenka paspausti tą patį magišką mygtuką. aš manau, kad geriausia yra kai per neilgą laiką paspaudęs antrą akičių, tv persijungia į dviženklį kanalą. bet būna ir tokių, kur paspaudi "3" ir persijungia į trečią kanalą, po to greit paspaudi "5" ir persijungia į trisdešimt penktą kanalą. taip irgi yra blogis. geriausia, kai paspaudi "3" ir palūkėjęs sekundę ar dvi, jei nesulaukia antro skaičiaus persijungią į "3", o jei sulaukia - į dviženklį.

2. stebuklingas mygtukas. lg televizoriai turi stebuklingą mygtuką "quick view". jis leidžia vienu paspaudimu šokinėti tarp dviejų kanalų. pvz. žiūrite 5-ą kanalą, po to perjungiate 21-ą. norėdami grįžti į 5-ą nereikia spausti "5", pakanka paspausti "quick view". po to iš 5-o norite į 35-ą, vėl spaudžiate "quick view". labai patogus dalykas.

3. išjungimas - įjungimas. nesuprantu kodėl kai kuriuose distanciniuose išjungimo mygtuku negalima įjungti teliko. reikia spausti kažkokį skaičių. bet juk tada negaliu iškart įsijungti to kanalo, kurį žiūrėjau. aišku, galima paspausti "+" ir tada įsijungs vienu didesnis kanalas, nei žiūrėjau prieš tai.

ir dar labai užknisa, kai sugalvoja kažkas išsiskirti iš kitų ir padaro distancinį, kuriame visi mygtukai vienodi ir nežiūrėdamas į jį negali perjungti nei kanalo, nei pagarsinti.

Palikite komentarąKomentarai
  • ptycka

    Gerbiamasai, Jūs rašote tokiais egzistenciniais klausimais, kad nežinai, ar čia juoktis, ar čia verkti. Bet džiugu, kad rašote.

  • _

    stebuklingas su u trumpaja:)