Cookie Consent by TermsFeed

Blogai, kurie mane nervina

Kartas nuo karto prisisubscribinu daug blogų. Tai darau retai, nes dažniausiai pamirštu kurie jų jau buvo prisubscribinti. O jei jie buvo - reiškia arba man nepatiko, arba išties šūdinai rašė. Taigi, kartais būna taip, kad blogas rašo nesąmones, bet dėl 10% gerų įrašų jį skaitau. Daugiausiai blogų prisisubscribinau per blogatoną. Čia toks dalykas, kai reikėjo pagauti siūlo galą (paskutinį įrašą kitame bloge) su penkiais geriausiais (to blogo autoriui) blogų adresais. Sumaliau :)

Panašiai yra ir su mano blogu. Žinau, kad nemažai žmonių jį skaito tik dėl mano statomo namo. Kiti specialiai pasirenka vežančią temą ir ją stumia, o man kiek kitaip. Visada norėjau namo, o kadangi pats ruočiausi statyti, tai ieškojau info. Deja, bet internete jos labai nedaug. Šis faktas apsprendė mano apsisprendimą namo statybas sukelti čia. Anyway, rašysiu ir toliau ne tik apie namą, nes čia mano dienos, o jose būna ir daugiau dalykų :)

Bet aš apie blogus, kurie mane nervina. Kartais suprantu, kodėl juos toliau skaitau, o kartais ne. Gal esu labai kantrus, o gal tingus, nes daug blogų neišmetu ir readerio. Dažniausiai retai rašantys blogo blogai ilgiausiai užsibūna. Tie kurie rašo pastoviai, greičiau dingsta.

Pavyzdžiui blogą „Kodėl aš retai būnu nuotraukose?“ skaitau tik dėl foto. Pastaruoju metu ir jas pradėjo dėti belekokias, todėl mano kantrybė senka. Mane nervina jos rašymas, bandant mėgdžioti qemm. Jis rašo kartais sunkiai suprantamais žodžiais, bet čia jo išskirtinumas. Jei pradėtų rašyti normaliai, iškart 2/3 subscriberių atsijungtų. Na aš dar palauksiu, bet mano kantrybė senka :)

Dar vienas populiariausių blogų Lietuvoje yra „Žudyk reklamą“. Nebeskaitau jo. Anksčiau skaičiau ir labai džiaugiausi, nes buvo apie reklamą, daug pastebėjimų, komentarų. Po to pradėjo rašyti beleką absoliučiai, be jokių protingų pastebėjimų, komentarų. Ilgai tempiau, o po to atsijungiau. Tiesa sakant nepasigedau jo. Matyt gerai užknisęs buvo. Dabar skaitau „Dienos duona“. Kartais užknisa, kad teikia visiškai sausą informaciją, bet čia iš skubėjimo. Daug įdomiau būtų, jei protingai pakomentuotų. Blogas yra blogas ne todėl, kad ten beleką reik rašyti, o labai svarbus autoriaus (arba autorių) požiūris.

 

Atnaujinta:

Rootos (Kodėl aš retai būnu nuotraukose?) reakcija.

Palikite komentarąKomentarai
 • Coloreta

  aciu.

 • Anekdotai

  Puikus požiūris.

 • manozodynas.lt

  o mane nervina flylalo blogas...blogas.lt/flylal

 • Justinas Beinorius

  thats what people do at parties - talking about blogs ;-)

 • Dina

  Oho, per naujus metus su Slave.lt blogo autorium Justinu kaip tik kalbėjomės ir jis sako: "Žinai, skaičiau vieną įrašą apie Qemm ir apie Rūtą, kuri mėgdžioti pradėjo jį, apie ŽudykReklamą komercišką". Paklausiau koks, sako, atsiųsiu, ogi pati radau. Nu gi smagu smagu. Respectas, pritariu allmost 100 proc, gal tik Rūtos blogo neskaitau, vietoj to renkuos mariuką ir žilionį (rodos).

 • hitler kaput

  >>> http://www.travian.lt/?uc=lt3_14765 <<< Zaidimas tikriems narsyklinio browserio zaidimo megejams.Vienas is geriausiu zaidimu jau ir lietuvoje.Dar nebandei ? Isbandyk nedelsdamas nes su kiekviena diena zaideju daugeja ir darosi vis idomiau nepraleisk savo sanso iskilti tarp vienos is rasiu : germanu,galu ar romenu.Itraukiantis siuzetas gera grafika ir dar daug ko laukai jusu zaidime travianas .Sekmes zaidziant

 • nuo

  urokas: ten paskutinių 30 d. rezultatus rodo.

 • nuo

  Na aš jos nepažįstu ir man visiškai vienodai kaip ji į tai reaguoja. Turės laiko ir noro - pasidarys išvadas, ne - tai jos problemos.

 • urokas

  pagal ką pas tave ta locho linija keičiasi? anksčiau, kiek pamenu, pirmavo, kad esi lochas, dabar keitinėjasi tai į vieną, tai į kitą pusę, kaip čia? Neradau, kur kitur paklaust, nepyk :)

 • Justinas Beinorius

  Nemažai feedback kritikos susilaukei iš Rūtos ir jos blogo skaitytojų :-) Anyway, man patinka, kad žmonės (tarp jų ir tu) tiesiai šviesiai išsako kas jiems nepatinka, nes tik tokiu būdu galima tobulėti.

 • churchill.lt

  Dabar mano blogo tikslas bus patekti i sita sarasa

 • nuo

  xaxax jo aš vis dar skaitau gi :)))))) Rūtoms reikai daug dėmesio ir pagyrų :)

 • septyni

  cha, cha, užsitrauksi rūstybę, oj, oj, užsitrauksi :)) http://www.blogas.lt/trukstademesio/328822/skaityti-tikrai-neprivaloma.html

 • DienosDuona.lt

  Ačiū. Taisysimės.

 • Dalius

  Dėl „Žudyk reklamos“ pritariu. Sugadino galvojimas apie pinigus žmogų (na gal tik blogą, nes žmogaus nepažįstu).

 • smalsutis

  Geriausias blogas yra Zuoko....