Blogas be blogų dalykų gal blogai?

Taigi, nutariau surašyti blogas.lt negerumus. Kątik pradėjau naudotis ir yra žiauriai blogų dalykų. Iš kitos pusės tai blogas be blogų dalykų gal blogai?

1. Kodėl prisiloginus blogas.lt tai negalioja www.blogas.lt?

2. Kodėl aš negaliu prisiloginti iš bet kurio puslapio?
Tarkim esu man patikusiame post`e. Noriu pakomentuoti. Mano žingsniai:
  1. Spaudžiu „Rašyti komentarą“
  2. Spaudžiu „prisijunkite“.
  3. Mane kažkodėl permeta į pirmą svetainės puslapį.
  4. Mygtukas „Registruotis“ kažkodėl pirmas, o antras „Prisijungti“. Kiek kartų jungiausi, visada paspaudžiu „Registruotis“. Gal visgi reiktų juos sukeisti vietomis?
  5. Prisijungiu ir mane permeta į mano blogų administravimą. Kodėl?!?!?! Juk aš tenorėjau pakomentuoti man patikusį įrašą.
Nereikia nukabinti nosies. Juk kažkaip įmanoma surasti man patikusį įrašą. Pvz.:
  1. Spaudžiu du kartus naršyklės mygtuką „back“
  2. Patenku į formą, kurioje vėl man siūlo prisijungti. Jei vėl paspaudžiu „prisijungti“, mane permeta į pirmą puslapį, kur aš jau prisijungęs. Taip galima kartoti daug kartų. Aišku, gudresnis, matydamas formą,  paspaus „reload“ ir jau galės rašyti komentarą. Bet ar taip turi būti?
Komentaro formoje yra laukelis „Tema“. O kam jis? Aš ten visada rašau savo nicką. Jei jis tam ir skirtas, juk galima taip jį ir pavadinti. Dar vienas būdas kaip maksimaliai sumažinti paliekamų komentarų kiekį - patvirtinimo kodo įvedimas. Suprantu kam jo reikia, kai komentarą rašo anonimiškai, bet juk dabar žmogus yra prisijungęs! Būtų kurkas originaliau, jei įdėtumėm du patvirtinimo kodus. Aš tikrai plačiau nusišypsočiau :)

Gerai, pradžiai tiek.  :)
Palikite komentarą