Cookie Consent by TermsFeed

Blindos lengvasis

 

Blindos lengvasis

 

Blindos alus, atsiradęs bambaliuose, buteliuose, dabar liko tik bambaliuose. Ne, nepirkau pats to alaus, bet pripildė mano bokalą ir teko paragauti. Vėlgi, nieko gero pasakyti negaliu. Geriasi kaip visiškai eilinis alus, aukščiau negaliu jo įvertinti. Gal šuiosk toks pliusas, mėgstantiems kartų alų, kad jis kartus. Jei patinka kartus - pirmyn į parduotuves, pirkite 2 litrus ir atsigaivinkite. Nežinau (ateities nematau), bet manau, kad mirs šis alus. Gyvenimo lygis gerėja, todėl žmonės perka daugiau brangų alų. Tie kas perka brangų, tikrai nepirks bambaliuose. Todėl Blindos alus gali išgyventi tik tuo atveju, jei gamins stiprų alų kaimiečiams.

Tiesa, jei kažkas mano, kad Blinda turi ateitį, nusipirkite domenus www.blonda.lt www.blindos.lt www.blindosalus.lt

Vertinimas: 5/10

Palikite komentarąKomentarai
  • eLAs

    Tais laikais kai skaiciavau centus, tai Blindos tamsus vienas is daznesniu pirkiniu buvo :> Kitavertus ir nebuvau labai priekabus alui tada :>

  • vap

    Tiesa, pasakius dešimtbalėje sistemoje jam negalėčiau duoti daugiau 3. Nežinau, gal ne ant tos partijos pataikiau, ar šiaip prieš tai kokybiškesnio alaus buvau išgėręs. tačiau skardinės supiltos į bokalą nebaigiau. Kad išpilčiau alų, buvo jau tris kartus.