ballsas

girdėjau šią savaitę mėnulio fazė pavojinga. ballsas nuo laiškų rašykų autoriams perėjo prie šmeižto apie rasyk.lt siuntinėjimo įvairioms organizacijoms. ne visiems mėnulio fazės vienodai stipriai veikia.
Palikite komentarąKomentarai
 • nuo

  čia aš tarp kitko pats su savim pasikalbu, kad į ballso klausimus neatskinėju ir jis į mano ne.

 • ballsas

  Ai, gal nesikraustom niekur, nes tema apkalbėta, išdiskutuota, tuo labiau, ne pirmą kartą. Galiu nebent į www.music.lt savo dienoraštį įmesti visą šią diskusiją, bet ir vėl minusai: rasyk.lt ten, kaip matau, užklysta, padaugės klonų - invazija gausis kaip į e-kūrybą. Kam to reikia?...

 • klimb

  tai tais laikais aš su Tavim, ballse, labai normaliai sutariau iki batlo, todėl manau, kad būtent jis buvo tas slenkstis. apie Kalvaitį ką šneki man nėra žinoma nieko. jeigu nori tęsti, kraustomės į el. paštą. galim persikraustyt į el. paštą, nes kaip ir negražu čia Nuo dienoraštyje mums dialogus vesti :)

 • ballsas

  klimb, ačiū už užuojautą bei nepasijutimą patogiai (nors ir dirbtiną), bet jo man nereikia. Aš jaučiuosi puikiai ir sveikai :) Bet jei manai, kad aš VIEN dėl batliuko čia vėjus keliu, tai gal tau jau lakas būtų pas psichologą? Batliukas paprasčiausiai buvo paskutinis lašas, kuris perpildė taurę: pamačiau, kad net žaisti nemokate sąžiningai, o ką jau kalbėt apie kitus dalykus. Bala nematė tos mano kūrybos, nesijaučiu genijum ir tikrai nėra dėmesio trūkumo man dėl to. Apie rašykų peraugusią savimeilę ir "objektyvų" vertinimą gražus pavyzdys buvo Kalvaičio kūryba: aikčiojo visi skaitydami, klausydami, knygas vartydami, bet, jei gerai atsimenu, iš jo kūrybos, kurią ten sudėjau, tarp geriausių buvo papuolęs gal koks vienas eilėraštukas, ir tai trumpam... Galėčiau dar pavardint daug pavyzdžių, bet apie juos jau buvo daug kartų kalbėta ir nematau prasmės... Iki :) Iki kito įrašo apie ballso paranoją ;)

 • klimb

  jeigu užsuks ballsas dar čia, tai tik primenu vieną dalyką - pats pirmas battlas buvo organizuotas varzhos ir be nuo žinios beveik. taip kad jis buvo neoficialus ir su rašyk adminais nesusijęs tuo metu. nuo tik leido pareklamuot naujienose. jaučiuosi prastai kai matau kad ballsui taip stogas nuvažiavo. iš dalies aš kalta, kad tuo metu būdama varzhos asistente battle (jurį šiais laikais ačiū nuo yra pakeitęs tikras robotukas) padariau gan grubia klaida ir labai ballso tuo metu atsiprašiau kai ji buvo pastebėta. visgi ballsas tokios įtampos neatlaikė ir iki šiol puola rašykus, nors realiai oficialieji rašykai niekaip nesusiję su tuo incidentu. o dėl to kad panytėlė laimėjo - galiu duot ranką nukirsti kad nieko iš anksto nebuvo suplanuota ir nėra jokio slapto sąmokslo. patikėk, net jeigu Tau ir labai liūdna, nėra jokio sąmokslo ir niekada nebuvo. dar kartą atsiprašau, kad tą kartą dėl mano klaidos taip stipriai čiužtelėjo Tau Ballse stogas kad iki šiol negali nurimti. ramybės Tau ir atrasti kokia širdžiai miela gyvenimo prasme paliekant mus rašykus be Tavo laiškų ir kitokių nemielų veiksmų. o pati šį kartą pakliuvau į pusfinalį tik todėl kad susirgęs buvo priešininkas ir garbingai pasitraukė. tai tik atsitiktinumas.

 • klimb

  oho..

 • nuo

  ballsas: gal gali prieš kitą batlą man surašyti ir atsiųsti paštu? aš atplėšiu voką per finalą ir pažiūrėsiu ką atspėsi. prieš naikindamas konkurentus melu ir apgavystėmis - pagalvok ar kadanors neatsiras tavo gerbėjas, kuris taip pat su tavim elgsis. :)

 • nuo

  tingiu skaičiuoti, bet ketvirtą ar penktą kartą apie tai parašysiu. nebeklausiu. negavau jokio klausimo ir į mano klausimus neatskoma.

 • ballsas

  Jau nebeatsimenu, kiek metų su rašykais pjaunuosi, bet kai ėjau sveikatą tikrintis dėl darbo (kelios dienos prieš 2005-05-05), medikai jokių psich(olog)inių nukrypimų nepastebėjo. Ketvirtas kursas - dar ne rodiklis, kad ligas galėtum nustatinėti, diplomas reikalingas ;)

 • unta masta blasta

  nuo, pas tave dažnai tokie idiotai čia lankosi? :))

 • unta masta blasta

  ble nu negaliu tylėt :D ballsai, tu achujenas. tu man taip patinki, kad tuoj į kelnes privarysiu :DD . o šiaip, tau reikia labai rimtos psichologo pagalbos. labai rimtos. drįstu tai teigti naudodamasis savo psichologijos ketvirto kurso žiniomis. dar pridursiu, kad mano broliukas, kai buvo mažas, irgi visur vaiduoklius matydavo. bet užaugo. o tu, kaip matau, vis dar sergi paranojišku vaiduokliu gaudymu, nors atrodo, kad esi suaugęs žmogus... taigi, gal eik pas psichologą, m? visiems (ir sau) paslaugą padarysi.

 • ballsas

  o dėl batlo music.lt svetainėje tai visai nebloga idėja! tik komisija būtų ne kažkieno paskirta, o ją išrinktų patys dalyviai ;)

 • ballsas

  Dėl batliuko: pamačiau, kad viskas vyksta vos ne idealiai taip pat, kaip pirmame buvo suplanuota :) Prieš pusfinalį pagalvojau: ar visiems dabar parašyti, ar palaukti batlo pabaigos, kai finale bus klimb ir Panytėlė, kažkuri laimės. Galėjau palaukt, bet nutariau pažiūrėt, kas bus, kai visiems papasakosiu apie pirmą batlą. Ir akurat: abi šaunuolės sumestos į vieną porą, laimėtoja išaiškinta dar prieš finalą. Dar kartą papasakok pasakas, kad suporuojama atsitiktinai :D

 • nuo

  ar tu pastebėjai, kad tavęs klausiau antrą kartą? ar visgi neatsakinėji į klausimus? :)

 • ballsas

  nuo, tavo skaitymo įgūdžiai, kaip matau, dar nepatobulėję. Uždarius svetainę tikrai neliktų nė 15 narių, aš tą suprantu. Bet aš kalbu, jei visą šlamštą ištrynus irgi svetainės nebeliktų :)

 • nuo

  ballsai: kad toli negrybauti, tai tas pats batlas, kuris tau smegenėles susuko. prisigalvojai visiškų nesąmonių ir po to iki šiol šmeiži. per batlą vėl visiems siuntinėjai savo sapaliones. gal planuoji kažką tokio savo saite padaryti ir nori, akd konkurentų neliktų? ir dėl ištrynimo kūrinių... jei svetainę uždarius, joje neliktų ir 15 vartotojų. neprotingai šneki.

 • nuo

  ballsai: kažkaip keistai čia gaunasi. sakai, kad neatsakinėju į tavo klausimus, o kai paklausiu kokius - mano klausima ignoruoji :)

 • ballsas

  ištrinkit visą šlamštą iš rašykų ir liks svetainė tokia, kokia buvo pačioje pradžioje: su 15 vartotojų, po keletą kūrinių prie kiekvieno :D Gal galima bent vieną konkretų ŠMEIŽTO iš mano pusės atvejį paminėti? Kitaip nežadu prisiruošti paieškoti aptarinėtų pavyzdžių... Labai išgąsdinai pasakydamas, kad rašykuose įsigijau priešų, bėgsiu turbūt draudimą nuo nelaimingų atsitikimų padvigubinti :)))

 • unta masta blasta

  na, okay, pagrandukas teisus. rišu kvailas diskusijas (visada į jas įsiveliu :(. hrrrr. ). pabaigai noriu pasakyti tiek: nemanau, ballsai, kad labai pakenkei rasyk.lt, kad ir kaip norėjai. man, asmeniškai, kiek matęs tą vertimų skyrelį, tai ten gaidys. buvo keletas gerų vertimų, o visa kita - pigus šlamštas. linkin park dainos, blemba. taigi - stipriai apsigavai, mielas ballsai, ir tik susiradai daug papildomų priešų, kurie turėjo ten padėję savo vertimus + ekurybiečiai irgi nemanau, kad yra patenkinti. o rasyk.lt administracija? nemanau, kad jie labai verkia, aš tai džiaugčiausi atsikratęs dalies darbo :). vienas mygtuko paspaudimas, ir skyrelio nebėra :). tokios tokelės, ballsai. bandydamas prišikti kam nors ant galvos, savąją tik apsišiki ;)

 • pagrandukas

  nematau ne vieno protingo pasisakymo. jeigu norite tarpusavyje rietis- varykite kur nors kitur.nuo teisus rašydamas, kad konkurencija yra gerai. konkurencija su šmeižtu - jau blogai. jūs ponai, po velnių ką darote, kreipiuosi į ballsą ir į unta masta blasta, kokio velnio riejates. visiems užteks erdvės kūrybai.

 • nuo

  ballsas: pasakyk man kokį pavyzdį. taip pat pasakyk į kokį tavo klasimą neatsakau, nes nelabai suprantu apie ką tu.

 • nuo

  pagranduk: taip, konkurencija yra gerai. konkurencija su šmeižtu - jau blogai.

 • unta masta blasta

  ballsas kažką sprendžia apie intelektą :DDD muahahahah, tuoj apsisiosiu iš juoko :)) lysk į savo kaimą, ir nekišk trigrašio kur nereikia. kai esi durnas, dar ko nereikalingo pridirbsi. p.s.: aš mėgstu labiau ne kaip boba išsiaiškint santykius - mėgstu atvažiuot, išsiaiškint, o ne per teismus tampytis. iš ko sprendi, kad esu rasyk.lt narys? labai klysti. aš tik paprastas žmogus (na biški maniakas), kuris nepakenčia idiotų.

 • ballsas

  Va va, intelekto viršūnė masta blasta... Kumščiais visus konfliktus sprendi? Kultūringos visuomenės narys, blin :) Laukiu užsukant į svečius ;) Šiek tiek protingesni, jei yra už ką, paduoda už šmeižtą į teismą ir dar babkių kompensacijos prisiteisia. O kas neturi už ką paduot ir apskritai ką pasakyt, tyli, tik va, tu - išimtis... /// Vidmanto stiliumi neatsakinėji į mano užduotus nepatogius klausimus, kažkaip sunku su tavim protingai kalbėtis...

 • unta masta blasta

  parankiok, parankiok pavyzdžių. smalsiai laukiu. tik atsimerk prieš rankiodamas. ir varžtelius susisukiok.

 • unta masta blasta

  tai gal tik tavo imbeciliškam pasaulyje šmeižtas pripažįstamas normaliu reiškiniu. mano pasaulyje - ne. žinai, kas atsitinka realiam gyvenime už šmeižtą ir melagystes? atsitinka taip, kad gauni į snukį. todėl nenervink.

 • ballsas

  Nesijaučiu darydamas šlykštų dalyką. O tau neatrodo, kad rašyk adminai šlykščiai elgiasi su vartotojais? Turiu omeny, kai prašo ištrinti kūrinius, anketas ir kt. - Vieniems mala šūdą, kad čia neįmanoma ištrinti, kad neatitinka sąlygų trynimo, o kitiems nė žodžio nesakę ištrina, nors taip pat neatitinka sąlygų? (Jei labai užsigeisi, galėsiu parankiot pavyzdžių, jų dažnai pasitaiko)

 • unta masta blasta

  pagranduk, nesinervik - čia konkurencija, todėl ir varom vienas ant kito. tik bėda tame, kad yra tokių imbecilų, (kaip ponas B), kurie nesupranta sąžiningos konkurencijos, todėl imasi šlykščių priemonių, nepateisinamų priemonių trypti priešininką. tas ir yra baisiausia. nors ir aš, skęsdamas tokiam mėšle kaip ponas B, nežinau ko imčiaus.

 • pagrandukas

  unta masta blasta , ballse, ixaon ir nuo- jus visi prisidetate prie to, kad yra erdvė kurti ir nereikia varyti vienas ant kito. berots visi, tik nežinau ar unta masta blasta, esate svetainių šeimininkai. konkurencija reikalinga ir ji skatina tobulėti.

 • nuo

  ixaon: ar tu matai ką rašau? dėl latgos dzin. parašė ir išėmėm, nes tikrai nenorime pažeidinėti įstatymų. smė tame, kad rašinėja visiems iš eilės ir aiškina kaip pažeidinėjame įstatymus, kaip ne vieną kartą gavome advokatų laiškus su grasinimais teismu ir pan.

 • nuo

  ballsai: aš matau tik viena: tau trūksta rašančiųjų ir bandai žlugdyti konkurentus.

 • unta masta blasta

  p.s.: intelektualus žmogus rūpinasi ne vien savo, o ir aplinkos, kitų žmonių intelektualumu. todėl daryk išvadas, mielas ballsai. ixaonas, nors ir durnas žmogus (mano nuomone), bet sukūrė savo svetainė, netgi iš kurios daug žmonių gauną terpę tobulėti. tai jau yra gerai. o kad jis pats apverktinai juokingas - tebūnie.

 • unta masta blasta

  taip, rašykuose yra dar dalykas, dėl kurio tikrai reikia juos uždaryt - jie neįvertino tavo visiškai prastos, nekokybiškos, nepoetiškos, neliteratūriško, netgi juokingos kūrybos :)) aš tik nesuvokiu vieno - kiek žmogus turi būti debilas ir neišsilavinęs kaip tu, ballsai, jei važiuoja ant tokių dalykų, kurie daugybę žmonių tik lavina, moko, tobulina? aš sutinku, kad rašykuose yra blogio, pykčių, kvailų dalykų, bet kur jų nėra? o jei nors vienas žmogus iš rasyk.lt gauna naudą - literatūrinį lavinimą, terpę tobulėti kūryboje - reiškia tai yra geras projektas. tai gaunančių žmonių rašykuose - daugybė. šito argumento nenuginčysi. nebent, kaip sakiau, esi debilas, neišsilavinęs ir visiškai neintelektualus žmogus.

 • ballsas

  nuo > ne iš to galo žiūri, rašančiųjų ne pas mus per mažai, bet pas jus per daug. būtų padaryta teisė pačiam vartotojui kūrinius trinti, tai mažiausiai ketvirtadalis rašykų ištirptų, netiki? :) IXAON > Laukiu nesulaukiu šaukimo į teismą, kaip nuo sako, dėl šmeižto, dėl kenkimo, dabar tiksliai neprisimenu visko, ką jis ten dar buvo prisigalvojęs apie manyje sėdintį blogį :) Gal Vilniuje nė vienos advokatės nėra? Greičiausiai nuėjus nėra ką pasakyti. O rašykuose yra dar dalykus, už kuriuos vertėtų svetainę uždaryt... unta masta blasta > per prievartą kažkas pasodino prie interneto ir verčia skaityti apie mane? Paprašyk NUO, jis programuot moka, sumes tau kokią programėlę, kad neatidarinėtų puslapių, containing text "ballsas" ;) P.S. Pradėjom jau čatint, gal baigiam, nes prasmės vis tiek nematau... Vieni kitų neįtikinsim ir kaip visada pasiliksim prie savo nuomonių...

 • unta masta blasta

  ė, ballsai. aš būsiu tiesmukas - esu psichiškai nesveikas, o tu jau mane užknisi. kad kabinėjies prie rasyk.lt, tai px, bet šiaip užknisi. nemėgstu debilų. taigi, primenu, esu psichiškai nesveikas. ir tavo nuotrauką turiu. o tavęs - PILNAS internetas ir jau vimdo.

 • IXAON

  O jūs ten kokį žmogėną su juridiniu išsilavinimu turite? Kažkaip netikiu, kad tarp 5000 - nebūtų nė vieno. Duokit jam kokį nors gražų antpetį, tegu rūpinasi. Ir, beje, džiaukitės, kad apie tai parašė Ballsas. jei būtų kokia leidykla atsiuntusi ne raštą, o kvietimą teisman - būtų buvę liūdniau. Apie tai, kad jus bando išmesti iš katalogų - pirmąsyk girdžiu. Keista, kad tokia veikla užsiimama, bet: 1) vistiek neišmes, nebent įrodytų, kad rašykai - fašistinė ar warezinė svetainė. Taigi užsiima iš esmės beprasme veikla. APie čempionatus negirdėjau. 2) jei manot, kad tai kenkimas - yra teisinės priemonės,paprastai teismas.

 • nuo

  aš tai manau, kad tau geriausia būtų savo smėlio dėžėje. susikūrei kūrybos skyrelį music.lt svetainėje ir trūksta rašančiųjų. tokiais būdais bandai persivilioti sau žmones. ixaon: dėl latgos tai dzin. tiesiog nepagalvojom apie tai. jis dėl savęs verkia. rašinėja dabar visokioms organizacijoms, kad išimtų rašykus iš jų katalogų, kad neleistų dalyvauti čempionatuose ir pan...

 • ballsas

  Galite vadinti tai kovojimu su vėjo malūnais, paranoja, kerštavimu ar dar kaip nors, bet aš tik stengiuosi, kad kiti neįkliūtų į rašykų spąstus. Gal kažkiek paauglių apsaugosiu nuo vaikystės traumų, kurias patirtis rašykuose itin lengva... Plius, prisidedu prie tų, kurie bent kažkiek bando išmėžti mėšlą internete, kurio ir taip gausu. Jau kur kur, bet labai nemalonu, kai mėšlo daug bendraminčių - rašytojų lankomose svetainėse.

 • IXAON

  taip ir nesupratau, kuo p.Ballsas apšmeižė rašykus. Jei čia turima omeny kreipimasis į LATGA-Ą - tai tas kreipimasis smogė ne vien rašykams. SMogė ir ekurybai. SMogė bet kuriai kūrybinei svetainei, turinčiai nors vieną vertimą. Manau, ir music.lt nuo to galėjo nukentėti. Tad nelaikyčiau to "kenkimu" ar "šmeižimu" - jei kalba, žinoma, eina TIK apie kreipimąsį į LATGA-Ą. Bet kuriuo atveju, būtų labai gerai, jei viskas apie neva tai rašykų šmeižimą būtų išdėstyta aiškiai, kad po to nekiltų bereikalingų ginčų. (P.S. p.Nuo frazė, kad niekad niekam nekeršijau...švelniai tariant - netiesa. )

 • ballsas

  anoni(z)mas, galima būtų konkrečiau, ką man reikia aplink save apsitvarkyt? Kodėl pritrūko drąsos prisistatyti? nuo, kas kaista? žandai, kepurė, ... ? :)

 • nuo

  kaista, bet tikrai nieko blogo niekam nedariau. niekam nekeršyju. kerštas yra blogai, nes tai kenkimas. esu ramus dėl savęs.

 • anonimas

  tik pamanykit ballsas moko gyventi. apsitvarkyk aplink save, o tik paskui mokyk kitus.

 • shvolou

  rašykai nekenksmingi - rašykai eiliuoti. apskritai, keliat škvalą prieš besiskleidžiančią [vystančią] gėlę

 • ballsas

  nuo, kartais nepagalvojai, kad čia taviškės lazdos atsisukimas antru galu, o ne mano baksnojimas pirmuoju?

 • nuo

  visada lazda turi du galus. anksčiau ar vėliau kenkimas kitiems atsisuka prieš patį. visada. prisimink tai. :)

 • ballsas

  aiai, paverkim dar kartą kokie mes vargšai, kaip mus visokie paranojikai puldinėja :) Sveikinu su LATGA-A apsireiškimu kultūringoje visuomenėje :)

 • nuo

  :)

 • IXAON

  Kur ir kuo pasireiske Jusu vadinamas "smeizto apie rasyk,lt siuntinejimas ivairioms organizacijoms?". Jei tai smeiztas - turite teise kreiptis teisman, kad sis apgintu Jusu garbe ir oruma. Jei negalite irodyti kad tai smeiztas - geriau jau nerasykite.