Cookie Consent by TermsFeed

Datos formatas

Ar mane vieną nervina kai ant visų maisto produktų data rašoma ne lietuviškai? Mane dar mokykloje mokė, kad pirmiausia reikia rašyti metus, po to mėnesį, o galiausiai dieną. Mane nervina kai nueinu į parduotuvę ir pamatau tokią datą:

08/07/09

Palikite komentarą



Komentarai
  • Tomas

    O koks skirtumas, kokia informacija yra aktualiausia? Juk akys moka ir iš dešinės pusės skaičius perskaityti, tad jeigu būtų viskas rašoma įprastu formatu, tai ir nebūtų niekam problemų... Man asmeniškai irgi begalo nepatinka, kai vartojamas kitas formatas, nei toj šaly įprastas.

  • Galvazmogupuosia

    Jei netingėtų metus rašyti naudojant keturis skaitmenis, viskas būtų paprasčiau.

  • TJB

    Siaip tai as matau logikos tokiame rasyme. Dazniausiai juk produktai [nekalbu apie konservus] galioja ne menesiais, o dienomis, todel aktualiausia informacija- diena- ir yra priekyje. Toks formatas yra naudojamas placiausiai pasaulyje. Amerikoniskas rasymo budas man vis tiek labiausiai patiko: month/day/year. Va cia tai tikrai butu painu lietuviui! :)

  • Kęstutis

    Mane irgi tai nervuoja. Kaip jie gali rašyti taip nelogiškai. Logiška, kad pirma pamatai metus - labiausiai išraiškus vienetas po to mėnesį - mažesnį vienetą kol galiausiai prieini prie dienų. Mano manymu jie tai daro TYČIA dėl to, kad būtų kuo sunkiau tai įskaityti ;)

  • kran

    Tikrai esi ne vienas, prisijungiu :) Man keista, kaip neatsiranda kokia nors tarnyba, kuri pasirūpintų nubausti netaisyklingą datą rašančiuosius gamintojus.

  • septyni

    keičiasi tas datos formatas gan dažnai, kiek pamenu. šįkart, aišku, kažkas atsiliko, arba novatoriškai amerikonizuojasi, bet tai nesinervink, pup :) septyni, 08-07-16