Cookie Consent by TermsFeed

Automobilio draudimas

 

Kažkada rašiau apie tai, bet... Yra mitas, kad blokerių draudimo svetainės, kurios tikrina daug draudimo įmonių pasiūlys jums geriausią kainą. Čia šiaip surašau kainas, kad pamatytumėte kaip stipriai ji gali skirtis. O Lietuvoje kur jūs draudžiatės civiliniu draudumu yra dzin, nes ne jie žalą atlygins jums, o atlygins kito automobilio draudimo įmonė (jei jū nekaltas). Jei kaltas - tada tai ne jūsų rekalas. Manau, kad tai nesąmonė, bet... nepaplauksi prieš srovę. Turėtų mano draudimo kompanija atlyginti man, o po to jau išsireikalauti iš kaltininko. Tokiu atveju rinkčiausi ne pigiausią, o patikimiausią.

Draudžiamas automobilis Nissan Micra 1995 metų, variklis 0.998 cm3, vairuos visi su 6+ stažu ir vyresni nei 25 metai. Draudimo galiojimas - 12 mėn.

 1. if... - 244 Lt
 2. manodraudimas.lt - 235 Lt
 3. Seesam - 225 Lt
 4. Lietuvos draudimas - 221 Lt
 5. PZU - 199 Lt
 6. BTA draudimas - 186 Lt
 7. draudimas.lt (Industrijos garantas) - 176 Lt
 8. Ergo - 175,50 Lt
 9. Industrijos garantas - 167 Lt
 10. Gjensidige - 162 Lt

 

Skirtumas tarp pigiausios ir brangiausios yra net 82 Lt. Lyginant pigiausios bendrovės atžvilgiu - net 50% brangiau kainuoja brangiausias.

Blogiausiai iš visų padaryta yra Lietuvos draudimo sistema. Visiškai nesupranta, kad klientui pildyti tiek laukų yra vargas. Jei nebūčiau šito blogo įrašo rašęs - būčiau tikrai nepildęs visai.

manodraudimas.lt tikrina beveik visų sąraše esančių įmonių kainas, o pasiūlo... spręskite patys.

draudimas.lt pasiūlo ne vieną kainą, o visų įmonių kainas ir leidžia jums pasirinkti. didelis pliusas, bet kainuoja brangiau nei pirkti tiesiogiai. Pvz.: Industrijos garantas - +9 Lt, Ergo - +18,50 Lt, if... - +13 Lt...

Palikite komentarąKomentarai
 • nuo

  Nebankrutuos, nes dabar yra apsaugos mechanizmai ir garantinis fondas. Po praėjusių bajerių

 • Mano_Nuomone

  As jau kelinti metai vis Gjensedigeje draudziuosi. Drausciausi bet kur kur tik pigiau pasiulytu, juk nera jokio pointo draustis uz brangia suma. Avarijos atveju kitas avarijos dalyvis aiskinasi su tavo druadimu. Tas draudimas tai tik popieriukas pakisti pareigunui kai papraso. Tai koks pointas uz jy permoketi kartais netgi visu Daukantu?

 • siap

  o kam jums tie tarpininkai? gi beveik visi draudikai turi savo pardavimo sistemas online. paiekojus dar koki nuolaidos koda galima susirasti. o brangiau ar pigiau tai... na sumos ne tos, kad svarstyti ir su kokias BTA prasideti.

 • no

  Turėtų mano draudimo kompanija atlyginti man, o po to jau išsireikalauti iš kaltininko. tokiu principu dirbant tai nebutu draudimas, o neaisku kas draudimo esme solidarumas

 • Evaldas

  Beje, renkantis pigiausią reikia pagalvoti, ar nebankrutuos ta draudimo įmonė per sutarties galiojimą. Man atrodo Lietuvoje buvo atvejis, kai kažkuri bendrovė bankrotavo ir visi apsidraudę liko ant ledo (nebepamenu, ar kas nors perėmė tas sutartis ar reikėjo pas kitus draustis).

 • Evaldas

  Kaip tik vakar draudžiausi. Tai visi tie tarpininkai pasiima kažkur 10-15 proc. daugiau. Tikrinau dar papildomai tiesiog pas kiekvieną draudiką puslapyje. Beje, patogiausia pasirodė apsidrausti pas Ergo, tik kad neleidžia pasirinkti trumpesnio nei 12 mėn. laikotarpio.

 • sm

  man tai vargo vakariene pildyt ir if draudima. bet geriausiai dave bta , kaip nekeista. Esu pries 2 metus prasikaltes :)

 • nuo

  Miss: ne per maža. Bet turime ir Ford Galaxy :)

 • Giedrius

  Nesidrausk (ypac Kasko) ERGO. ERGO nemoka.

  O siaip reikia isiskaityti i taisykles, ir kaip yra su kitais vairuojanciais asmenimis. Ten yra smulkmenu.

 • tomaxsas

  va va, aš ir nusprendžiau kad geriau jau pačiam pereiti per visas bendroves nei per brokerį, kuri nulups daugiau :)

 • Miss

  O tau kaip dideliam zmogui tokia transporto priemone patogi? Kaip suprantu tai vienintelis jusu seimos automobilis, nesinoretu kokio universalo? Ir ar nebaisu del savo saugumo vazineti su tokia boruze?

 • praeivis

  Civilinis draudimas visam pasaulyje vienodas ir mes nesame išimtis. Galite papildomai draustis KASKO draudimu, ir tada draudimas atlygins Jums, o po to išsireikalaus iš kaltininko draudimo ar iš pačio kaltininko jeigu jis neapsidraudęs.

  Ir beje civiliniam draudimui nesvarbu automobilio metai ar markė - įmoka skaičiuojama remiantis variklio kubatūra ir šeimininko drausmingumu. Kai kurios bendrovės atsižvelgia į vairuotojų amžių ir į stažą. Viršutinė riba kai jau daugiau nuolaidų niekur nebe sulauksite yra 30 metų amžius ir 10 metų vairavimo stažas. Na ir Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje brangiau nei provincijoje.